طراحی سایت فروشگاهی

سایت فروشگاهی چیست؟

سایت فروشگاهی، وب سایتی است که در بستر اینترنت میتواند همانند یک فروشگاه واقعی و یا مغازه، برای شما عملیات بازاریابی و فروش را انجام دهد.

 

سایت فروشگاهی چگونه ساخته می شود؟

در ابتدا باید گفت که برای داشتن وب سایت فروشگاهی راه های مختلفی وجود دارد.

 

طراحی سایت رایگان

 

اول : اینکه وب سایت فروشگاهی رایگان راه اندازی کنید :
  برای راه اندازی سایت فروشگاهی آماده رایگان خیلی کار دشواری نخواهید داشت . این کار خیلی سریع انجام پذیر خواهد بود.

دوم : ساخت سایت فروشگاهی با وردپرس :
سایت فروشگاهی با وردپرس را هم میتوانید رایگان و هم با صرف هزینه انجام دهید. قیمت سایت فروشگاهی با وردپرس را استعلام بگیرید. برای انجام رایگان طراحی سایت وردپرس باید آموزش ببینید که این فرایند میتواند زمانبر باشد. اما برای طراحی سایت فروشگاهی وردپرس توسط شرکت ها هزینه و قیمتی دارد که باید مطابق فاکتور شرکت های طراحی سایت با وردپرس پرداخت نمایید. اما سایت فروشگاه اینترنتی وردپرس مشکلاتی دارد که باید بدانید. ما در مقاله "" بطور مفصل به تفاوت میان سایت فروشگاه اینترنتی وردپرس و طراحی سایت اختصاصی پرداخته ایم. 
اما اگر به چند مورد بپردازیم این است که : شاید وب سایت شما پس از اجرا دچار خطایی شود که فقط ازپس برنامه نویس بر بیاید. اما از آنجا که متخصص وردپرس بسیار کم داریم و به نوعی اکثرا نصاب کننده ی وردپرس هستند، این مساله شما را نگران و کسب و کارتان را بخواباند. پیشنهاد هیرکانا به شما این است که به سراغ شرکت معتبر طراحی سایت بروید.

سوم : ساخت سایت فروشگاه اینترنتی اختصاصی
طراحی اختصاصی فروشگاه اینترنتی را بی شک می توان طراحی سایت فروشگاهی حرفه ای دانست. شرکت طراحی سایت هیرکانا با سابقه ی بیش از 10 سال در زمینه ی طراحی سایت طراحی سایتی را به شما  مشتریان عزیز ارائه می دهد که کاملا برخواسته از ایده ها و سلایق شما عزیزان باشد. این بدین معنی است که هیرکانا اصلا در طراحی سایت محدود نبوده و با تیم برنامه نویسی قدرتکمند و خلاقی که دارد میتواند آنچه را که در ذهن مشتری میگذرد را طراحی و کدنویسی کند. هیرکانا شرکت طراحی سایت حرفه ای است که کاملا برزو و مطابق با قوانین روز کدنویسی و گوگل گام بر میدارد. بگونه ای که سئو سایت فروشگاهی را هم همچون طراحی سایت فروشگاهی مدرن و بروز انجام می دهد.
در این حالت سئو برای سایت فروشگاهی آسانتر از هر روشی بوده و وب سایت ها سریعتر رتبه ی خود را می گیرند.

چهارم : راه اندازی سایت فروشگاهی با فروشگاه ساز

یکی از راه های ساخت سایت فروشگاهی، سفارش سایت فروشگاهی با فروشگاه سازها است. فروشگاه سازها هم بصورت اختصاصی طراحی شده و اماده ی راه انذدازی هستند اما با این تفاوت که در زمان راه اندازی سایت فروشاهی شما، وب سایت با امکانات اولیه راه اندازی می شود و شما مطابق با نیازتان امکانات پیشرفته تر را سفارش داده و وب سایت خودتان را شخصی ساز می کنید. شرکت طراحی سایت هیرکانا برای شما فروشگاه ساز هیرکانا را برای استفاده در اختیار علاقمندان و صاحبین کسب و کار می گذارد. برای سفارش فروشگاه ساز هیرکانا و قیمت فروشگاه ساز هیرکانا کلیک کنید.


جهت مشاوره رایگان با کارشناسان هیرکانا در تماس باشید

 

چرا باید سایت فروشگاه اینترنتی داشته باشیم؟

وب سایت فروشگاه اینترنتی به دلیل پتانسیل خوبی که دارد میتواند یک مکان بسیار مهم و کارآمد برای معرفی شما و کسب و کار شما باشد و باعث شود که روز به روز به مشتریان شما افزوده شده و تعداد افراد بیشتری با شما در ارتباط باشند. این موضوع به نوبه ی خود فروش شما را بالا برده و به سود شما می افزاید. و از آنجا که اکثرا صاحبین کسب و کارها به این تکاپو افتاده اند که برای خود وب سایت فروشگاه اینترنتی راه اندازی نمایند تا بتوانند رقابت نمایند. مسلم است چنین نیاز را نمیتوان به هیچ وجه با ساخت سایت فروشگاه اینترنتی توسط فروشگاه ساز های آنلاین تامین کرد، چرا که طراحی بصری وبسایت شما در طراحی اختصاصی سایت فروشگاهی، مطابق با نیاز و سلیقه شما و مشتری نهایی‌تان و با نیم نگاهی به فروشگاه های اینترنتی موفق بازار طراحی می شود و همچنین اصول افزایش بازدید سایت و بهبود رتبه سئو سایت نیز بر اساس نوع فعالیت شما به نحو شایسته انجام می پذیرد. علاوه بر اینها در آینده پیاده سازی امکانات خاص در جهت رسیدن به فروش بیشتر با طراحی فروشگاه اینترنتی اختصاصی قابلیت توسعه بالاتری خواهد داشت.‎

 

طراحی سایت فروشگاهی حرفه ای

 

طراحی سایت فروشگاهی حرفه ای

پیش از آنکه به موضوع حرفه ای بودن سایت فروشگاهی بپردازیم، سوالات احتمالی که امکان دارد برای شما پیش بیاید را باهم بررسی می کنیم:
•    به چه سایت فروشگاهی حرفه ای می گویند؟
•    سایت فروشگاهی حرفه ای مناسب چه کسب و کارهایی است؟
•    چه زمانی باید سایت فروشگاهی خود را بصورت حرفه ای آپدیت کنیم؟


در پاسخ به این سوالات باید گفت که وب سایتی را حرفه ای می گویند که از همه جوانب ساماندهی شده و طراحی شده باشد. وبسایتی که:

1-    با رعایت اصول سئو و اصطلاحا گوگل پسند کدنویسی شده باشد.
2-    از لحاظ ui – ux اصولی طراحی شده باشد.
3-    بخش مدیریت کاربرپسند و بسیار آسانی داشته باشد.
4-    به کلیه تنظیمات و بخش های وب سایت دسترسی داشته باشد.
5-    برای مدیریت وب سایت نیازمند به شرکت برنامه نویس نباشد.
6-    رابط کاربری بگونه ای باشد که کاربران با هر شرایط سنی توانایی کارکردن با آن را داشته باشند.
7-    سرعت لود بالای صفحات.
8-    جامع بودن امکانات وب سایت و یکپارچه کردن بخش انبار و موجودی کالاها.
9-    ...

 

طراحی سایت فروشگاهی ارزان

 

طراحی سایت فروشگاهی ارزان

اینکه برای کسب و کار خودتان سفارش طراحی سایت فروشگاهی ارزان یا سفارش طراحی سایت فروشگاهی رایگان بدهید تفاوت آنچنانی برایتان نمی کند. از این اتفاق چیزی که بسیار واضح است این است که سفارش طراحی سایت شما رایگان باشد یا ارزان، تضمینی در آن وجود ندارد که با رشد کسب و کار خود وب سایت شما هم بدون هیچ ایرادی روی پاد باقی بماند. در هر صورت کار خود را با ریسک آغاز کرده اید!. هیچ وقت به این خاطر که با هزینه ای کم و طراحی سایت فروشگاه اینترنتی ارزان  کسب و کار خود را با حداقل قیمت راه اندازی می کنید. آینده ی کسب و کار خود را فدای ارزانی نکنید. پس اگر این فاکتورها را دارید به هیچ عنوان سراغ طراحی سایت فروشگاه ارزان نروید :

1-    برای کسب و کار برنامه ریزی بلند مدت داشته باشید.
2-    حداقل 50 فروش در طول روز داشته باشید
.

 

هزینه طراحی سایت فروشگاهی

 

هزینه طراحی سایت فروشگاهی

قیمت طراحی وب سایت فروشگاه اینترنتی چند؟ تعرفه قیمت طراحی سایت فروشگاهی چقدر است؟ هزینه ایجاد سایت فروشگاهی چقدر است؟ و... این نمونه ای از سوالاتی است که هر فردی پیش از سفارش طراحی سایت فروشگاهی از شرکت طراحی سایت میپرسد. اما پاسخ به این سوال با کمی مکث: هزینه ساخت وب سایت فروشگاهی، در حقیقت چیزی نیست که بصورت یه مبلغی از پیش تعیین شده باشد . برای اینکه قیمت طراحی وب سایت فروشگاهی که مدنظرتان هست را بدانید. می بایست که به این 3 نکته توجه نمایید.
1-    نسبت به بازار کسب و کار خود شناخت کافی داشته باشید
2-    بدانید که چه خدماتی را میخواهید به مشتریان خود از طریق وب سایت ارائه دهید.
3-    بدانید که مشتریان شما از طریق وب سایت چه میخواهند از شما

بعد از اینکه این سه مورد را برای خود مطرح و مرتفع کردید. خیلی راحت تر و البته بهتر می تواند لیستی از امکانات وب سایتی که مدنظر شما است را به ما ارائه دهید.

 

مراحل ایده تا راه اندازی یک سایت

 

مراحل ایده تا راه اندازی سایت فروشگاهی ( مراحل ساخت یک سایت )

1-  احساس نیاز کردن مشتری به اینکه با ساخت یک فروشگاه اینترنتی ،کسب و کار خود را اینترنتی کند : برای اینکه دقیقا بدانید چه زمانی باید وب سایت فروشگاهی خود را سفارش داده و راه اندازی کنید، پیشنهاد میکنم این ویدئو را حتما ببینید. (پست اینستاگرام).
2-  برای سفارش طراحی سایت فروشگاه اینترنتی از شرکت های طراحی سایت کسب اطلاعات کرده و شاید با هیرکانا آشنا شوید.
3-  در گام اول آشنایی با هیرکانا، به شما بصورت رایگان مشاوره اولیه را خواهند داد و برای ملاقات حضوری زمان مشخص خواهد شد.

 

جلسه مشاوره حضوری

 

4-  در اولین جلسه مشاوره حضوری تمامی صحبتها و احساس نیارها مطرح می شود به گونه ای که شما باید در جلسه بعدی نیازهای خود را برای تیم برنامه نویسی هیرکانا مکتوب کنید.
5-  مشاوره راه اندازی فروشگاه اینترنتی، در این مرحله پس از مطرح شدن نیازهای مشتری، برحسب تجربه امکانات خواسته شده ی مشتری جهت ساخت سایت فروشگاهی توسط مشاورین هیرکانا، امکان دارد کم یا زیاد شود چرا که هدف از هیرکانا طراحی سایت فروشگاهی حرفه ای است .
6-  در این مرحله است که قیمت طراحی سایت فروشگاهی مشخص شده و پیش پرداخت بابت هزینه ی طراحی سایت فروشگاهی توسط کارفرما پرداخت میشود.
7-  پس از آن کار طراحی و کدنویسی سایت براساس خواسته، نیاز و سلیقه ی مشتری استارت میخورد و طبق طمان بندی مشخص شده در قرارداد شرکت هیرکانا کار ساخت سایت فروشگاهی را تمام شده به مشتری تحویل میدهد.
8-  پس از رفع ایرادات احتمالی، نوبت به تحول وب سایت به مشتری می رسد. که درصورتی که برای مشتری مقدور باشد، بصورت حضوری با آموزش کار با وب سایت، سایت را تحویل می دهیم. و  درصورتی که به هر دلیل جلسه حضوری برگزار نشود. فیلم آموزشی کار با مدیریت سایت ساخته شده و به مشتری ارسال میشود تا به درستی با نحوه راه اندازی سایت فروش اینترنتی آشنا شوند.
9-  در این مرحله است که کار اصلی شرکت هیرکانا شروع می شود.

 

پشتیبانی 24 ساعته

 

10-  پشتیبانی 24 ساعته هیرکانا برای رفع مشکلات و سوالات احتمالی مشتریان، خدمتی است که برخود واجب دانسته و در سریعترین زمان در سدد رفع آن برخواهیم آمد.

 

آموزش طراحی سایت فروشگاهی


طراحی سایت فروشگاه اینترنتی شما انجام شد

در این بخش سایت فروشگاهی شما راه اندازی شده و طراحی سایت و فروشگاه اینترنتی شما توسط هیرکانا به اتمام رسده. از این به بعد برای وب سایت خود باید برنامه ریزی کرده و محتویات سایت فروشگاهی خود را مطابق پیچ اینستاگرامی خود ( درصورتی که پیج اینستاگرامی فعال دارید) بروز نگاه دارید. در صورتی که هیچ برنامه ای برای وب سایت خود ندارید حتما در زمان مشاوره راه اندازی وب سایت فروشگاه اینترنتی خود بهتر است در زمینه استراتژی دیجیتال مارکتینگ و سئو سایت فروشگاهی نیز صحبت کنید. شرکت هیرکانا در این دو بخش هم شانه به شانه از زمان طراحی، ساخت و زدن سایت و تا پشتیبانی همراه مشتریان خود بوده و از هیچ راهنمایی دریغ نخواهد کرد. چرا که کسب کار شما را مال خود دانسته و قطعا موفقیت شما در باعث موفقیت و خوشحالی ما خواهد بود. شما در مقاله 10 فروشگاه اینترنتی برتر گرگان، 3تا از فروشگاه برتر پوشاک گرگان را میبینید که طراحی و ساخت وب سایت فروشگاهی لباس انها با شرکت هیرکانا بوده. و در زمینه پشتیبانی و سئو سایت همچنان ادامه دارد.

 

طراحی سایت فروشگاهی دیجی کالا

 

طراحی سایت فروشگاهی دیجی کالا

بی شک از پیشگامان فروشگاه های اینترنتی در ایران، باید دیجی کالا را مثال بزنیم. اما بازار امروزه ی فروش اینترنتی در ایران بخش اعظم فروش خود را مدیون دیجیکالا است. حال چه شما از مشتریان دیجی کالا باشید، چه نباشید! چراکه با طراحی سایت فروشگاه دیجی کالا که و تحمل مشکلات فروش اینترنتی در ابتدا؛ این مساله دیگر برای مرد جا افتاده که از سایت فروشگاهی (از سایت فروشگاهی لباس بگیرید تا سایت فروشگاهی فروش فایل) خیلی راحت تر و بدون نگرانی خرید خود را انجام بدهند. و از این رو این اعتماد به برند دیجی کالا تا آنجایی پیش رفته که حتی صاحبین کسب و کارهم دیگر ریسک نکرده و برای سفارش سایت فروشگاهی، طراحی سایت به سبک دیجیکالا اولین موردیاست که به ذهنشان خطور میکند. چرا که از نظر آنها دیجی کالا امتحان خودش را پس داده!!

 

طراحی سایت فروشگاه رایگان

یکسری وب سایت ها هستند که شرایط ساخت سایت فروشگاه بصورت رایگان برای کاربران مهیا نموده. در این سایت ها هزینه طراحی سایت فروشگاهی، طراحی قالب آماده و راه اندازی رایگان بوده می باشد. اما چیزی که اهمیت دارد این سایت های فروشگاهی مناسب فروش بلندمدت و یا فروش بیش از 10 محصول نمی باشد. شما با هزینه ای ناچیز ساخت وب سایت فروشگاهی رایگان را راه اندازی نموده اید. اما دردی را درمان نکرده اید و فقط مسکن بوده و دیریا زود می بایست طراحی سایت حرفه ای و مدرن را انجام داده تا دیگر نگران هیچ موضوعی نباشید.

 

سایت فروش آنلاین چه فرصتی می سازد؟

طراحی فروشگاه اینترنتی این شرایط را برای صاحبین کسب و کار امکان پذیر میسازد تا به محض راه اندازی فروشگاه آنلاین، وب سایت شما هم همانند سایت خرید و فروش اینترنتی پروسه ی فروش محصول را داشته باشد. که با انجام سئو سایت فروشگاهی این امر سبب افزایش فروش سایت فروشگاهی خواهد شد.

 

سوالات متداول :

سوال:مدت زمان طراحی سایت فروشگاهی چقدر است؟
جواب: بستگی به نوع پروژه دارد اما معمولا بین 3تا 4 هفته


سوال: قیمت سایت فروشگاهی چقدر است؟
جواب : قیمت طراحی وب سایت فروشگاهی و یا تعرفه طراحی سایت فروشگاه اینترنتی به امکاناتی که برای وب سایت سفارش می دهیم وابسته است.

 

سوال: تعرفه طراحی سایت فروشگاه اینترنتی شرکت هیرکانا
جهت مشاهده تعرفه قیمت طراحی سایت فروشگاه اینترنتی به لینک مشخص شده مراجعه نمایید.

 

مشاوره رایگان