طراحی سایت

شرکت هیرکانا به عنوان یکی از قدیمی ترین شرکت ها در زمینه ی طراحی سایت گرگان انجام به فعالیت است و یکی از با سابقه ترین خدمات هیرکانا طراحی سایت میباشد. طراحی سایت بصورت کاملا اختصاصی و مطابق با سلیقه ی مشتریان می باشد. که البته شاخه ها و تنوع بسیار زیادی دارد.

خدمات حرفه ای سایت :

خدمات طراحی سایت چیست و چرا امروزه هر فروشگاهی به آن نیاز دارد؟ امروزه با پیشرفت تکنولوژی و خریدهای اینترنتی، هر کسب و کاری این نیاز را در خود احساس می کند که از خدمات طراحی سایت استفاده کند تا بتواند فروش خود را اینترنتی بکند. هیرکانا با داشتن کادری مجرب،  خدمات طراحی سایت، تبلیغات اینترنتی و برنامه نویسی کامپیوتر و موبایل را به مشتریان عزیز خود ارائه می کند. هدف این شرکت جلب رضایت تمامی مشتریان با ارائه خدمات با کیفیت و منحصر به فرد می باشد.

خدمات طراحی سایت چیست؟

به تمامی فرآیندهایی که از صفر تا صد برای طراحی یک سایت انجام می شود را خدمات طراحی سایت گویند. این خدمات شامل فرآیندهای مختلفی است که هر کدام نیازمند برنامه ریزی و استراتژی خاص خود می باشد. به افرادی که این خدمات را انجام می دهند، طراح سایت (designer)  و برنامه نویس (developer) گفته می شود. شرکت هیرکانا، تمامی خدمات طراحی سایت از صفر تا صد با استفاده از بهترین نیروهای متخصص در این حوزه انجام میدهد.

خدمات طراحی سایت شامل چه مواردی می شود؟

خدمات طراحی سایت همانطور که گفتیم شامل فرآیند های مختلفی است. زمانی که شما یک سایتی را برای فروشگاه و کسب وکار خود ایجاد می کنید، کار شما در اینجا تمام نمی شود و باید آن را سایت را به اصطلاح زنده نگه دارید. خدمات طراحی سایت در شرکت هیرکانا فقط محدود به طراحی سایت نیست و سعی می کند تا با ارائه خدماتی دیگر به مشتریان خود، باعث جلب رضایت بیشتر آن ها شود. این خدمات شامل:

طراحی سایت در هیرکانا چگونه است؟

طراحی انواع سایت براساس اصول سئو و از صفر و به صورت کدنویسی از خدمات تخصصی شرکت هیرکانا می باشد که توسط تیم مجرب این شرکت انجام می شود. هدف تیم ما این است که تلاش کند با توجه به نوع کسب وکار مشتریان و نیاز آن ها، یک طرح سایت حرفه ای کاملا تخصصی و بهینه شده و منطبق بر اصول سئو را برای شما ایجاد نماید. طراحی سایت در شرکت هیرکانا با استفاده از آخرین تکنولوژی های این حوزه انجام می شود.

تولید و مدیریت محتوا

یکی از مواردی که شما به راحتی می توانید مشتریان زیادی را به سمت سایت خود هدایت کنید، تولید محتوا جدید و ناب می باشد. در الگوریتم های جدید گوگل، امروزه توجه ویژه ای به این موضوع گردیده است و امتیاز ویژه داده می شود. تولید محتوا براساس اصول سئو و کاربرپسند یکی از خدمات طراحی سایت شرکت هیرکانا است که به صورت تخصصی انجام می شود. ما به غیر از تولید محتوای متنی، به تولید محتوای گرافیکی، ویدئو، عکس، اینفوگرافیک و غیره می پردازیم. چونکه معتقدیم یک شرکت موفق باید در تمامی عناصر محتوا به خوبی عمل کند.

به روز رسانی سایت

بعضی از شرکت ها یا فروشگاه ها به دلیل نداشتن وقت کافی، برای عملیات به روز رسانی شخصی را استخدام می کنند. متاسفانه مشاهده شده است که بعضی از این اشخاص به دلیل نداشتن آشنایی با مفاهیم سایت و سئو، باعث افت رتبه آن شده اند.

به روزرسانی سایت که شامل قراردادن مطالب جدید، محصولات جدید، خبرها و غیره است، نیازمند رعایت اصول اولیه سایت و سئو است. این کار که یکی از خدمات طراحی سایت به صورت تخصصی توسط هیرکانا انجام می شود.

پیشتیانی سایت

پشتیبانی سایت، که شامل رفع ایرادات آن از کدنویسی گرفته تا هاست به صورت کاملا تخصصی و با تیم مجرب این حوزه در هیرکانا انجام می شود. این خدمت تا چندماه به صورت رایگان است و بعد براساس مقدار هزینه طراحی سایت، درصدی به صورت سالیانه دریافت می گردد.

خدمات طراحی سایت دیگر

شرکت هیرکانا به غیر از موارد اشاره شده، خدماتی دیگری را بطور تخصصی عرضه می کند. این خدمات شامل طراحی بنر، تبلیغات، تبادل، طراحی کاتالوگ، طراحی کارت ویزیت و غیره می باشد.

چرا شرکت ها و فروشگاه ها بهتر است خدمات طراحی سایت خود را به یک شرکت بدهند؟

در هر فرآیندی، هماهنگ بودن تمامی عناصر باعث پیشرفت آن می گردد. اگر شما هم قصد دارید که سایتتان پیشرفت کند، توصیه می شود که تمامی خدمات طراحی سایت خود را به یک شرکت موفق بسپارید. به این صورت راحت تر وبهتر می توان برنامه ریزی کرد، چونکه به مشکل خوردن هرکدام از این ها باعث اختلال کاری می شود و ممکن بر دیگر عناصر و خدمات تاثیر نامطلبوبی بگذارد.
خدمات طراحی سایت به همراه پشتیبانی از خدمات است که شرکت هیرکانا آن را انجام می دهد. ما هیچ وقت شعار نداده ایم، بلکه تمام تلاشمان این است که به قول و وعده هایمان عمل کنیم تا مشتریان عزیزمان را راضی نگه داریم.

امروزه دسترسی راحت به اینترنت و بهره گیری از ان نیاز به دانش پیچیده ای ندارد. اکثر افراد یک‌ جامعه به راحتی میتوانند به اندازه نیاز خود از اینترنت بهره ببرند...طراحی هایی که طراحان سایت انجام میدهند به منظور دسترسی آسان و صرفه جویی در وقت و انتخاب بهتر و راحتر برای کاربران است. سایت مشاور املاک‌ به همین منظور برای افراد جویای ملک ایجاد شده. تا به دور از شلوغی و ترافیک مخصوصا در این روزهای کرونایی که بهتر است حدالامکان کمتر در اجتماع ها حضور داشت بتوان به راحتی و بدون دغدغه از ان بهره برد و متقاضیان بتوانند در هرجا و هرساعتی که زمان دارند با توجه به ویژگی هایی که در ذهن دارند و اطلاعاتی که ب کمک سایت میتوانند از متخصصین مجرب بصورت آنلاین دریافت کنند ملک مورد نظر خود را پیدا و یا بتوانند سرمایه گذاری کنند.

طراحی سایت املاک

استفاده از اینترنت در خصوص تحقق بخشیدن به کسب و کارها چه در سایت ها چه در شبکه های اجتماعی بسیار مهم و‌ ضروری شده است. یکی از مهمترین نمونه های بهروری از اینترنت سایت مشاور املاک‌ است بنگاهای مختلف فایل های خود را با نام املاک‌ خود انجا درج میکنند. برخی از این اعضا خواهان سایت اختصاصی هستند زیرا امنیت اطلاعات کاری شخص بسیار برایش حائز اهمیت است که دیگر مجموعه ها در ان حیطه به اطلاعات کاری وی دسترسی نداشته باشند ..چون چیزی که مشهود است بازار رقابت بین کسب و‌کارهای مرتبط همیشه بوده و قدمتی دیرینه دارد. و این مورد نیازمند مجموعه ای امین است و در عین‌حال تجربه ثابت کرده است که با داشتن سایت کاری اختصاصی همراه با برند شخصی به مجموعه املاک در جذب مشتری کمک شایانی کرده است. در استفاده از سایت مشاور املاک‌ صاحب ملک و یا افراد املاکی مستلزم هستند که امکانات دقیق و کامل ملک (زمین ، مغازه ، ملک پیش فروش ، باغ و...) که برای خریداران حائز اهمیت است به همراه اطلاعاتی از سند انها قید کنند تا هنگام ایجاد سند جدید دچار ضرر نشوند. و حتما شرایطی مانند: قیمت رهن ، اجاره ، فروش. متراژ ، تعداد خواب ، منطقه ، سال ساخت و... به همراه چند عکس از ملک و ادرس کامل آن و همچنین‌ شماره تماس را درج کند. تا درصورت تایید خریدار با هماهنگی بتواند ملک را از نزدیک ببیند هرچه اطلاعات دقیقتری از نمونه ها در سایت گذشته شود خریداران بیشتری را جذب میکند .چرا که خریداران همیشه به دنبال اطلاعات تکمیلی و دقیق تر برای خریدهای بزرگ هستند.. چه بسا که حتی ممکن است سالیان طولانی ان را نگه دارند.
داشتن چنین  ویژگی هایی در سایت باعث میشه کاربر براحتی آن ملک را با املاک‌ جای دیگر مقایسه کند..و بعد تصمیم به انتخاب بگیرد.که این خود باعث افزایش چشمگیر مشتری میشود. زیرا خریداران هنگام خرید ملک اماده برای زندگی کردن همیشه به دنبال جایی هستند که اسایش و ارامش ان هارا فراهم کند تا حداقل ساعتی از شبانه روز را از دغدغه های شهر و‌کار دور باشند پس داشتن اطلاعات دقیق برای کاربران شرط مهم انها برای انتخاب ملک..و گزینه ای مناسب و ضروری برای دارنده سایت املاک است.

همچنین یکی دیگر از ویژگی هایی ک در بازار کسب و‌ کارها نقش اساسی دارد این است که در سایت املاک چندین متقاضی میتوانند بصورت همزمان و بدون معطلی و با صرف وقت کمی به دنبال ملک مورد نظر خود بگردند
چرا که  وقت برای هرشخصی مهم است و اتلاف وقت در بنگاها برای افراد انها را در انتخاب مردد کرده و ممکن است در چنین مواقعی شخص به بنگاه دیگری برود که خالوت تر باشد . چرا که انتظار کشیدن همیشه سخت بوده و هست .بنابر این با داشتن سایت از اتلاف وقت و منتظر ماندن کاربران جلوگیری کرده و حتی به خریداران بیشتری میتوان خدمات خود را ارائه داد.
به همین علت  این روش برای بسیاری از مشاورین املاک‌ دارای اهمیت فراوانی است ...چرا که انها میتواند بجای رسیدگی به تعداد محدودی از خریداران حضوری به هزاران کاربر فعال در سایت فایل های ملکی خود را ارائه دهند.

همچنین متقاضیان میتوانند در قسمتی از سایت خواسته های مد نظر خود را وارد کنند تا با توجه به نیاز آنها املاک مورد نظر نمایش داده شود. مثلا من در چه منطقه ای از شهرم  با چه متراژ خونه و‌ حداقل و حداکثر بودجم برای خرید (حتی در این بخش برای راحتی کاربر و‌ منطقی بودن هزینه ها بصورت پیش فرض بازه ای از حداقل تا حداکثر رنج قیمت املاک درج میشود) ملک مورد نظر را برای خرید میخواهین یا رهن یا زمین برای ساخت و یا مغازه تجاری برای کسب و‌ کار و...  بنابراین کاربران به راحتی میتوانند با پر کردن اطلاعات ملک‌ مورد نظرشون زودتر به نتیجه دلخواه برسند.
و اما در جامعه همیشه افرادی هم هستند که میخواهند با خرید خونه ملک زمین ماشین سرمایه‌گذاری کنند ..در چنین سایت هایی با ارائه مشاوره رایگان و درج یک سری مطالب مرتبط به کاربران کمک میکنند الویت های نیاز خود را دقیق تر بشناسند تا در هنگام انتخاب و سرمایه گذاری دچار سردرگمی نشوند. در چنین بخشی از سایت امکان تماس و یا حتی چت با مشاورین متخصص در این زمینه را میدهد که کاربر با صرف وقت در زمان نامناسب که ممکن است دیر وقت باشد یا ترافیک‌ و یا... که نتواند دنبال املاک بگردد.
در سایت به راحتی میتوانند بصورت آنلاین با کارشناسان در این زمینه ارتباط برقرار کنند شرایط و موقعیت خود را ذکر کنند و با توجه به توضیحات و راهنمایی کارشناسان تصمیم بگیرند .کارشناسان هم تا اخرین لحظه همراه و پشتیبان سرمایه گذاران هستند. حتی با ثبت نام در این سایت ها میتوانند از بروز ترین تغییرات اعمال شده و امکانات سایت و جدیدترین فایل هایی که درج میشود حتی فایل هایی با توجه به اطلاعات از پیش تعیبن شده توسط کاربر تعریف شده سریع مطلع شوند

بهترین طراح سایت املاک :

طراحی سایت درواقع به معنی هنر استفاده کردن توامان هنر گرافیکی، خلاقیت است. یک وب سایت طراحی باید به گونه ای طراحی شده باشد که ضمن زیبایی بصری از لحاظ رنگ بندی، قرارگرفت المان های گرافیکی و ... می بایست که ازلحاظ کد نویسی به گونه ای خلاقانه انجام شود که ضمن انجام فرایندها در کوتاه ترین زمان ممکن، پاسخگوی تمامی نیازهای کاربران خود باشد.
شرکت فنی مهندسی هیرکانا با بهره گیری از نیروهای متخصص، خلاق و جوان در زمینه فرانت (ظاهر سایت) و بک اند (کدنویسی)، همیشه سعی داشته که بهترین کار را به مشتریان خود ارائه دهد تا بهترین و بالاترین بازخورد را داشته باشد.

 

طراحی سایت مشاور املاک

طراحی سایت مشاور املاک یکی از سرویس هایی است که توسط شرکت هیرکانا انجام می شود. طراحی سایت مشاور املاک در گرگان، طراحی سایت مشاور املاک در مشهد و طراحی سایت در تهران.

چرا مشاورین املاک باید وب سایت داشته باشند؟

همانطور که می دانیم، امروزه با توسعه فناوری اطلاعات و افزایش کاربران گوشی های هوشمند و افزایش آلودگی های هوا و ترافیک های شهری و همچنین بالا رفتن فشار کاری و مشغله های مردم ، بسیاری از مردم وقت بسیار کمی برای آسایش دارند. در نتیجه بسیاری از آن ها سعی بر این دارند که خیلی از کار های خود را در کمترین زمان و با کمترین هزینه انجام دهند.از همین رو عده ای راه حل هایی را چاره نموده اند  و با بهره گیری از پیشرفت تکنولوژی و افزایش کاربران در فضای مجازی، رویه ی انجام امور روزمره را از حالت ملزم به حضور فرد در محل، به حالت غیرحضوری تحت بستر اینترنت تغییر دادند. از جمله اتفاقاتی که باعث تحول شگرف در فضای مجازی و خدمات الکترونیک شد را میتوان به بانکداری اینترنتی و پرداخت قبوض از وب سایت اشاره نمود که باعث کاهش قابل ملاحظه ی رفت و آمدهای مردم در سطح شهر گردید. از جمله کاربردهای بعدی این امکان میتوان به خرید و فروش آنلاین انواع کالا، و حتی خرید و فروش املاک پرداخت. که امروزه کم کم این اتفاق هم در کشور ما دارد می افتد.

در قسمت زیر به برخی از مهمترین خدمات هیرکانا اشاره شده است:

طراحی پورتال، پرتال - پورتال سازمانی
تحلیل سایت - آنالیز وب سایت
خدمات سئو - خدمات بهینه سازی سایت
تبلیغات در گوگل - تبلیغ در گوگل
طراحی اپلیکیشن ios - اپلیکیشن موبایل ios
طراحی نرم افزار اندروید - تولید اپلیکیشن اندروید

مشاهده و مطالعه امکانات انواع وب سایت .