طراحی سایت مشاور املاک

طراحی سایت مشاور املاک

امروزه دسترسی راحت به اینترنت و بهره گیری از ان نیاز به دانش پیچیده ای ندارد. اکثر افراد یک‌ جامعه به راحتی میتوانند به اندازه نیاز خود از اینترنت بهره ببرند. طراحی هایی که طراحان سایت انجام میدهند به منظور دسترسی آسان و صرفه جویی در وقت و انتخاب بهتر و راحتر برای کاربران است. سایت مشاور املاک‌ به همین منظور برای افراد جویای ملک ایجاد شده. تا به دور از شلوغی و ترافیک مخصوصا در این روزهای کرونایی که بهتر است حدالامکان کمتر در اجتماع ها حضور داشت بتوان به راحتی و بدون دغدغه از ان بهره برد و متقاضیان بتوانند در هرجا و هرساعتی که زمان دارند با توجه به ویژگی هایی که در ذهن دارند و اطلاعاتی که ب کمک سایت میتوانند از متخصصین مجرب بصورت آنلاین دریافت کنند ملک مورد نظر خود را پیدا و یا بتوانند سرمایه گذاری کنند.

طراحی سایت املاک

استفاده از اینترنت در خصوص تحقق بخشیدن به کسب و کارها چه در سایت ها چه در شبکه های اجتماعی بسیار مهم و‌ ضروری شده است. یکی از مهمترین نمونه های بهروری از اینترنت سایت مشاور املاک‌ است بنگاهای مختلف فایل های خود را با نام املاک‌ خود انجا درج میکنند. برخی از این اعضا خواهان سایت اختصاصی هستند زیرا امنیت اطلاعات کاری شخص بسیار برایش حائز اهمیت است که دیگر مجموعه ها در ان حیطه به اطلاعات کاری وی دسترسی نداشته باشند. چون چیزی که مشهود است بازار رقابت بین کسب و‌کارهای مرتبط همیشه بوده و قدمتی دیرینه دارد. و این مورد نیازمند مجموعه ای امین است و در عین‌حال تجربه ثابت کرده است که با داشتن سایت کاری اختصاصی همراه با برند شخصی به مجموعه املاک در جذب مشتری کمک شایانی کرده است. در استفاده از سایت مشاور املاک‌ صاحب ملک و یا افراد املاکی مستلزم هستند که امکانات دقیق و کامل ملک (زمین ، مغازه ، ملک پیش فروش ، باغ و...) که برای خریداران حائز اهمیت است به همراه اطلاعاتی از سند انها قید کنند تا هنگام ایجاد سند جدید دچار ضرر نشوند. و حتما شرایطی مانند: قیمت رهن ، اجاره ، فروش. متراژ ، تعداد خواب ، منطقه ، سال ساخت و... به همراه چند عکس از ملک و ادرس کامل آن و همچنین‌ شماره تماس را درج کند. تا درصورت تایید خریدار با هماهنگی بتواند ملک را از نزدیک ببیند هرچه اطلاعات دقیقتری از نمونه ها در سایت گذشته شود خریداران بیشتری را جذب میکند .چرا که خریداران همیشه به دنبال اطلاعات تکمیلی و دقیق تر برای خریدهای بزرگ هستند..چه بسا که حتی ممکن است سالیان طولانی ان را نگه دارند.

طراحی حرفه ای مشاوراملاک

سایت مشاور املاک چه ویژگی هایی دارد؟

داشتن چنین  ویژگی هایی در سایت باعث میشه کاربر براحتی آن ملک را با املاک‌ جای دیگر مقایسه کند. و بعد تصمیم به انتخاب بگیرد.که این خود باعث افزایش چشمگیر مشتری میشود. زیرا خریداران هنگام خرید ملک اماده برای زندگی کردن همیشه به دنبال جایی هستند که آسایش و ارامش ان هارا فراهم کند تا حداقل ساعتی از شبانه روز را از دغدغه های شهر و‌کار دور باشند پس داشتن اطلاعات دقیق برای کاربران شرط مهم انها برای انتخاب ملک..و گزینه ای مناسب و ضروری برای دارنده سایت املاک است.

همچنین یکی دیگر از ویژگی هایی که در بازار کسب و‌ کارها نقش اساسی دارد این است که در سایت املاک چندین متقاضی میتوانند بصورت همزمان و بدون معطلی و با صرف وقت کمی به دنبال ملک مورد نظر خود بگردند
چرا که  وقت برای هرشخصی مهم است و اتلاف وقت در بنگاها برای افراد انها را در انتخاب مردد کرده و ممکن است در چنین مواقعی شخص به بنگاه دیگری برود که خالوت تر باشد . چرا که انتظار کشیدن همیشه سخت بوده و هست .بنابر این با داشتن سایت از اتلاف وقت و منتظر ماندن کاربران جلوگیری کرده و حتی به خریداران بیشتری میتوان خدمات خود را ارائه داد.
به همین علت  این روش برای بسیاری از مشاورین املاک‌ دارای اهمیت فراوانی است. چرا که آنها میتواند بجای رسیدگی به تعداد محدودی از خریداران حضوری به هزاران کاربر فعال در سایت فایل های ملکی خود را ارائه دهند.

همچنین متقاضیان میتوانند در قسمتی از سایت خواسته های مد نظر خود را وارد کنند تا با توجه به نیاز آنها املاک مورد نظر نمایش داده شود. مثلا من در چه منطقه ای از شهرم  با چه متراژ خونه و‌ حداقل و حداکثر بودجم برای خرید (حتی در این بخش برای راحتی کاربر و‌ منطقی بودن هزینه ها بصورت پیش فرض بازه ای از حداقل تا حداکثر رنج قیمت املاک درج میشود) ملک مورد نظر را برای خرید میخواهین یا رهن یا زمین برای ساخت و یا مغازه تجاری برای کسب و‌ کار و...  بنابراین کاربران به راحتی میتوانند با پر کردن اطلاعات ملک‌ مورد نظرشون زودتر به نتیجه دلخواه برسند.
و اما در جامعه همیشه افرادی هم هستند که میخواهند با خرید خونه ملک زمین ماشین سرمایه‌گذاری کنند ..در چنین سایت هایی با ارائه مشاوره رایگان و درج یسری مطالب مرتبط به کاربران کمک میکنند الویت های نیاز خود را دقیق تر بشناسند تا در هنگام انتخاب و سرمایه گذاری دچار سردرگمی نشوند. در چنین بخشی از سایت امکان تماس و یا حتی چت با مشاورین متخصص در این زمینه را میدهد که کاربر با صرف وقت در زمان نامناسب که ممکن است دیر وقت باشد یا ترافیک‌ و یا... که نتواند دنبال املاک بگردد.
در سایت به راحتی میتوانند بصورت آنلاین با کارشناسان در این زمینه ارتباط برقرار کنند شرایط و موقعیت خود را ذکر کنند و با توجه به توضیحات و راهنمایی کارشناسان تصمیم بگیرند .کارشناسان هم تا اخرین لحظه همراه و پشتیبان سرمایه گذاران هستند. حتی با ثبت نام در این سایت ها میتوانند از بروز ترین تغییرات اعمال شده و امکانات سایت و جدیدترین فایل هایی که درج میشود حتی فایل هایی با توجه به اطلاعات از پیش تعیبن شده توسط کاربر تعریف شده سریع مطلع شوند


طراحی سایت مشاور املاک

طراحی سایت مشاور املاک یکی از سرویس هایی است که توسط شرکت هیرکانا انجام می شود. طراحی سایت مشاور املاک در گرگان، طراحی سایت مشاور املاک در مشهد و طراحی سایت در تهران.

چرا مشاورین املاک باید وب سایت داشته باشند؟

همانطور که می دانیم، امروزه با توسعه فناوری اطلاعات و افزایش کاربران گوشی های هوشمند و افزایش آلودگی های هوا و ترافیک های شهری و همچنین بالا رفتن فشار کاری و مشغله های مردم ، بسیاری از مردم وقت بسیار کمی برای آسایش دارند. در نتیجه بسیاری از آن ها سعی بر این دارند که خیلی از کار های خود را در کمترین زمان و با کمترین هزینه انجام دهند.از همین رو عده ای راه حل هایی را چاره نموده اند  و با بهره گیری از پیشرفت تکنولوژی و افزایش کاربران در فضای مجازی، رویه ی انجام امور روزمره را از حالت ملزم به حضور فرد در محل، به حالت غیرحضوری تحت بستر اینترنت تغییر دادند. از جمله اتفاقاتی که باعث تحول شگرف در فضای مجازی و خدمات الکترونیک شد را میتوان به بانکداری اینترنتی و پرداخت قبوض از وب سایت اشاره نمود که باعث کاهش قابل ملاحظه ی رفت و آمدهای مردم در سطح شهر گردید. از جمله کاربردهای بعدی این امکان میتوان به خرید و فروش آنلاین انواع کالا، و حتی خرید و فروش املاک پرداخت. که امروزه کم کم این اتفاق هم در کشور ما دارد می افتد.