نمونه کار طراحی سایت فروشگاهی آف سود

نمونه کار طراحی سایت فروشگاهی آف سود
 • کارفرما

  شرکت سپنتا گلستان

 • زمان پروژه

  تابستان 1402

 • آدرس پروژه
  https://offsood.com
 • دسته بندی

  طراحی سایت

شرح پروژه

سایت آف سود

آف سود یک فروشگاه اینترنتی است که در زمینه فروش انواع صنایع دستی ایرانی فعالیت می‌کند. این وب سایت در سال 1400 توسط شرکت طراحی سایت هیرکانا تأسیس شده و هدف آن از ارائه محصولات، حمایت از هنرمندان ایرانی و معرفی هنرهای اصیل ایرانی به جهانیان است. شرکت هیرکانا سایت آف سود را به صورت رسپانسیو طراحی کرده است که این ظاهر بسیار زیبایی دارد و مخاطب جذب می کند. همان طور که می بینید در سایت رنگ های ملایم و شاد استفاده شده است تا سایت بتواند مخاطب های خود را برای فروش صنایع دستی به مخاطبین ثابت فروشگاه تبدیل کند و کاربران از ظاهر سایت و ویژگی هایی که در سایت مانند: رنگبندی، تعداد، توضیحات محصول، قیمت، ابعاد، گالری تصاویر، محصولات مشابه، محصولات پیشنهادی و ... قرار گرفته اند، راضی باشند.

 

درخواست طراحی سایت و سئو سایت

 


طراحی سایت فروشگاهی آف سود

این نمونه طراحی سایت فروشگاهی یکی از بهترین سایت های فروشگاهی طراحی شده توسط شرکت هیرکانا است. کاربران این سایت می توانید انواع صنایع دستی ایرانی با بهترین قیمت و تنوع بالا و نیز بهترین کیفیت به صورت اینترنتی براساس سلیقه و نیاز خودشان خریداری و درب منزل تحویل بگیرند. حتی شرکت هیرکانا با توجه به درخواست کارفرما یک ویژگی بی نظیر برای سایت آف سود قرار داده است که دیگر افراد و فروشگاه های صنایع دستی می توانند محصولات خود را در سایت آف سود برای فروش قرار بدهند که این کار برای حمایت از تولید کنندگان بومی توسط کارفرما سایت آف سود به سایت اضافه شده است.

 

نمونه کار های طراحی سایت

 


برخی از امکانات این وب سایت:

طراحی کاملا رسپانسیو و واکنش گرا، قابلیت جستجو محصولات مختلف وب سایت، سرعت لود بالا صفحه، کدنویسی حرفه ای، قابلیت درج بی نهایت محصول، دسته بندی و...

پکیج های همراه این وب سایت:

پشتیبانی یک ساله، نصب و راه اندازی، هاست، دامین

 تکنولوژی های مورد استفاده در طراحی این وب سایت:

photoshop, html, css, javascript, jqery, ajax, php, mysq

دسترسی راحت کاربران به قسمت های مختلف
سرعت بالا لود
امکان جستجو پیشرفته
طراحی کاملا اختصاصی
عدم استفاده از کد های آماده و قالب های آماده
کاملا داینامیک
عدم محدودیت در امکانات
وب سایت گوگل پسند
قابلیت سئو پذیری بسیار خوب
و...
نمونه کار طراحی سایت فروشگاهی آف سود
نمونه کار طراحی سایت فروشگاهی آف سود
دیدگاه خودرا بنویسید