ثبت کسب و کار در گوگل مپ

ثبت مکان کسب و کار شما در گوگل یکی از اقدامات مهم و اساسی در نتایج گوگل و البته سئو سایت شمادارد. پس از این قابلیت گوگل که بطور رایگان در اختیار کاربران خود قرار داده قافل نشوید.شرکت هیرکانا با استفاده از توانمدی خود، می تواند محل کسب و کار و یا لوکیشن کسب و کار شما را در کمترین مدت زمان و در مدت زمان کمتر از 24 ساعت ثبت کرده و در گوگل مپ قابل نمایش باشد. جهت ثبت محل کسب و کار و سفارش لوکیشن خود میتوانید از طریق لینک زیر اقدام نماید.


ثبت کسب و کار در گوگل مپ

ثبت شرکت یا کسب و کار در گوگل، به کمک ابزار google bussines و رایگان انجام پذیراست اما به دلیل تحریم بودن ایران، امکان ثبت مکان هایی در محدوده کشور ایران امکان پذیر نخواهد بود. برای انجام این کار راه حل دیگری نیز وجود دارد که ما هر مکان یاهر کسب و کاری را می توانیم در گوگل به کمک ابزار google maps ثبت نماییم که بطور رایگان انجام پذیر خواهد بود. که در مقاله ی "چگونه کسب و کارمان را در گوگل ثبت کنیم " می توانید یاد گرفته و مکان مورد نظر خود را در گوگل ثبت نمایید.

ثبت مغازه در گوگل

جرا برای ثبت کسب و کار در گوگل مپ، هیرکانا را انتخاب کنیم؟

ثبت محل کسب و کار در گوگل مپ، بصورت رایگان هر شخصی که جیمیل داشته باشد می تواند ایجاد نماید. اما این اعتبار اکانت جیمیل شما است که گوگل به آن استناد می کند و سبب می شود که زودتر وو یا با تاخیر بسیار اطلاعات درج شده ی شما به تایید برسد. از آنجا که اکانت شرکت دیجیتال مارکتینگ هیرکانا اعتبار بالا و قابل قبولی دارد. گوگل به راحتی و در سریعترین زمان ممکن اطلاعات و ویرایش های ما را مورد تایید و انتشار قرار می دهد.

مدت زمان ثبت مکان شما بستگی به اعتبار اکانت gmail شما دارد. و از 2 تا 14 روز به طول می انجامد. اما دیجیتال مارکتینگ هیرکانا باتوجه به تجربه ی بالایی در این زمینه داشته. از اعتبار اکانت بالایی برخوردار هستیم. و مکان مورد نظر شما را در کمتر از 24 ساعت به ثبت گوگل میرسانیم. ثبت کسب و کار ، یا مکان مورد نظر خود را با پرداخت فقط 500,000 تومان به شرکت هیرکانا بسپارید.

شما می توانید جهت هماهنگی بر روی لینک زیر کلیک نمایید.