نمونه کار طراحی لوگو ایرسا

نمونه کار طراحی لوگو ایرسا
  • کارفرما

    آقای حمزه ای

  • زمان پروژه

    زمستان 98

  • دسته بندی

    طراحی لوگو

شرح پروژه

طراحی لوگو ایرسا

هر کسب و کار بعد از اینکه مخاطبین هدف خود را مشخص نمود نیاز به یک لوگو دارد تا بتواند خود را متفاوت از دیگر رقیبان به مشتریان معرفی کند.طراحی لوگو حرفه ای اولین مرحله است که شما برای برند سازی برای کسب و کار خود باید انجام دهید تا بتوانید خود را در همان اولین نگاه به مشتریان معرفی کنید همچنین لوگو به شما کمک می کند تا در ذهن مشتریان خود باقی بمانید.

امروزه تمامی کسب وکار ها دارای لوگو مخصوص به خود می باشند زیرا مشتریان معتقد هستند که یک کسب و کار حرفه ای و معتبیر باید دارای یک لوگو مناسب و برجسته باشد.شما می تواند با طراحی یک لوگو حرفه ای و مناسب با کسب و کارتان نسبت به دیگر رقیبان که برای طراحی لوگو ارزشی قائل نبودند در امر شناخته شدن بسیار موفق تر عمل کنید.

قیمت طراحی لوگو

لوگو دارای انواع ( لوگو نوشتاری،لوگو تصویری، لوگو مونوگرام، لوگو ترکیبی) مختلفی می باشد که هزینه طراحی لوگو بسته به نوع آن می باشد

لوگو باید به شکلی طراحی گردد که در چاپ های کوچک و بزرگ  و در تمامی رسانه ها به راحتی قابل تشخیص و استفاده باشد. به این نکته در طراحی لوگو باید بسیار توجه شود که لوگوی شما باید طرحی کاملا منحصر به فرد داشته باشد تا ببینده با دیدن لوگو شما برند شما را با برند های دیگر اشتباه نگیرد.

شما می توانید برای طراحی لوگو و همچنین طراحی کاتالوگ ، طراحی کارت ویزیت و یا طراحی ست اداری و یا انجام مشاوره با تیم مهندسی هیرکانا که سابقه طراحی لوگو در تهران و طراحی لوگو در گرگان و سایر استان ها را دارد و همچنین در زمینه طراحی سایت و دیجیتال مارکتینگ فعایت میکند تماس بگیرید.

نمونه کار طراحی لوگو ایرسا
نمونه کار طراحی لوگو ایرسا
نمونه کار طراحی لوگو ایرسا
دیدگاه خودرا بنویسید