نمونه کار طراحی لوگو پوشاک بچگانه مهردخت

نمونه کار طراحی لوگو پوشاک بچگانه مهردخت
 • کارفرما

  خانم رزمجو (پوشاک بچگانه مهردخت)

 • زمان پروژه

  زمستان 1400

 • دسته بندی

  طراحی لوگو

شرح پروژه

طراحی لوگو پوشاک بچگانه مهردخت

طراحی لوگو، بخشی از فرآیند برندینگ شرکت ها و مجموعه ها می باشد. بیش از 70درصد تبلیغات در برندینگ، بر روی لوگوی کسب و کارها انجام می شود. برای داشتن تبلیغاتی موثر و کارآمد، کسب و کار شما، نیازمند یک لوگوی حرفه ای است. یک لوگوی مناسب باعث خواهد شد تا در ذهن مخاطب خود بمانید و مخاطب برای مدت زمان بیشتری برند شما را به خاطر بسپارد. با طراحی لوگو حرفه ای، برای سازمان و کسب و کار خود، یک هویت جدی ایجاد کنید. نداشتن نام تجاری مناسب و نماد بصری قدرتمند، می تواند فضا را به نفع رقبای برند تغییر داده و برند را متحمل هزینه های سنگین بازاریابی کند. از این رو طراحی لوگو اصولی نوعی ارزش افزوده برای برند استو میتواند طی سالها ارزشمند تر و معتبرتر شود.

نکات مهم در ساخت لوگو حرفه ای

لوگو باید خاص باشد.
طرح آرم، باید معنا و مفهوم را برساند.
نشان تجاری باید به ساده ترین حالت طراحی شود.
طراحی لوگو باید خلاقانه صورت بپذیرد.

قیمت طراحی لوگو

لوگو دارای انواع ( لوگو نوشتاری، لوگو تصویری، لوگو مونوگرام، لوگو ترکیبی) مختلفی می باشد که هزینه طراحی لوگو بسته به نوع آن می باشد.

لوگو باید به شکلی طراحی گردد که در چاپ های کوچک و بزرگ  و در تمامی رسانه ها به راحتی قابل تشخیص و استفاده باشد. به این نکته در طراحی لوگو باید بسیار توجه شود که لوگوی شما باید طرحی کاملا منحصر به فرد داشته باشد تا ببینده با دیدن لوگو شما برند شما را با برند های دیگر اشتباه نگیرد.

شما می توانید برای طراحی لوگو و همچنین طراحی کاتالوگ، طراحی کارت ویزیت و یا طراحی ست اداری و یا انجام مشاوره با تیم مهندسی هیرکانا که سابقه طراحی لوگو در تهران و طراحی لوگو در گرگان و سایر استان ها را دارد و همچنین در زمینه طراحی سایت و دیجیتال مارکتینگ فعایت میکند تماس بگیرید.

نمونه کار طراحی لوگو پوشاک بچگانه مهردخت
دیدگاه خودرا بنویسید