طراحی سایت پزشکی

بسته پیشنهادی طراحی سایت پزشکی و طراحی اپلیکیشن پزشکی
امروزه با پیشرفت تکنولوژی و همه گیر شدن اینترنت، پزشکان هم جهت رفاه حال بیماران و صرفه جویی در وقت بر این فکر افتاده تا ازین خدمت بینظیر استفاه کرده . و با صرف زمانی بسیار کمتر از قبل مردم و بیماران برای مراجعه به پزشکان به راحتی و در زمان دلخواه وقت مراجعه را رزرو نمایند.
طراحی سایت ارائه خدمات آنلاین پزشکی باعث شده تا پزشکان در فضای مجازی به معرفی تخصص و رزومه کاری خود و ارائه مقالات پزشکی بپردازند و همچنین با ارائه امکانات مختلف برای انجام امور خود راحت‌تر در دسترس مردم باشند.

طراحی سایت رزرو پزشکی هیرکانا

ازآنجا که جامعه ی پزشکان کشور جزء اقشار پر مشغله جامعه بوده لرتباط با آنها حتی به منزله ی ویزیت شدن به سختی صورت می گیرد،لذا وب سایت بستری را فراهممی کند که این فاصله ها را چه از لحاظ زمانی و چه از لحاظ مکانی به حداقل رسانده و پل ارتباطی بسیار آسان و سریعی بین پزشکان و بیماران می باشد.

این سیستم مجهز با ارائه ی امکانات متنوع و کارآمد این شرایط را برای پزشکان محیا نموده جهت ارائه خدمات آنلاین پزشکی و ارتباط  هر بهتر و سریعتر بیت پزشکان و بیماران.

بطورمثال یه دندان پزشک می تواند در مورد روشهای درمان و انواع خدمات و درمان خود توضیحات کاملی ارائه دهد و با قرار دادن رزومه کاری خود، سوابق عمل‌های انجام‌شده،به همراه تصاویر کامل نمونه عمل‌های انجام شده و فضای محل کار ی خود را به نمایش گذاشته تا ارتباط بهتری با بیماران خود داشته باشد.

سیستم رزرو آنلاین پزشکی هیرکانا همچنین باقابلیت عضویت کاربران سطح بندی شده و بصورت بیمار و همکارا، امکانات متنوعی را برای جستجو و بررسی پزشکان، مدیریت نوبت‌های رزرو شده و کاهش صرف زمان و هزینه در اختیار عموم کاربران قرار می‌دهد.

در ادامه می توان شرح کاملی از امکانات سیستم وب سایت پزشکی به همراه رزوو نوبت دهی آنلاین مشاهده نمایید:
ویژگی‌ها و امکانات خاص پروژه‌های هیرکانا:
•     CMSاختصاصی
•    کد نویسی استاندارد و بهینه
•    امنیت تضمین‌شده
•    پشتیبانی یک سال رایگان
•    قابلیت واکنشگرا برای همه ی سیتسم های
•    حداکثر تجربه کاربر(UX)  و کاربر پذیری (Usability)


جامعه هدف سیستم رزرو پزشکی هیرکانا

قابلیت رزرو و نوبت دهی آنلاین با شرایط انتخاب پزشک و روز مورد نظر این امکان رابرای بیمار محیا می کند تا هیچ محدودیتی برای نوبت دهی و رزرو ایجاد نکند.این سیستم در کنار آسان‌سازی کسب‌وکار می‌تواند منبع درآمد سرشاری برای صاحبان سیستم باشد. در این بخش به توضیح کارایی‌های سیستم برای کسب‌وکارها و افراد مختلف مرتبط با حوزه پزشکی می‌پردازیم. در این بخش لازم به توضیح است که این سیستم قابل اختصاصی سازی برای کسب‌وکارهای مختلف مرتبط با حوزه پزشکی و سلامت می‌باشد.

1- پزشکان: کلیه پزشکان با تخصص‌های مختلف می‌توانند چه در صورتی که مطب داشته باشند و چه مدیریت درمانگاه را داشته باشند می توانند از سیستم رزرو پزشکی هیرکانا به صورت‌های مختلف استفاده نمایند. در حالت اول این سیستم می‌تواند نوبت‌دهی پزشکان را مدیریت نموده و مشکل نوبت‌دهی تلفنی و کاغذی را برطرف نماید. در این حالت سیستم امکان تعریف نوبت‌های پزشک و نوبت‌گیری بیماران را به‌صورت کامل فراهم می‌نماید.

2- بیمارستان‌ها و مراکز درمانی: کلیه بیمارستان‌ها، درمانگاه ها و مراکز پزشکی با تهیه این سیستم و عضویت پزشکان و حتی کارکنان غیرپزشکی خود می‌توانند مدیریت کاملی بر فعالیت‌های پزشکان، بیماران و نوبت‌دهی خود داشته باشند. در این حالت کلیه فعالیت‌های ارتباطی بین بیمارستان و بیماران، فعالیت‌های داخلی پزشکان، و مباحث حسابداری و مدیریتی تا حدود زیادی قابل مدیریت و گزارش‌گیری می‌باشد.

3- علاقه‌مندان به راه‌اندازی استارت آپ در حوزه پزشکی و سلامت: افراد بسیار زیادی وجود دارند که شاید کسب‌وکار اصلی آنها ارتباطی با حوزه پزشکی و سلامت نداشته باشد، اما علاقه زیادی به کسب درآمد و راه‌اندازی استارت آپ و همچنین در زمینهراه اندازی طرح های خیرخواهانه، در این حوزه دارند. شرکت هیرکانا آماده استقبال از ایده‌های این عزیزان و پیاده‌سازی سیستم‌های اختصاصی رزرو آنلاین پزشکی به‌صورت حرفه‌ای می‌باشد. فرصت را از دست ندهید

در سال‌های اخیر و به‌خصوص در کشور ما موج عظیمی از تمایل کسب‌وکارها و ارائه خدمات آنلاین اللخصوص در زمان قطعی اینترنت که فقط و فقط اینترنت داخلی توانایی فعالیت را داشته و این فرصتی بود برایوب سایت هایی که در بستر سرورهای داخلی بارگزاری شده بودند همچون وب سایتهایی که توسط شرکت مهندسی هیرکانا طراحی شده اندو چهع در زمان ایام شیوع بیماری کرونا که اوج استفاده و اهمیت کسب وکارهای اینترنتی احساس شد. ایجادشده است.
پیش‌بینی اکثر کارشناسان و تحلیلگران کسب‌وکارها این است که تضمینی برای بقای کسب‌وکارهای جامانده از این قافله وجود ندارد. هم‌اکنون می‌توانید با تماس با مشاوران ما، ضمن دریافت مشاوره و نظرات تخصصی در خصوص طراحی وب‌سایت، اپلیکیشن  اقدامات لازم را برای آنلاین شدن کسب‌وکار خود آغاز نمایید.