تعرفه و خدمات مدیریت سایت

ادمین سایت یا مدیریت سایت

نگهداری وب سایت صرفا بروز کردن قیمت های محصولات و بارگذاری چند خبر نیست و نیازمند وجود یک نیروی متخصص است که پس از بارگذاری آن را پشتیبانی فنی نماید و مدیریت وب سایت شما را انجام دهد. سوال این است که ادمین سایت یا مدیر سایت کیست؟ و چه وظیفه ای دارد؟ در حقیقت ادمین سایت نیرویی متخصص  و کاربلد است که می‌تواند طیف وسیعی از نیازمندی‌های کسب‌وکار آنلاین شما را تأمین کند.و از طرفی باید قبول کنیم که جذب نیروی متخصص کار دشواری است.

اگر وب سایتی دارید و وقت آن را ندارید که بصورت فنی و اصولی به وبسایت خود رسیدیگی کنید، و یا خدمات و محصولات خود را بروز نمایید، شرکت طراحی سایت و دیجیتال مارکتینگ هیرکانا به کمک نیروهای متخصص خود می تواند درتمامی بخش ها ازجمله، طراحی بنر و یا پست های مقالات و یا محصولات، تهیه محتوای مناسب با کسب و کارهای شما و البته رعایت اصول سئو در تمامی بخش های سایت شما، گام بگام در راستای پیشرفت وبسایت شما به عنوان یاراصلی در بخش مدیریت وب سایت، در کنار شما است.

 

چرا باید ادمین سایت استخدام نماییم؟

گاهی اوقات ما مجبور میشویم که تمام اطلاعات به وب سایتمان را به شخصی کاربلد بسپریم، اما از طرفی شخص می بایست که قابل اعتماد باشد و ازاطلاعات محرمانه ی ما که دربخش مدیریت سایت است امانتداری کند و فاش ننماید. شاید شخص مطمئنی پیدا کنیم، اما کار بلد نباشد و بلعکس، کم پیش می آیدکه هر دو پارامتر که بسیار مهم هستتند را با هم داشته باشند. اما شرکت هیرکانا با سابقه ی 10ساله در زمینه ی طراحی سایت، و البته مشتری مداری رضایت بخش، با افتخار اعلام می داریم که مدیریت وب سایت تخصص ماست. ما میتوانیم بهبهترین نحو وب سایت شما را مدیریت کرده و با رعایت و پیاده سازی اصول سئو وب سایت شما را در زمان مقرر درصفحه ی اول گوگل بالا بیاوریم.

برای اطمینان از رشد همه جانبه وب­ سایت خودتان، می­توانید مدیریت سایت خود را به هیرکانا بسپارید. ما با دراختیار داشتن تیم متخصص در زمینه طراحی وب، طراحی گرافیک، تولید محتوا، سئو و پشتیبانی فنی، کیفیت سایت و رضایت شما را تضمین می­کنیم.

 

 تعرفه درج محصول در وب سایت

سایت های مختلف هزینه تعرفه های مختلفی دارند. و برای سایت های فروشگاهی هزینه های درج محصول تعرفه ی مشخص خود را دارد. شرکت هیرکانا به کمک تیم توانمند خود در بخش تولید محتوا (تولید محتوای سایت فروشگاهی) و درج محصول، این توانایی را دارد که بطور تخصصی و حرفه ای ایجاد و تولید محتوا محصولات را انجام دهد. شرکت هیرکانا میتواند ضمن عکاسی از محصول، تولید محتوا محصولات را نیز انجام داده و مطابق با اصول سایت ها سئو سایت فروشگاهی شما را نیز انجام دهد.

 

 تعرفه و هزینه مدیریت وب سایت

برای تخمین و برآورد هزینه ادمین سایت فروشگاهی ابتدا باید بدانیم چه وظایفی را قصد داریم برون سپاری کنیم. وبسایت های فروشگاهی وردپرسی عمدتا نیازشان به بارگذاری محصولات در سایت بیشتر از تولید محتوا می باشد اما هر بخش از سایت نیازمند دقت کافی و صرف زمان و انرژی لازم است.

 

خدمات استارتر برنزی نقره ای حرفه ای
بررسی وضعیت کلی سایت
بروز رسانی سایت
ساماندهی منو ها
ایجاد صفحه ی مورد نیاز
ایجاد دسته بندی محصولات
بارگذاری محصولات و یا خدمات 5 10 15 20
فشرده سازی و بهینه سازی تصاویر
آپلود تصاویر در سایت به‌صورت سئوشده
آپلود مقالات و اخبار بصورت متن و تصویر ( فقط انتشار) 4 8 10 12
بهینه‌سازی داخلی مقالات و اخبار در هر پست
پاسخ به دیدگاه کاربران براساس توضیحات کارفرما
بررسی و نظارت امنیتی سایت
بازبینی و اصلاح مطالب قبلی سایت x
بک آپ گیری منظم x x
نظارت بر گزارش‌ها search console x
بررسی گزارش‌های بازدید از سایت توسط Google Analytics x x
بررسی اشکالات و ایرادات امنیتی سایت x x x
بررسی کامل سئو سایت x x x

 

خدمات حرفه ای  مدیریت وب سایت

خدمات واحد مبلغ ( تومان )
دریافت و راه اندازی E.Namad وب سایت هر سایت 1,000,000
عکاسی از محصول هر عکس 750,000 - 500,000
طراحی لوگو هر طرح 5,000,000 - 2,500,000