عکاسی از محصول

هیرکانا یکی از شرکت های عکاسی صنعتی در گرگان (شرکت عکاسی از محصول) می باشد که درزمینه عکاسی محصولات فروشگاه های اینترنتی انجام فعالیت می کند.

عکاسی صنعتی چیست ؟

عکاسی صنعتی یا Industrial Photogaphy را می توان یک زبان قابل فهم برای افراد در سنین مختلف دانست. عکاسی صنعتی به منزله ی عکاسی از صنعت و موارد مرتبط با آن است. که در ادامه بطور مفصل به آن خواهیم پرداخت.

عکاسی صنعتی چیست ؟

عکاسی صنعتی، حوزه وسیعی است که چندین شاخه از عکاسی و تخصص در زیر آن قرار می‎گیرند. اهمیت داشتن عکس های با کیفیت زمانی بیشتر و بیشتر احساس شد که بازاریابی دیجیتال و کسب و کارهای اینترنتی رونق گرفته، و با ورود کسب و کار به این مسیر اهمیت استفاده از عکس های با کیفیت بسیار پر رنگتر شده.

عکاسی صنعتی به شاخه ایی از عکاسی با اهداف تجاری اشاره دارد. و رسالتش معرفی مزیت های محصولات و یا خدمات می باشد. تا نهایتا یک کالا یا برند یا حتی یک فرد به کمک تبلیغ یک کالا یا خدمات به فروش رسانده شوند.وکسب درآمدی داشته باشد.

به عبارت دیگر هر نوع عکاسی که با هدف فروش صورت گیرد در زیر شاخه عکاسی صنعتی قرار می‎گیرد. عکاسی صنعتی عکس‎برداری از محصولات، خدمات و حتی افراد مشهور را در بر می‎گیرد تا در کمپین‎های تبلیغاتی مانند مجلات، روزنامه‎ها، کاتالوگ‎های تبلیغاتی و موارد متعدد دیگر از این تصاویر برای تبلیغ مشتریان یا محصولات و خدمات آن‎ها استفاده شود.

اگر هدف از عکاسی، عکاسی از یک فضای صنعتی همچون کارخانه یا مجتمع تولیدی بزرگ باشد؛ به علت فضای گسترده و منابع نوری گوناگون و فرآورده ها و اشیایی با درخشش های متفاوت، باید قبول کنیم که عکاسی صنعتی کاری ظریف و دقیق است. در واقع هیچ چیز به صرفه تر از  طراحی کاتالوگ و عکاسی صنعتی و تجاری برای مواردی اینچنینی نیست. و این عکاسی صنعتی است که  در کل جهان از این روش استفاده میکنند. عکاسی صنعتی و طراحی کاتالوگ دو عامل اساسی در معرفی محصولات می باشد که رسالت خود را همان معرفی باشد را بخوبی انجام می دهد. مخاطبی هدف شما در عکاسی صنعتی و طراحی کاتالوگ ها، مردم هستند که این پتانسیل را دارند در صورت اقنا شدن، تبدیل به مشتری بشوند. حال چه مشتری قدیمی و چه شخص جدید و بیشتر هدف برای ترقیب مشتریان جدید است. دشواری پروسه انجام تصویربرداری و فیلم برداری لز فرایندهای صنعتی بر کسی پوشیده نیست و این را صاحبین کسب و کار و مدیران ارشد به خوبی می دانند. شما اگر بخواهید طراحی کاتالوگ تبلیغاتی حرفه ای داشته باشید باید عکس هایی با بهترین کیفیت و رقابتی از محصولات خود داشته باشید و در غیر این صورت مطمئنا کاتالوگ جذابی نخواهیم داشت.پیشنهاد میکنیم از صفحه طراحی کاتالوگ دیدن فرمایید تا تفاوت ها را مشاهده کنید.

عکس نهایی در عکاسی صنعتی می بایست یک ویژگی مهم و اساسی داشته باشد به گونه ای که: باید در نمایش محصول یا سوژه ی خود آنقدر گویا عمل کند که ویژگی های عکاسی تبلیغاتی را به خوبی داشته باشد به گونه ای که بیننده را به شوق برساند.
عکاسی صنعتی محصولات را می توان پل ارتباطی میان تولید کنندگان کالا و خریداران دانست. و باید به گونه ای باشد که نمایش دهنده ی تصویری واقعی از ماهیت و ویژگی محصول باشد. تهیه ی این نوع از عکس ها بصورت یک پس زمینه ی صاده و بدون سایه تهیه می شود. تا بیننده در تصویر فقط و فقط توجهش به محصول مورد نظر جلب شود. هدف از عکاسی صنعتی آگاه ساختن مشتریان از خصوصیات و مزیت های محصول است.


مشاهده ی نمونه کارهای عکاسی صنعتی هیرکانا


مزایا عکس برداری صنعتی :

1- سبب هویت بخشی به محصولات و افزایش اعتبار شرکت می شود.
2- سبب می شود شما را بهتر و سریعتر بشناسند. و همچنین به شرکت شهرت دوچندان می بخشد .
3-  نگاه مردم به محصولات شما عوض خواهد شد. و شخص با دیدن تصاویر محصولات شما کنجکاو و مشتاق به خرید می شود.
4 – نسبت به رقبای خودیک گام جلوتر هستید
5- طراحی کاتالوگ و عکاسی صنعتی راه های حرفه ای معرفی شما به بازار و جذب مشتری است. وقتی که شما به این گونه و حرفه ای وارد شوید، از نظرمشتری ریسک کمتری دارد تا بخواهد به یک مجموعه ای بدین شکل اعتماد کند.

کاربردهای عکسهای صنعتی

عکس های صنعتی در زمینه ی معرفی محصول در تبلیغات همچون : رسانه های تبلیغاتی، شبکه های مجازی، بنرهای سطح شهری، ساخت تیزرهای تبلیغاتی ( آگهی های تبلیغاتی)، طراحی بروشور و طراحی کاتالوگ فروشگاه های اینترنتی و بسیاری موارد دیگر نیازمند عکسهای صنعتی است و بدون استفاده از این عکسها بی معنا خواهد بود.

عکاسی صنعتی فروشگاهی محصولات

امروزه که بستر فروش و کسب و کارها به سمت و سوی اینترنتی و خریدهای غیر حضوری می رود. مردم هوشمندانه تررفتار کرده و دوست دارد از کالایی خرید کند که بیشتر و بهتر آنرا درک نماید واینجاست که به اهمیت هرچه بیشتر عکاسی صنعتی پی میبریم. مطمئنا مبنای خرید این مشتریان غیر حضوری روئیت عکسهای واقعی و با کیفیت از محصولات است.

درفروشگاه های اینترنتی عکاسی صنعتی باید دقیقا همان چیزی را نشان دهد که دقیقا بیانگر مشخصات محصول باشد. و نباید از لحاظ رنگبندی چیزدیگه ای را نشان دهند. تا بتوانند اعتماد خریداران را جلب کنند. عکسهای صنعتی فروشگاهی هر چه با کیفیت تر و واقعی تر باشند تاثیر بیشتری در افزایش فروش کالا خواهند داشت.
عکاسی صنعتی باید زبان گویای معرفی محصول دانست. که هدفش سخن گفتن از سوژهای است که در درونش به خوبی و زیبایی در حال نشان دادن است.

با گروه قدرتمند هیرکانا عکاسی صنعتی در گرگان را تجربه نمایید.

جهت سفارش و مشاوره عکاسی صنعتی در گرگان ،تهران و سایرشهرها کلیک کنید.