طراحی نرم افزار تحت وب

طراحی نرم افزار تحت وب :

کاربرد نرم افزار برکسی پوشیده نیست همه در زمینه های مختلف از نرم افزار های مختلف استفاده می کنند. نرم افزار ها مجموعه ای از برنامه هاست که یک سری وظایف مربوط به کامپیوتر را انجام می دهد. نرم افزار های تحت سیستم عامل و نرم افزار های تحت وب هم انواعی از نرم افزار به حساب می آیند اما اینکه هرکدام از آنها چه کاری را انجام می دهند و چه وظایفی را دارند در ادامه به آن می پردازیم.

نرم افزار تحت وب چیست ؟

ممکن است در ابتدا به این فکر افتاده باشید که نرم افزار تحت وب چیست ؟ پاسخ به این سوال بسیار سادست. این نرم افزار  نوع خاصی از نرم افزارهای کلاینت و سرور هستند که روش برنامه نویسی و طراحی آن نسبت به نرم افزار های ویندوزی بسیار مدرن تر و توانا تر است.

نرم افزار های تحت وب روی سیستم کاربر نصب نمیشوند و کاربر به وسیله ی مرورگر های مرسوم مثل فایرفاکس، گوگل کروم ، اکسپلورر و... آن را اجرا میکند. سرعت دسترسی به نرم افزار های تحت وب  و عملکرد آن مطلوب بوده و میتوان از طریق شبکه کردن سیستمی که نرم افزار  در آن  نصب شده ، به وسیله موبایل ، تبلت و لپ تاپ و هر دستگاهی که اجازه باز کردن صفحات اینترنتی را میدهند مانند تلویزیون های هوشمند از امکانات و قابلیت های آن بهره مند شد.

رابط کاربری و دیزاین و امکانات نرم افزار های تحت وب به نسبت  قوی تر و حرفه ای تر از نرم افزار های تحت ویندوز می باشد.طراحی و تنوع در روش های طراحی در این نرم افزار ها بسیار متنوع و مدرن است تا جایی که شرکت های بزرگ نرم افزاری مانند گوگل راه حل هایی برای بهبود بخش UI  وب اپلیکیشن ها یا نرم افزارهای تحت وب ارائه کرده اند  که در نسخه های Windows Form  دیده نمی شود.

چرا باید از نرم افزار های تحت وب استفاده کنیم؟

بسیاری از نرم افزار های تحت ویندوز  موجود در بازار ممکن است به دلیل قیمت بالا ، محدود بودن امکانات ، قابل توسعه نبودن و یا از همه مهم تر تطابق نداشتن امکانات با نیاز شما ، کارایی لازم را برای کسب و کار شما و عملی کردن فکر شما نداشته باشد. از آنجایی که نرم افزاری که شما برای فعالیت خود انتخاب کرده اید بسیار حائز اهمیت است که پاسخ گو تمامی نیاز های شما باشد ، شما مجبورید درخواست نرم افزار اختصاصی تحت ویندوز بکنید. اما تا بحال فکر کردین با همان مقدار هزینه و یا حتی کمتر می توانید به نرم افزار مورد نیاز خود برسید؟ طراحی نرم افزار تحت وب پیشنهاد عالی برای شماست. نرم افزار های تحت وب با گرافیک حرفه ای ، امنیت بالا ، سرعت لود بالا ، عدم هنگ و مشکلات این چنینی و همچنین برنامه نویسی مطابق با نیاز و خواسته های فعالیت و کسب و کار شما طراحی میشود.

کاربردهای نرم افزار تحت ویندوز در چه زمینه هایی هست؟

امروزه نرم افزار های تحت ویندوز بسیار زیادی در زمینه های حسابداری ، انبار داری ، اتوماسیون ، حضور و غیاب و سیستم های اطلاعاتی طراحی شده است. اما آیا این نرم افزار ها تمامی نیاز های شمارا برطرف می سازد؟

بسیاری از مشتریان هیرکانا که درخواست طراحی نرم افزار تحت وب داده بودند ، بعد از پرس و جو ازآن ها در جلسات توجیهی پروژه در خصوص نرم افزار های قبلی تحت ویندوز  که به صورت رایگان و یا پولی از جاهای دیگر تهیه و  استفاده کرده اند متوجه شدیم در استفاده از آن، نیاز آنها برطرف نشده و چیزی که استفاده کرده اند با چیزی که میخواستند بسیار فاصله داشته است و بعد از طراحی نرم افزار و استفاده از آن رضایت بالا مشتری را برای ما به ارمغان داشته است. زیرا که هیرکانا مطابق با خواسته مشتری و بدون هیچ محدودیتی در امکانات، نیاز مشتری را رفع کرده و آن را به هدف اصلی می رساند.

به جرات میتوانیم بگوییم شما در هیچ زمانی ، هیچ محدودیتی در خصوص افزودن ماژول و امکانت جدیدی به نرم افزار تحت وب خود ندارید.پس با هیرکانا دیگر نگران آینده نباشید. از دیگر امکاناتی که نرم افزار تحت وب طراحی شده توسط هیرکانا داراست ، پشتیبانی فنی 24 ساعته آن می باشد و این امر بسیار حائز اهمیت بوده و مشتری را بسیار آسوده خاطر می سازد.

 

شما به طور کلی میتوانید در حوزه های نرم افزار زیر از نرم افزار های تحت وب استفاده کنید:

 • نرم افزارهای مدیریت پرسنل و نیروی انسانی
 • نرم افزارهای موجودی کالا و انبارداری
 • نرم افزارهای محاسباتی خاص منظوره
 • نرم افزار مانیتورینگ و مدیریت دوربین‌های راه دور
 • اتوماسیون شرکت ها و سازمان ها
 • نرم افزار پیام رسان
 • دفتر کار مجازی کارمندان
 • پرتال مشتریان
 • نرم افزارهای آموزشی
 • نرم افزار مستندسازی و گزارش گیری
 • نرم افراهای حسابداری آنلاین
 • نرم افزارهای مدیریت پروژه
 • نرم افرارهای کنترل کالا و خدمات

از مزایای نرم افزارهای تحت وب میتوان به این منکته اشاره کرد که بدانید نرم افزار های تحت وب هیچ نیازی به داشتن یک سیستم با سخت افزار قوی ندارند و با حداقل های یک سیستم اجرا میشوند.

هیرکانا به عنوان یک شرکت برنامه نویسی با سابقه و حرفه ای به شما این تضمین را میدهد که با طراحی نرم افزار تحت وب 99 درصد نیاز و خواسته های شمارا تامین کند.

برای کسب اطلاعات بیشتر و یا مشاوره در خصوص نرم افزار های تحت وب می توانید از طریق فرم درخواست مشاوره رایگان اقدام کنید.