• پشتیبانی فنی 24x7
  • 017-32162970

درباره ما

درباره ما

درباره ما

تیم فناوری اطلاعات هیرکانا از سال 90 فعالیت خود را آغاز نمود. در ابتدا فعالیت تیم ما فقط بر روی طراحی وب سایت معطوف شد اما هم اکنون علاوه بر طراحی وب سایت،در حوزه های طراحی اپلیکیشن،طراحی نرم افزار های تحت وب ، موبایل و ویندوز ، سئو و بهینه سازی وب ، سه بعدی سازی ، طراحی لوگو و کارت ویزیت ، عکاسی و ادیت ، برندینگ و استارتاپ ها فعالیت دارد . قیمت مناسب ، کیفیت بالا و پشتیبانی عالی همواره جزء فاکتور های اساسی در خدمات هیرکانا بوده است. هیرکانا با بهره گیری از تیم حرفه ای و دانش روز،همراه توانسته است رضایت بالا مشتری را کسب نماید. تیم ما می تواند افکار و ایده های شمارا تحقق ببخشد .با هیرکانا گامی مطمئن برای ورود به فضای مجازی بردارید. هیرکانا ، با داشتن تیمی قوی و توانمند و خلاق و همچنین نمونه کار های قوی و متنوع همواره پروژه های فراوانی را با رضایت بالا مشتری به اجرا رسانده است. وب سایت ها و اپلیکیشن های اجرا شده توسط تیم ما ، نماینده و نشان دهنده توان تیم ما می باشد.باور همیشگی هیرکانا بر این اساس استوار است که پروژه ی مدنظر شما باید دقیقا مطابق با خواسته ها و فکر شما پیاده سازی شود و بالاترین بازده و کارایی را داشته باشد تا منجر به رونق کسب و کار شما گردد.

طراحی سایت فروشگاه و طراحی سایت مشاور املاک حرفه ای و با قیمت مناسب از دیگر خدماتی است که شرکت هیرکانا با تیم قوی خود به مردم شریف و گرامی ایران زمین ارائه می دهد.

تمام هدف هیرکانا رونق دادم به کسب و کار شما ، افزایش فروش و معرفی شما در سطح اینترنت و فضای مجازی می باشد. شما در هیرکانا هیچ محدودیتی در پیاده سازی ایده و یا درخواست خود ندارید و از همه مهم تر تیم هیرکانا همواره قبل و بعد از انجام پروژه به عنوان پشتیبان قوی در کنار مشتریان خود بوده و در هر زمانی مشتری عزیز میتواند هر امکاناتی را بدون هیچ محدودیتی درخواست نماید و تیم ما با نهایت کیفیت و در کمترین زمان درخواست شمارا اطاعت امر نموده و به نحو احسن عملی می سازد.

شما میتوانید از طریق بخش مشاوره رایگان درخواست مشاوره نموده تا کارشناسان هیرکانا با شما تماس بگیرند و راهنمایی های لازم در خصوص نیاز شمارا انجام دهند