طراحی سایت مشاور املاک

طراحی سایت مشاور املاک

امروزه دسترسی راحت به اینترنت و بهره گیری از ان نیاز به دانش پیچیده ای ندارد. اکثر افراد یک‌ جامعه به راحتی میتوانند به اندازه نیاز خود از اینترنت بهره ببرند. طراحی هایی که طراحان سایت انجام میدهند به منظور دسترسی آسان و صرفه جویی در وقت و انتخاب بهتر و راحتر برای کاربران است. سایت مشاور املاک‌ به همین منظور برای افراد جویای ملک ایجاد شده. تا به دور از شلوغی و ترافیک مخصوصا در این روزهای کرونایی که بهتر است حدالامکان کمتر در اجتماع ها حضور داشت بتوان به راحتی و بدون دغدغه از ان بهره برد و متقاضیان بتوانند در هرجا و هرساعتی که زمان دارند با توجه به ویژگی هایی که در ذهن دارند و اطلاعاتی که ب کمک سایت میتوانند از متخصصین مجرب بصورت آنلاین دریافت کنند ملک مورد نظر خود را پیدا و یا بتوانند سرمایه گذاری کنند.

طراحی سایت املاک

استفاده از اینترنت در خصوص تحقق بخشیدن به کسب و کارها چه در سایت ها چه در شبکه های اجتماعی بسیار مهم و‌ ضروری شده است. یکی از مهمترین نمونه های بهروری از اینترنت سایت مشاور املاک‌ است بنگاهای مختلف فایل های خود را با نام املاک‌ خود انجا درج میکنند. برخی از این اعضا خواهان سایت اختصاصی هستند زیرا امنیت اطلاعات کاری شخص بسیار برایش حائز اهمیت است که دیگر مجموعه ها در ان حیطه به اطلاعات کاری وی دسترسی نداشته باشند. چون چیزی که مشهود است بازار رقابت بین کسب و‌کارهای مرتبط همیشه بوده و قدمتی دیرینه دارد. و این مورد نیازمند مجموعه ای امین است و در عین‌حال تجربه ثابت کرده است که با داشتن سایت کاری اختصاصی همراه با برند شخصی به مجموعه املاک در جذب مشتری کمک شایانی کرده است. در استفاده از سایت مشاور املاک‌ صاحب ملک و یا افراد املاکی مستلزم هستند که امکانات دقیق و کامل ملک (زمین ، مغازه ، ملک پیش فروش ، باغ و...) که برای خریداران حائز اهمیت است به همراه اطلاعاتی از سند انها قید کنند تا هنگام ایجاد سند جدید دچار ضرر نشوند. و حتما شرایطی مانند: قیمت رهن ، اجاره ، فروش. متراژ ، تعداد خواب ، منطقه ، سال ساخت و... به همراه چند عکس از ملک و ادرس کامل آن و همچنین‌ شماره تماس را درج کند. تا درصورت تایید خریدار با هماهنگی بتواند ملک را از نزدیک ببیند هرچه اطلاعات دقیقتری از نمونه ها در سایت گذشته شود خریداران بیشتری را جذب میکند .چرا که خریداران همیشه به دنبال اطلاعات تکمیلی و دقیق تر برای خریدهای بزرگ هستند..چه بسا که حتی ممکن است سالیان طولانی ان را نگه دارند.

 

فواید طراحی سایت مشاور املاک

 

فواید طراحی سایت مشاور املاک

راه اندازی سایت مشاور املاک هم برای مشتریان و هم مشاورین املاک مزایای زیادی خواهد داشت همچنین به پیشرفت و گسترش کار آن ها کمک چشمگیری می کند. زیرا داشتن وب سایت املاک امکاناتی را در اختیار کاربران قرار می دهد که سبب می شود در دراز مدت سایت و کسب و کار شما دیده شده و شناحته شوید. این شناخته شدن باعث افزایش اعتماد و اطمینان مردم به شما می شود نتیجه این اعتماد این است که برای خرید، فروش، رهن و اجاره مجموعه شما را در اولویت قرار می دهند.

◘ دسترسی 24 ساعته آزادی زمانی

وب سایت مشاور املاک شما مانند یک ویترین عمل می کند که به صورت 24 ساعته فعال است و تمام وقت مشتریان می توانند از خدمات و فایل های مختلف املاک شما در هر ساعت از شبانه روز که فرصت دارند بهره ببرند و املاک زیادی را به وسیله عکس و فیلم مشاهده کنند و در صورت قبولی می توانند برای بازدید از نزدیک هم هماهنگ کنند. همچنین با داشتن وب سایت مشاور املاک شما هم می توانید زمانی که در دفتر املاک خود نشسته اید و هم زمان هایی که در ویلا، منزل هستید و در اوقات استراحت به سر می برید از طریق سایت کارتان را مدیریت کنید.  

◘ گستردگی بیشتر

زمانی که شما برای فعالیت خود سایت طراحی می کنید یعنی فعالیت شما در بستر اینترنت در اختیار همه افراد کشور قرار می گیرد. به همین ترتیب این کار باعث می شود تا حجم وسیعی از افراد در نقاط مختلف بتوانند ملک هایی که در مجموعه شماست را مشاهده و بررسی کنند. این کار برای افرادی که از لحاظ کاری به منطقه ای دورتر انتقال داده شده اند بسیار مفید و کاربردی است همچنین به بیشتر شدن مشتری های شما کمک می کنند.

◘ امکان مشاهده همزمان چندین نفر از یک ملک

از دیگر مزایای داشتن وب سایت املاک این است که در لحظه چندین نفر می توانند به طور همزمان از یک ملک دیدن کنند و در صورت نیاز و یا پرسش بیشتر با شما در ارتباط باشد. در حالت عادی برای بازدید از یک ملک نهایتا 2 و یا در برخی موارد به ندرت 3 خانواده را برای بازدید همزمان همراه می کردند که البته برای اغلب آن افراد خوشایند نبود. اما با استفاده از سایت هزاران نفر می توانند یک ملک را در لحظه ببینند. این تعداد می تواند باعث افزایش چشمگیر مشتری و رونق کسب و کارتان شود.

◘ صرفه جویی در زمان

با توجه به مواردی که گفته شد همه این موارد سبب صرفه جویی در وقت و هزینه های اضافه می شود زیرا شما در مدت زمان کمتر می توانید تعداد خونه های زیادی را مورد بررسی قرار دهید و از طرفی راحت تر می توانید آن ها را با هم مقایسه کنید همچنین برای بازدید از هر کدام از خانه ها نیاز ندارید وقت خود را در خیابان ها و ترافیک های شهری بگذرانید همچنین از لحاظ مادی دیگر مجبور به پرداخت هزینه ایاب ذهاب مثل کرایه تاکسی، بنزین، پارکینگ و ... برای دیدن جاهای مختلف نیستید همچنین می توانید به صورت رایگان آگهی های خود را بر روی سایت قرار داده و سپس منتشر کنند.

◘ رقابت

از مهم ترین مزایای سایت های املاک برای افرادی که در این حوزه فعالیت می کنند این است که به راحتی می توانند بازار را دست خود بگیرند و با رقبای خود به رقابت بپردازند و در ادامه از رقیبان سر سخت خود هم پیشی بگیرند البته این موفقیت نیازمند رعایت یکسری اصول اولیه و ساده ای است که چندان دشوار نیست اما با رعایت آن ها می توانید به سخت ترین رقیب برای رقبای خود تبدیل شوید.

◘ راحت شدن از کاغذ بازی

یکی از فعالیت های دشوار و خسته کننده ای که مشاورین املاک انجام می دهند این است که مجبورند فایل ها و دفترهای مربوط به املاک را به روز کنند و هر دفعه موارد قدیمی را حذف کرده و موارد جدید را ثبت کنند و در بین صفحات به دنبال گزینه های مورد نظر بگردند. از این کاغذ بازی قاعدتا کسی خوشش نمی آید از این رو اگر یک سایت مشاور املاک داشته باشید می توانید تمام کارها را از طریق همان وب سایت مدیریت کرده و نظم ببخشید این کار سبب می شود تا از کاغذ بازی ها خلاص شوید.

 

طراحی سایت مشاور املاک1
 

طراحی حرفه ای مشاوراملاک

سایت مشاور املاک چه ویژگی هایی دارد؟

داشتن چنین  ویژگی هایی در سایت باعث میشه کاربر براحتی آن ملک را با املاک‌ جای دیگر مقایسه کند. و بعد تصمیم به انتخاب بگیرد.که این خود باعث افزایش چشمگیر مشتری میشود. زیرا خریداران هنگام خرید ملک اماده برای زندگی کردن همیشه به دنبال جایی هستند که آسایش و ارامش ان هارا فراهم کند تا حداقل ساعتی از شبانه روز را از دغدغه های شهر و‌کار دور باشند پس داشتن اطلاعات دقیق برای کاربران شرط مهم انها برای انتخاب ملک..و گزینه ای مناسب و ضروری برای دارنده سایت املاک است.
بخش درباره ما را شما معمولا در همه سایت ها دیده اید. در این قسمت از هر سایت شما اطلاعات و مشخصات لازم در مورد خود مجموعه و فعالیتتون، سابقه کار، شماره تماس و آدرس مشاور املاک به صورت دقیق در نظر می گیرید تا مخاطب وقتی برای اولین بار به سایت شما مراجعه می کند با مطالعه این بخش بتواند به شناخت نسبی در مورد شما برسد.
• همچنین یکی دیگر از ویژگی هایی که در بازار کسب و‌ کارها نقش اساسی دارد این است که در سایت املاک چندین متقاضی میتوانند بصورت همزمان و بدون معطلی و با صرف وقت کمی به دنبال ملک مورد نظر خود بگردند. چرا که  وقت برای هرشخصی مهم است و اتلاف وقت در بنگاها برای افراد انها را در انتخاب مردد کرده و ممکن است در چنین مواقعی شخص به بنگاه دیگری برود که خلوت تر باشد. چرا که انتظار کشیدن همیشه سخت بوده و هست .بنابر این با داشتن سایت از اتلاف وقت و منتظر ماندن کاربران جلوگیری کرده و حتی به خریداران بیشتری میتوان خدمات خود را ارائه داد. به همین علت  این روش برای بسیاری از مشاورین املاک‌ دارای اهمیت فراوانی است. چرا که آنها میتواند بجای رسیدگی به تعداد محدودی از خریداران حضوری به هزاران کاربر فعال در سایت فایل های ملکی خود را ارائه دهند.
• همچنین متقاضیان میتوانند در قسمتی از سایت خواسته های مد نظر خود را وارد کنند تا با توجه به نیاز آنها املاک مورد نظر نمایش داده شود. مثلا من در چه منطقه ای از شهرم  با چه متراژ خونه و‌ حداقل و حداکثر بودجم برای خرید (حتی در این بخش برای راحتی کاربر و‌ منطقی بودن هزینه ها بصورت پیش فرض بازه ای از حداقل تا حداکثر رنج قیمت املاک درج میشود) ملک مورد نظر را برای خرید میخواهین یا رهن یا زمین برای ساخت و یا مغازه تجاری برای کسب و‌ کار و...  بنابراین کاربران به راحتی میتوانند با پر کردن اطلاعات ملک‌ مورد نظرشون زودتر به نتیجه دلخواه برسند.
زمانی که به مشاور املاک می روید گزینه های زیادی را از دفتر خود برای شما بررسی می کند تا در صورت نیاز هرکدام را که با معیارای شما نزدیک تر است برای بازدید انتخاب کنید. ممکن است در روز افراد زیادی بیایند و بخواهند خانه خود را برای فروش و یا رهن و اجاره قرار دهند. زمانی که شما سایت املاک دارید در هر زمان که بخواهید و به هر تعداد که دوست داشته باشید می توانید موارد جدید را در آن جا ثبت کنید. هنگام ثبت کردن حتما باید موارد خواسته شده را کامل دقیق درج کنید.
یکی از قسمت های مهم هنگام ثبت ملک جدید این است که آدرس آن را روی گوگل مپ مشخص کنید. این کار به پیدا کردن دقیق آدرس ها کمک بسیاری می کند همچنین به راحتی می توانند از طریق آن، مسیر رفتن برای بازدید خانه را پیدا کنند زیرا در شهرهای بزرگ پیدا کردن آدرس ها کمی کار دشوار است مخصوصا که با برخی منطقه ها آشنا نباشی و یا تازه وارد آن شهر شده باشید.
از امکانات دیگر سایت های املاک این است شما می توانید هنگام درج مشخصات و ثبت ملک جدید تعداد زیادی عکس و فیلم درج  کنید. در این بخش حتما دقت کنید تا فیلم و عکس های شما با کیفیت و واضح باشند همچنین از آپلود کردن عکس های تکراری پرهیز کنید. این کار علاوه بر اینکه باعث می شود تا مشتریان دیدگاه بهتری نسبت به ملک داشته باشند سبب می شود تا وب سایت شما در گوگل اعتبار بیشتری دریافت کند.
• و اما در جامعه همیشه افرادی هم هستند که میخواهند با خرید خونه ملک زمین ماشین سرمایه‌گذاری کنند. در چنین سایت هایی با ارائه مشاوره رایگان و درج یسری مطالب مرتبط به کاربران کمک میکنند الویت های نیاز خود را دقیق تر بشناسند تا در هنگام انتخاب و سرمایه گذاری دچار سردرگمی نشوند. در چنین بخشی از سایت امکان تماس و یا حتی چت با مشاورین متخصص در این زمینه را میدهد که کاربر با صرف وقت در زمان نامناسب که ممکن است دیر وقت باشد یا ترافیک‌ و یا... که نتواند دنبال املاک بگردد.
در سایت به راحتی میتوانند بصورت آنلاین با کارشناسان در این زمینه ارتباط برقرار کنند شرایط و موقعیت خود را ذکر کنند و با توجه به توضیحات و راهنمایی کارشناسان تصمیم بگیرند. کارشناسان هم تا اخرین لحظه همراه و پشتیبان سرمایه گذاران هستند. حتی با ثبت نام در این سایت ها میتوانند از بروز ترین تغییرات اعمال شده و امکانات سایت و جدیدترین فایل هایی که درج میشود حتی فایل هایی با توجه به اطلاعات از پیش تعیبن شده توسط کاربر تعریف شده سریع مطلع شوند.


طراحی سایت مشاور املاک

طراحی سایت مشاور املاک یکی از سرویس هایی است که توسط شرکت هیرکانا انجام می شود. طراحی سایت مشاور املاک در گرگان، طراحی سایت مشاور املاک در مشهد و طراحی سایت در تهران.

چرا مشاورین املاک باید وب سایت داشته باشند؟

همانطور که می دانیم، امروزه با توسعه فناوری اطلاعات و افزایش کاربران گوشی های هوشمند و افزایش آلودگی های هوا و ترافیک های شهری و همچنین بالا رفتن فشار کاری و مشغله های مردم ، بسیاری از مردم وقت بسیار کمی برای آسایش دارند. در نتیجه بسیاری از آن ها سعی بر این دارند که خیلی از کار های خود را در کمترین زمان و با کمترین هزینه انجام دهند.از همین رو عده ای راه حل هایی را چاره نموده اند  و با بهره گیری از پیشرفت تکنولوژی و افزایش کاربران در فضای مجازی، رویه ی انجام امور روزمره را از حالت ملزم به حضور فرد در محل، به حالت غیرحضوری تحت بستر اینترنت تغییر دادند. از جمله اتفاقاتی که باعث تحول شگرف در فضای مجازی و خدمات الکترونیک شد را میتوان به بانکداری اینترنتی و پرداخت قبوض از وب سایت اشاره نمود که باعث کاهش قابل ملاحظه ی رفت و آمدهای مردم در سطح شهر گردید. از جمله کاربردهای بعدی این امکان میتوان به خرید و فروش آنلاین انواع کالا، و حتی خرید و فروش املاک پرداخت. که امروزه کم کم این اتفاق هم در کشور ما دارد می افتد.

 
مشاور املاک چگونه شغلی است
 

مشاور املاک چگونه شغلی است؟

یکی از شغل هایی است که افراد زیادی در آن فعالیت می کنند یک جور واسطه بین افرادی که ملک دارند و کسی که می خواهد ملکی را رهن و اجاره کند و یا خرید و فروش کند. به همین ترتیب مشاورین املاک کسانی هستند که با معاملات زیادی سرو کار دارند و با دانش و تجربه ای که دارند تماما مشکلات قانونی که ممکن است در این معاملات برای هرکدام از طرفین بوجود بیاید آشنایی دارند. بنابراین واجب است که برای انجام معاملات بزرگ سراغ چنین افرادی بروید که به چم و خم کار آشنایی کامل دارند.

مشاور املاک مجاز را بشناسیم

همه ما زمانی که می خواهیم ملکی را بخریم به سراغ مشاور املاک می رویم. از طرفی در چند سال اخیر به صورت چشمگیر مشاور املاکی ها رشد کرده اند طوری که راحت در هر خیابانی چند تا از این دفاتر را مشاهده می کنید. سوالی که پیش می آید در این جا این است که آیا مجاز و معتبر هستند یا نه و آیا اتحادیه نظارت بر مشاور املاک بر کار آن ها نظارت دارد یا خیر؟
با وجود کلاهبرداری های مالی زیادی که وجود دارد شک و تردید برای افراد بوجود می آید به خصوص در کارهایی که گردش مالی با مبالغ زیاد وجود دارد همیشه کلاهبردارانی هستند که آن جا جولان می دهند حتما در بین دوستان و اطرافیان خود داشته اید کسی که توسط کلاهبرداران ضرر مالی دیده است. به همین ترتیب باید حتما قبل از هر معامله ای ابتدا از مجوز و اعتبار آن مشاور املاک مطمئن شوید. این کلاهبرداری ها بیشتر به دلیل عدم تسلط و دانش کافی خریدار و فروشنده به قوانین است.

بررسی مدارک

برای اینکه از اعتبار و مجاز بودن مشاور املاکی مطمئن شوید باید یکسری نکات را دقت کنید ابتدا این که مشاور املاکی های مجاز وظیفه دارند تا برای تنظیم و عقد قرارداد قبل از هر کار دیگر از صحت و درستی مدارک مطمئن شوند آن ها را بررسی کنند زیرا اگر در انجام این کار کوتاهی کنند و بعدا مشخص شود زیان زیادی خواهند دید که حتی می توانید از آن ها شکایت کرده و خسارت دریافت کنید. بنابراین وظیفه بررسی درستی مدارک بر عهده مشاور املاک است نه ما.

کد رهگیری

یکی دیگر از ویژگی های آژانس های املاک مجاز این است که بعد از ثبت معامله در آن جا یک کد رهگیری دریافت می کنید. براساس مصوبه ای که از سال 87 هیئت دولت تصویب کرد همه ی دفاتر مشاور املاک که عضو این اتحادیه هستند موظفند تا تمام معاملات خود را در سامالنه ثبت کنند و بعد از آن یک کد رهگیری به شما بدهند. این کار باعث می شود تا تمام مشاور املاک های مجازی که عضو این اتحادیه هستند مطلع می شوند که کدام املاک معامله شده به این ترتیب اگر کلاهبردارانی بخواهند آن را به شخص دیگری اجاره دهد و یا بفروشد سامانه به آن ها اخطار می دهد.

 

طراحی سایت مشاور املاک
 

از کجا بفهمیم مشاور املاک معتبر است؟

این مواردی که گفته شد زمانی برقرار است که شما با یک مشاور املاک مجاز طرف باشید. زیرا بنگاهای املاکی زیادی در سطح شهر مشغول فعالیت اند که عضو این اتحادیه نیستند. از این رو سبب می شود تا مسئولیت بررسی صحت مدارک گردن خودتان باشد. از طرفی زمانی که معامله ای انجام می دهید به دلیل اینکه به سامانه رهگیری دسترسی ندارند. معامله شما ثبت نمی شود و از طرفی کد رهگیری دریافت نخواهید کرد در نتیجه این کار ممکن است سرتان کلاه برود. البته اتحادیه مشاورین املاک همچنین نیروی انتظامی جلوی دفاتری که معتبر نیستند را می گیرند اما بهتر است شما هم این اطلاعات را داشته باشید و به معتبر بودن آژانس املاکی می روید مطمئن باشید.

به پروانه کسب مشاور املاک مورد نظر اطمینان داشته باشید

داشتن پروانه کسب اولین موردی است که باید یک بنگاه معاملاتی داشته باشد. زیرا اتحادیه مشاورین املاک به این صورت است که بعد از استعلام های قضایی و انتظامی و سپس با گذراندن دوره های آموزشی و قبولی در آن ها به این افراد پروانه کسب می دهد. سپس بعد از آن می توانند برای خود بنگاه معاملاتی مسکن را تاسیس کنند.

دریافت کد رهگیری بعد از ثبت معامله

مورد بعدی که درباره آن صحبت کردیم بعد از انجام معامله است که حتما باید به شما یک کد رهگیری ارائه شود و هیچ دلیلی وجود ندارد که فرد بنگاهی از ارائه این کد رهگیری به شما سرباز زند مگر آن که عضو اتحادیه بنگاه داران نباشد که اینکار غیر مجاز است. بنابراین اگر برای شما هر دلیلی آوردند تا از گرفتن کد رهگیری منصرف کنند به آن ها شک کنید و مطمئن باشید مجموعه مجاز و معتبری نیستند.

جمع بندی:

در این مقاله فعالیت های مشاورین املاک را مورد بررسی قرار دادیم تا بتوانیم برای معاملات خود به یک بنگاه معتبر مطمئن مراجعه کنیم برای بررسی آن ها گفتیم که حتما باید مجوز و پروانه کسب داشته باشند همچنین دریافت کد رهگیری به منظور ثبت معامله برای جلوگیری از کلاهبرداری ها از ویژگی های یک آژانس معاملاتی معتبر است. همچنین درباره افزایش و ارتقا فعالیت در حوزه مشاور املاک در بستر اینترنت گفتیم که افرادی که بنگاه دارند می توانند به کمک طراحی سایت مشاور املاک فعالیت خود را در بستر اینترنت گسترش دهند. داشتن سایت مشاور املاک برای هم کاربر و هم بنگاه دار بسیار مفید و ضروری است زیرا از جمله فواید آن این است که در زمان و هزینه صرفه جویی می شود و همچنین می توانند 24 ساعته خدمات خود را در اختیار کاربران قرار دهند.