یکی از خدمات هیرکانا طراحی وب سایت خدماتی می باشد. ما در این بخش قصد داریم تا به صورت کامل ویژگی های طراحی سایت، طراحی سایت خدماتی، سئو وب سایت های خدماتی، و دیگر امکانات و مزایای وب سایت های خدماتی را برای شما به صورت کاملا مفصل و تخصصی توضیح و آموزش دهیم.
طراحی سایت خدماتی. برای هر مجموعه و کسب و کاری که ارائه خدمات چه بصورت اینترنتی و چه بصورت حضوری، داشتن یک وب سایت بسیار ضروری و حیاتی می باشد. چرا که برای مشتریانی که به تازگی با مجموعه شما آشنا می شوند. اعتماد کردن اندکی سخت و زمانبر می باشد. و برای اینکه ما این فاکتورهای منفی را حذف نماییم به راحتی می توانیم در وب سایت خود نمونه کارها و رزوخمه ی خود را به نمایش بگذاریم. که خود این عل می تواند در جذب سریعتر مشتری کمک بسزایی نماید. سرفصل موضوعات به شرح زیر می باشد :
•  
 اهمیت طراحی سایت خدماتی
•    مراحل طراحی وب سایت خدماتی
•    انجام طراحی وب سایت خدماتی
•    طراحی وب سایت با تمام امکانات
•    خدمات طراحی وب سایت
•    امکانات وب سایت خدماتی
•    طراحی سایت خدماتی مسافرتی
•    طراحی سایت شرکت خدماتی
•    طراحی سایت خدمات ترجمه
•    طراحی سایت فروشگاهی
•    طراحی سایت خدمات بیمه
•    طراحی سایت خدمات صنعتی
•    بهترین شرکت طراحی سایت
•    سئو در طراحی سایت خدماتی
•    گرافیک
•    عکاسی برای سایت خدماتی
•    فرایند اجرای پروژه طراحی سایت خدماتی
•    امکانات و ویژگی های یک سایت خدماتی
•    نکات مهم در  طراحی یک سایت خدماتی
•    نکات مهم طراحی وب سایت خدماتی
•    عوامل موثر بر بهبود سئو سایت
•    مشاوره رایگان طراحی سایت
•    استفاده از تصاویر مرتبط
•    بک لینک های معتبر
•    تولید و انتشار محتوای مرتبط
•    سرعت سایت
•    فعالیت در صفحات اجتماعی
•    طراحی صفحات به صورت ریسپانسیو
•    هزینه طراحی سایت خدماتی
•    10 مورد از عوامل موثر بر هزینه سایت خدماتی
•    خدمات شرکت هیرکانا
•    بیشتر و راحت تر بفروشید
•    رتبه 1 گوگل باشید
•    برند خود را متمایز کنید
•    قیمت متناسب با نیاز شما

طراحی سایت خدماتی

اهمیت طراحی سایت خدماتی

به دلیل استقبال و علاقه مردم به استفاده از اینترنت و خدمات آنلاین و افزایش استفاده از فضاهای مجازی، طراحی سایت در حوزه های مختلفی در حال رشد و ترقی می باشد. امروزه تمامی شرکت ها، سازمان ها و تمامی کسب و کارهای مجازی و غیر مجازی به طراحی سایت و سایت های خدماتی نیاز دارند تا علاوه دیده شدن، مشتریان زیادی پیدا کنند و بتوانند محصولات خود را به دیگران معرفی و بفروشند. امروزه به دلیل تاثیرات مثبت اینترنت و پیشرفت فضای مجازی و دنیای وب، صاحبان کسب و کار می توانند علاوه بر ارائه خدمات به بسیاری از مردم حتی در دور ترین نقاط جهان، اعتبار خود را نیز افزایش دهند.

 

طراحی سایت خدماتی 1


مراحل طراحی وب سایت خدماتی

با توجه به پیشرفت فضای مجازی و گسترش دنیای وب و اینترنت و دیجیتال مارکتینگ، هر فردی با داشتن وب سایت می تواند کسب و کار ایجاد کند ویا کسب و کار خود را گسترش دهد. برای این کار ما می توانیم به شما کمک کنیم و سایت خصوصی و شخصی خود را طراحی کنید. شرکت ما، شرکت هیرکانا با بیش از 10 سال سابقه طراحی انواع سایت ها و تجربیات بسیار زیاد در زمینه طراحی سایت و سئو سایت می تواند تمامی مراحلی را که می خواهید از صفر تا صدش را برایتان برنامه نویسی کند علاوه بر این به دلیل اینکه ما تمامی سایت هایی را که طراحی می کنیم خودمان برنامه نویسی می کنیم و وردپرس و از قبل نوشته شده یا آماده نیست، خیلی سریع تر سایت و وب سایت شما در گوگل بالا خواهد آمد و درصد به نتیجه رسیدن شما بسیار بالاست. شرکت هرکانا می تواند با رعایت نکات لازم و ضروری و ویژگی های زیر باعث بهبود کیفیت و افزایش هر چه بیشتر سود دهی سایت خدماتی شما شود.

1.    پشتیبانی آنلاین سایت در هر زمان
2.    تست وبسایت و تایید آن
3.    مشخص کردن حوزه ی کاری به صورت تخصصی
4.    برنامه ریزی دقیق و مشاوره تخصصی با شرکت برای تمامی کارها
5.    خرید و انتخاب بهترین هاست و دامنه طراحی و پیاده سازی اولیه صفحات سایت به دلخواه شما


انجام طراحی وبسایت خدماتی

شما برای ورود به کسب و کارهای اینترنتی، باید ابتدا وبسایتی را با توجه به برنامه ی خود طراحی کنید. می توانید برای طراحی سایت خود از عناصر مختلف هنر، خلاقیت، دانش فنی، عناصر دیداری استفاده کنید و زمانی که شما این طراحی را اصولی و طبق قوائدش انجام دهید افزایش فالور شما بیشتر می شود و کاربران بیشتری را جذب می کنید. امروزه به دلیل کارایی ها و کاربرد های بسیار سایت ها، طراحی سایت به یکی از اولویت های اصلی خیلی از شرکت ها و مجموعه های فعال و بزرگ فضای مجازی شده است.

سایت ها بر اساس نوع آن، انواع مختلف و طراحی های گوناگونی دارند. برای انجام طراحی سایت اولین مرحله شخص باید به صورت حضوری بیاید و تمامی مراحل و نیازهای خود را برای طراحی سایت به برنامه نویس یا همان شرکت طراحی سایت اعلام کند. در این مرحله شرکت طراحی سایت می تواند متوجه نیازهای کارفرما شود و می تواند نقشه ای کلی از قسمت هایی که قرار است طراحی کند مانند چیدمان و ساختار اصلی سایت را به دست آورد. و بعد از توافق در مورد المان های بصری، رنگ بندی، گرافیک و نوع قالب سایت مشخص می شود و در آخر هم تمامی طراحان و برنامه نویسان طرح ها و ایده های کارفرما را به صورت یک سایت استاندارد در خواهند آورد.


طراحی وبسایت با تمام امکانات

شرکت هیرکانا قادر است با طراحی سایت اختصاصی برای شما، و رفع تک تک چالش های شما تمامی نیاز های شما را برای طراحی سایت رفع کند. تمامی ایده ها و طرح هایی که در سر میپرورانید جهت انجام طراحی سایت قابل انجام و اجرایی هستند.

 

نکات مهم در طراحی یک سایت خدماتی

استفاده از المان های گرافیکی حرفه ای و جذاب
طراحی سایت خدماتی به صورت ریسپانسیو و واکنشگرا
به کار بردن ترکیب رنگ های مختلف و هم خانواده در المان های گرافیکی در صفحات سایت
مهم ترین و اصلی ترین عامل موفقیت یک وب سایت خدماتی، بازاریابی آن است. در صورتی که شما به عنوان صاحب کسب و کار خدمات خوب و با کیفیتی به مشتریان خود ارائه دهید می توانید علاوه بر جلب اعتماد مشتری آن را به یکی از خریداران خود تبدیل کنید. یکی از نکات مهم دیگر این است که سعی کنید در تمامی صفحات سایت خدماتی خود، فرم درخواست، شماره تماس و ایمیلی برای ارتباط کاربران با شما وجود داشته باشد.

 

طراحی سایت خدماتی 2

 

نکات مهم طراحی وب سایت خدماتی

1.    اگر شما در زمینه مشاوره کار می کنید می توانید با راه اندازی سایت خدماتی برای ارائه خدمات مشاوره ای، کیفیت و سرعت مشاوره های خود را می توانید بهتر کنید.

2.    برای شرکت هایی که خدمات طراحی سایت انجام می دهند می توانید، وب سایت خدماتی ایجاد کنید.

3.    کسانی که در زمینه ی بهینه سازی سایت کار میکنند نیز می توانند با طراحی وب سایت خدماتی باعث افزایش کارایی و فروش خود شوند.

4.    دفاتر مشاوره وکلای آنلاین و مشاورین روانشناسی که خدمات آنلاین می دهند می توانند با ایجاد یک وب سایت خدماتی آنلاین بازدهی بالاتری داشته باشند.

5.    پزشکان، دندان پزشکان و تمامی دکتران در هر زمینه کاری می توانند، با طراحی وب سایت خدماتی کسب و کار خود را گسترش دهند.

6.    هر نوع شرکت رسانه ای و تبلیغاتی می تواند از وب سایت های خدماتی استفاده کند.

7.    تمامی شرکت های ساختمانی و مصالح فروشی و شرکت هایی که به هر نوعی در زمینه ساخت و ساز و زیرساخت بناهای مختلف کار و فعالیت می کنند کی توانند از طراحی وب سایت خدماتی استفاده کنند.

8.    هر نوع شرکتی که خدمات نظافت منزل و باربری را انجام می دهد می تواند با طراحی سایت خدماتی تجارت خود را گسترش دهد.

9.    مراکز و شرکت هایی که خدمات آنلاین یا آفلاین ترجمه و نگارش مقالات را انجام می دهند می توانند با طراحی سایت خدماتی، کارخود را گسترش و ارتقاء دهند.

10.    تمامی مراکز تعمیر و نگه داری لوازم خانگی می توانند با طراحی سایت خدماتی علاوه بر معرفی خود و برندشان در بازار، فروش محصولات خود را نیز چند برابر کنند.

به طور کلی فضای مجازی و طراحی سایت خدماتی تاثیر زیادی بر کسب و کار ها گذاشته و رونق بازار را دو برابر کرده است. زیرا هر نوع کسب و کاری در این سایت ها با جزئیات کاملا واضح و شفاف معرفی می شوند  دیگر جای هیچ سوال و ابهامی باقی نمی ماند. شرکت طراحی سایت هیرکانا، طراحی سایت خدماتی شما را با توجه به ویژگی ها و نظرات شما و با در نظر گرفتن الگوریتم های گوگل طوری طراحی می کند تا شما در  کسب و کارتان  باعث پیشرفت شوید.

 

طراحی سایت خدماتی 3

 

امکانات طراحی وب سایت خدماتی

شرکت هیرکانا می تواند با توجه به نیاز های شما امکانات زیادی برایتان فراهم کند، که ازجمله امکانات و ویژگی هایی که یک سایت خدماتی حرفه ای باید داشته باشد می توان به موارد زیر اشاره کرد:

1.    سئو و بهینه سازی حرفه ای سایت
2.    طراحی اپلیکیشن در هر موضوع و کاری
3.    پنل حرفه ای برای ادمین
4.    پشتیبانی حرفه ای 24 ساعته
5.    صفحه معرفی خدمات و محصولات
6.    دسته بندی منظم محصولات به سلیقه کارفرما
7.    امکان ثبت نام و نظرسنجی آنلاین
8.    داشتن گالری تصاویر برای خدمات ارائه شده
9.    صفحه معرفی خدمات و امکانات سایت یا شرکت شما
10.  انواع فرم های پیشرفته ثبت درخواست و یا برقراری ارتباط و تماس با شما
11.  ثبت نام آنلاین برای تمامی افراد،
12.  ایجاد حساب کاربری پیشرفته برای تمامی کاربران
13.  امکان چت کردن آنلاین با تمامی کاربران سایت
14.  سرویس پشتیبانی 24 ساعته و حرفه ای از تمامی مشتریان
15.  قرار دادن طرح های تشویقی و پیشنهاد های شگفت انگیز
16.  قراردادن و بار گزاری انواع عکس ها و ویدئو های آموزشی در موضوع مورد نظر
17.  برگزاری انواع نظر سنجی های آنلاین در هر موضوعی
18.  ارائه دادن انواع خدمات در سراسر کشور
19.  دسته بندی دقیق و منظم محصولات و خدمات با سلیقه ی شما
20.  ایجاد اپلیکیشن حرفه ای مرنبط با سایت خدماتی شما و تمامی گزینه های دیگری که به پیشنهاد شما می توانیم برایتان طراحی کنیم.

 

طراحی سایت خدماتی 4


چند نمونه از وب سایت های خدماتی محبوب

طراحی سایت خدمات مسافرتی

برای نمونه می توان به یکی از طراحی های وب سایت خدماتی ما، که طراحیدسایت خدماتی مسافرتی است اشاره کرد، که این نوع سایت قادر است در مدت کوتاهی خدماتی از قبیل خرید بلیط قطار یا هواپیما و یا رزرو اقامتگاه ها و هتل ها  و انواع تورهای تفریحی و زیارتی را برای کاربران زیادی انجام دهد.
 

طراحی سایت شرکت خدماتی

امروزه بیشتر شرکت های بزرگ و کوچک برای جذب مشتری و معرفی محصولات خود به افراد به تبلیغات زیادی نیازمند هستند. برای همین در صورتی که شما به صورت جامع و کامل و خوب توانسته باشید محصولات خود را معرفی کنید کسانی که در گوگل نام محصول شما را سرچ کنند شما جزء اولین های گوگل خواهید بود و خیلی راحت تر بالا می آیید. شما برای این کار می توانید با طراحی سایت شرکتی و یا شرکت خدماتی به مشتریان خود دست یابید.
 

طراحی سایت خدمات ترجمه

خدمات ترجمه از جمله مواردی است که اکثر شرکت ها به آن نیازمند هستند. در گذشته اگر فردی می خواست متن و مقاله ای را ترجمه کند باید آن متن را به صورت حضوری برای شخصی می برد تا اینکار صورت می گرفت و هزینه زیاد و اتلاف وقت بسیاری داشت اما امروزه با طراحی سایت خدمات ترجمه دیگر نیاز به رفتن حضوری پیش اشخاص نیست بلکه از طریق فضای مجازی می توان خیلی زودتر، راحت تر، سریع تر فایل را ارسال کرد، قیمت آن را محاسبه و از نمونه کار هایی که قرار است برای شما انجام شود اطلاع دقیق پیدا کرد. این نوع سایت های خدمات ترجمه علاوه بر صرفه جویی در وقت و هزینه ی کاربران، باعث افزایش مشتری و جذب درآمد بیشتر برای موسساتی که اقدام به طراحی سایت اختصاصی ترجمه کرده اند می شود.
 

طراحی سایت فروشگاهی خدماتی

با مجازی شدن کسب و کار ها و راحت شدن خرید در فضای مجازی، طراحی سایت فروشگاهی خدماتی به یکی از پرکاربردترین نمونه های ایجاد وب سایت تبدیل شده است. شما با ساخت فروشگاه آنلاین می توانید به صورت 24 ساعته و بدون توجه به موقعیت مکانی وزمانی خود، تمامی محصولات مورد نیاز کاربران خود را به مشتریان خود ارائه دهید به عنوان مثال می توان به سایت دیجی کالا به عنوان یک سایت موفق در این زمینه اشاره کرد. شما با این روش علاوه بر جذب مشتریان بیشتر می توانید با حذف واسطه ها، سود بیشتری را عاید خود کنید.
 

طراحی سایت خدمات بیمه

می توانید با طراحی سایت خدمات بیمه، تمامی خدمات بیمه ای خود مانند تمدید بیمه نامه، خرید بیمه آنلاین، مقایسه انواع بیمه ها و خیلی از موارد دیگر را در سراسر کشور به صورت آنلاین و غیر حضوری انجام دهید.کارگزاران بیمه در سراسر کشور می توانند به صورت 24 ساعته و آنلاین تمامی اطلاعات بیمه ای خود را به اشتراک بگذارند تا کسانی که تمایل دارند از آنها استفاده کنند و یا در طرح های بیمه ای شرکت کنند.
 

طراحی سایت خدمات صنعتی

اگر جزو صاحبان صنعت هستید می توانید با طراحی سایت خدمات صنعتی، محصولات و خدمات صنعتی خود را در فضای بسیار گسترده اینترنت به نمایش بگذارید تا علاوه بر معرفی خود و جذب مشتری بتوانید محصولات صنعتی خود را بفروشید و با سایر همکاران خود نیز رقابت کنید. شما در واقع با این کار تمامی نمونه کارهای خود را به صورت کاتالوگ در تمامی 24 ساعته شبانه روز در تمامی کشور در معرض دید همگان می گذارید. این ویژگی ها تنها بخشی از مزایای طراحی سایت صنعتی می باشد.
 

بهترین شرکت طراحی سایت

یکی از مهم ترین موضوعاتی که همیشه برای طراحی سایت ذهن افراد را درگیر خود می کند، انتخاب شرکتی که قرار است طراحی سایت را انجام دهد می باشد. برای اینکار شما دو نکته را در نظر بگیرید :

1.    هدف و اهداف خود را از طراحی سایت به صورت دقیق بدانید.
2.    شناخت دقیق نیاز ها و امکاناتی که برای این کار نیاز دارید.

شما با توجه به دو نکته بالا ابتدا باید بدانید که برای طراحی سایت خود هدف و امکاناتی که احتیاج دارید را در نظر بگیرید. شما می توانید از این سایت به عنوان یکی از برند های خود استفاده کنید با این کار احتمال موفقیت و کسب نتیجه دلخواهتان بسیار زیاد خواهد بود. در این قسمت برای بررسی شرکت های طراحی سایت می توانید به سابقه و نمونه کارهایی که آن شرکت دارد توجه کنید تا بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید.

 

گرافیک

برای هر وب سایت طراحی گرافیک و رعایت ui & ux وب سایت بسیار حیاتی و مهم و در تاثیر گذاری مثبت در ذهن کاربرای بسیار موثر است. شرکت هیرکانا در رعایت رنگ بندی و اصول گرافیکی وب سایت مطابق با نیاز مشتری عمل می کند.

 

عکاسی برای سایت خدماتی

عکس خوب برای معرفی هرچه بهتر و عالی تر محصول و یا خدمات، در فروش بصورت آنلاین بسیار موثر می باشد.  بر همین اساس عکاسی میتواند نقش بسزایی در کسب و کار شما ایفا نماید. از قدرت تولید محتوای باکیفیت نباید غافل شد. شرکت هیرکانا بهترین عکاسی را برای کسب و کارتان میگیرد.

 

فرایند اجرای پروژه طراحی سایت خدماتی هیرکانا

1.    در ابتدا  سایت شما نیاز سنجی می شود  و مشتریان خاص شما شناسایی می شوند.
2.    سپس تم ها و طرح های گرافیکی مورد نظر شما در سایت پیاده سازی می شود.
3.    و بعد از برنامه نویسی و توسعه فنی و اصلی سایت شما شروع می شود.
4.    و بعد اطلاعات و محتواهای شما در صفحات بارگزاری و صفحه آرایی های نهایی انجام می شود.
5.    در این مرحله تمامی تست ها و کنترل های کیفی و فنی بررسی و چک می شود.
6.    و در آخر پس از طی کردن درست همه مراحل، استفاده درست و دقیق سایت به شما آموزش  و تحویل شما می گردد.
7.    در ضمن بعد از تحویل نهایی تیم پشتیبانی سایت هیرکانا برای چندین ماه، سایت شما را رصد می کند و در هر زمانی آماده پشتیبانی رایگان به شما خواهد بود.

 

طراحی سایت خدماتی 5

 

طراحی وب سایت خدماتی برای کدام مشاغل مورد نیاز است؟

 

1.    خدمات آرایشی بهداشتی و زیبایی
2.    خدمات تعمیر لوازم خانگی و وسایل برقی
3.    خدمات آموزشی
4.    خدمات بیمه ای و تکمیلی
5.    خدمات رستوران و غذا خوری ها
6.    خدمات برقکاری و جوشکاری های سیار
7.    خدمات حمل و نقل
8.    خدمات کامپیوتری و برنامه نویسی
9.    خدمات خشکشویی
10.    خدمات شرکتی
11.    و تمامی مشاغل دیگری که چیزی برای فروش یا خدمتی برای ارائه داشته باشند می توانند از اپلیکیشن های خدماتی استفاده کنند

 

طراحی سایت خدماتی 6

 

رتبهٔ 1 گوگل باشید!

شما با طراحی سایت قوی می توانید جزو اولین پیچ هایی باشید که در گوگل بالا می آیید، کافی با رعایت کردن مواردی که در بالا گفته شد مانند رعایت اصول سئو، تولید محتوای قوی، اشاره کامل به تمامی جزئیات محصولات خودتان جزو یکی از برنده ای حرفه ای در رشته ی خود شوید. برند خود را متمایز کنید! نحوه و چگونگی اینکه شما چگونه مشتریانتان را با برند خود آشنا می کنید بسیار مهم است زیرا مشتری زمان زیادی را برای شناخت برند شما نمی گذارد. شما می توانید با طراحی سایت شرکتی خود از این زمان نهایت استفاده را ببرید و برند خود را به مشتری معرفی کنید. ما برای این کار ایده های بسیار زیاد و متنوعی داریم که با توجه به نوع کسب و کار شما می توانید از آن ها استفاده کنید کافی است با ما در ارتباط باشید.

 

طراحی سایت خدماتی 7

 

سئو در طراحی سایت خدماتی

سئو یکی از مهم ترین و اثر گذارترین قسمت در طراحی سایت خدماتی و طراحی هر سایتی می باشد. یکی از راه هایی که باعث موفقیت شما در طراحی سایت و بالا آمدن سریع در گوگل می شود سئو قوی می باشد هر چه سئو شما قوی تر و حرفه ای تر باشد رتبه ی سایت شما نیز بالاتر می رود. حتی در صورتی که شما از قوی ترین گرافیک ها و طرح های خلاقانه و نوین و عکس ها و تصاویر خیره کننده نیز استفاده کنید اما سئو قوی و حرفه ای نداشته باشید باز هم نمی توانید در کسب و کار خود موفق شوید.

سئو شما تنها چیزی است که اگر قوی باشد کاربران دوباره حاضر هستند که به سایت شما سر بزنند. شرکت هیرکانا با تیم های بسیار قوی در زمینه ی سئو سایت می تواند یکی از بهترین سایت های خدماتی را برای شما طراحی کند که شما را سریع به جایگاهی که مد نظر دارید برساند. رتبه فعلی شما در گوگل است که آینده شما و سایت خدماتی شما را مشخص می کند. هر چه سایت شما بیشتر در صفحات اولیه باشد ترافیک مثبت و خوبی خواهید داشت و هر چه در صفحات آخری گوگل باشد میزان ترافیک شما بسیار کم و شاید اصلا ترافیکی نداشته باشید. برای همین تیم نرم افزاری هیرکانا با رعایت اصول سئو و پیاده سازی دقیق الگوریتم های گوگل می توانند بهترین سئو را برای سایت خدماتی شما طراحی کنند.

هر چی بهینه سازی و به روز رسانی سایت شما بیشتر باشد، رتبه سایت شما زودتر ارتقاء پیدا می کند. برای همین بهینه سازی اصولی و دقیق برای سایت خدماتی شما بسیار مهم می باشد.ما در شرکت هیرکانا در ابتدا به فکر کیفیت و خروجی طراحی سایت شما هستیم، برای همین تا مدت ها به صورت رایگان سایت شما را پشتیبانی می کنیم. رضایت و افزایش بازدهی سایت شما یکی از اولویت های اصلی ما است. و هزینه های طراحی سایت خدماتی با توجه به امکانات و ویژگی هایی که برای سایت در نظر گرفته اید محاسبه می شود. شما در صورتی مه سوال داشتید و یا به مشاوره و پشتیبانی شرکت طراحی هیرکانا نیاز داشتید می توانید از طریق تماس یا ایمیل و شماره های واتساپ شرکت و سایت، با ما در ارتباط باشید.

 

طراحی سایت خدماتی 8

 

عوامل موثر بر بهبود سئو سایت

برای دریافت مشاوره رایگان در زمینه خدمات تخصصی طراحی و راه اندازی سایت و همچنین اطلاع از قیمت طراحی سایت با وردپرس  شماره همراه خود را در فرم زیر وارد نمایید تا کارشناسان هیرکانا در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.
 

استفاده از تصاویر مرتبط

سعی کنید برای افزایش رتبه شما در گوگل در کنار محتوای متنی که بارگزاری می کنید از تصاویر و عکس های مرتبط نیز استفاده کنید تا علاوه بر زیبایی وضعیت سئو سایت شما نیز ارتقاء پیدا کند.
 

بک لینک های معتبر

سعی کنید میزان لینک دهی شما از سایت های مرتبط خود را افزایش دهید و بیشتر از سایت های مشابه خود لینک بدهید تا بیشتر در گوکل دیده شوید.
 

تولید و انتشار محتوای مرتبط

سعی کنید از مطالب اختصاصی و محتوای تولید شده تازه و نو و مرتبط با موضوع خود، در سایتتان استفاده کنید.
 

سرعت سایت

سرعت سایت شما می تواند  بر روی جذب فالوور، ترافیک سایت، و نوع سئو شما تاثیر زیادی داشته باشد برای همین سعی کنید از سرور های مناسب و خوب برای سایت خود استفاده کنید. برای افزایش سرعت سایت خود، حتما به نوع فشرده سازی فایل ها و میزان حجم عکس های استفاده شده در صفحات توجه کنید.
 

فعالیت در صفحات اجتماعی

از آنجایی که فضای مجازی در حال رشد است و هر روزه به تعداد کاربران آن اضافه می شود، شما می توانید با انتشار خدمات و محتوای مفید، مشتریان خاص خود را جذب کنید.
 

طراحی صفحات به صورت ریسپانسیو

شما باید سایتی طراحی کنید که در تمامی سیستم های هوشمند مانند تبلت، دسکتاپ، موبایل و.. به درستی و وضوح نمایش داده شود و مشکلی نداشته باشد و موتور های جستجوگر گوگل آن را تایید کنند.
 

طراحی سایت خدماتی 9

 

هزینه طراحی سایت خدماتی

در عصر دیجیتال و اینترنت، صاحبان مشاغل برای اینکه بتوانند بهتر و قوی تر با هم رقابت کنند حتما باید یک وب سایت حرفه ای برای خود داشته باشند. هر سایتی با توجه به نوع امکانات و طراحی آن قیمت های متفاوت و مختلفی دارد. بعد از بررسی هر سایت می توان هزینه های آن را برآورد کرد.
 

طراحی سایت خدماتی 10

 

10مورد از عوامل موثر بر هزینه طراحی سایت خدماتی

1. میزان امنیت سایت
2. پشتیبانی آنلاین 24 ساعته
3. نوع دامنه و سرعت هاست انتخابی
4.امکان جستجوی خدمات
5.سئو و بهینه سازی وبسایت
6.استاتیک یا داینامیک بودن سایت
7.فعالیت در شبکه های اجتماعی
8.طراحی اختصاصی صفحات سایت
9.طراحی صفحات سایت به صورت ریسپانسیو
10.استفاده از گالری تصاویر مرتبط با نوع خدمات

 

قیمت متناسب با نیاز شما

هر سایتی با توجه به میزان زمانی که برایش صرف شده و با توجه به نوع امکانات و ویژگی های آن قیمت متفاوتی دارد. ما علاوه بر اینکه برای تک تک ایده های شما می توانیم امکانات اضافه کنیم برایتان تخفیف های ویژه ای نیز در نظر گرفته ایم. کافی است نوع سایت خود و ویژگی های آن را با ما در میان بگذارید.
 

خدمات شرکت هیرکانا

شرکت هیرکانا با استفاده از چندین تیم منخصص و حرفه ای با بیش از 10 سال دانش و تجربه برنامه نویسی شخصی و با رعایت تمامی اصول طراحی سایت، سئو و استانداردهای جهانی، می تواند با ارائه سرویس های آنلاین باعث افزایش فروش و موفیت شما در فضای اینترنتی و دیجیتال مارکتینگ شود. شرکت هیرکانا با داشتن سابقه طولانی در زمینه طراحی سایت های آگهی، فروشگاهی،پوشاک، انواع البسه و تبلیغات و ... وبا رعایت تمامی اصول سئو و بهبنه سازی، پشتیبانی آنلاین، گرافیک حرفه ای می تواند تمامی نیاز های شما مشتریان عزیز را برآورده کند.

در ادامه بخشی از خدمات شرکت هیرکانا برای هم میهنان عزیز لیست شده :

•    تبلیغات گوگل ادوردز
•    ریپورتاژ تبلیغاتی
•    تبلیغات اینستاگرام
•    سفارش دامنه
•    طراحی سایت با وردپرس
•    طراحی سایت ارزان
•    طراحی سایت تهران
•    طراحی سایت حرفه ای
•    کارآموز طراحی سایت
•    طراحی سایت فروشگاهی
•    طراحی سایت پوشاک
•    طراحی سایت آرایشی
•    طراحی سایت دکوراسیون
•    طراحی سایت خبری
•    طراحی سایت صنعتی
•    طراحی سایت کلینیک
•    طراحی سایت شرکتی
•    طراحی سایت گردشگری
•    طراحی سایت خدماتی
•    طراحی سایت پزشکی
•    طراحی سایت املاک
•    طراحی سایت تبلیغاتی
•    طراحی سایت رستوران
•    سئو و بهینه سازی سایت
•    تولید محتوای متنی