شرکت طراحی لوگو

شرکت طراحی لوگو

شرکت طراحی لوگو

شرکت طراحی لوگو هیرکانا با دارا بودن بیش از10نیروی متخصص در بخش دپارتمان گرافیک، همیشه بر این تلاش بوده که بهترین و مناسب ترین کار را برای طراحی لوگو به مشتریان خود ارائه دهد. طراحی لوگو، طراحی حرفه ای لوگو، تخصصی است که فقط و فقط توسط شرکت طراحی لوگوی انجام می شود. اگر برند سازی برای شما اهمیت دارد. و اگر شناخته شدن شما برای کسب وکارتان اهمیت دارد. ما در عصر ارتباطات، تبلیغات قرار داریم، بگونه ای که هر مجموعه ای که بهتر کار خود را انجام دهد، موفق تر است. اما برای دیده شدن چه باید کرد؟ به هرحال شما باید دیده شوید تا فروش داشته باشد ومخاطبان خود را جذب نمایید.


 لوگوی خودتان را طراحی کنید. اما به واقع لوگو چیست؟ لوگو تصویری است ساخته شده به منظور هویت بخشیدن به یک سازمان. برای دیده شدن باید حرکت کرد و دست بکار شد.

 

بهترین شرکت طراحی لوگو

شرکت هیرکانا به عنوان بهترین شرکت طراحی لوگو با داشتن تیم متخصص در زمینه ی طراحی لوگو، به عنوان یک گزینه مناسب آماده ارائه خدمات به مشتریان خود می باشد. ما در هیرکانا تمامی سفارش های طراحی لوگو را در ابتدا بررسی کرده و پس از نیاز سنجی، مخاطب خود با علم به آگاهی از اصول تاثیرگذاری مثبت یک لوگو، مشترین خود را از داشتن یک لوگوی حرفه ای متوجه می کنیم.
پس از اتمام جلسه ی آشنایی و پر کردن فرم ها توسط مشتری و درک کامل نیاز مشتری توسط سرپرست تیم گرافیک هیرکانا، و پس از جمع بندی، کار طراحی لوگو را آغاز می کنیم. سه لوگو با طرح اولیه را برای مشتری آماده کرده. گام دوم :  انتخاب یکی از طرح ها توسط مشتری، در این مرحلعه امکان دارد که کلا طرح انتخاب شده مورد پسند باشد و یا اینکه نیازبه تغییراتی جزئی داشته باشد. در صورتی که نیاز به تغییر باشد با ارائه نکات، تغییرات اعمال شده و کار نهایی می شود. گام سوم : پس از تایید نهایی طرح لوگو، نوبت به دیجیتالی کردن لوگو به کمک  نرم افزارهای طراحی لوگو می باشد.

 

بهترین گرافیست و شرکت طراحی لوگو

خیلی از افراد به دنبال سفارش طراحی لوگو سریع و ارزان هستنئد. شاید درکمترین زمان به سفارش خود دست بیابند، اما مطمئن باشید برای کسی که برندسازی کسب و کارش برایش مهم است این یک روش غلطی است. چون  طراحی یک لوگوی خوب می تواند ذر افزایش قدرت برند شما اثرگذار باشد.

 

فاکتورهای مهم شرکت طراحی لوگو

1-    شرکت طراحی لوگو باید برای شروع باید برای مشتری وقت مناسب در نظر بگیرد. و برای شنیدن نقطه نظرات مشتریان خود پای صحبت های آنها نشیند.
2-    شرکت طراحی لوگو باید بتواند نیازهای شما را برآورده کند. و می بایست  که برخی ازانتظارات خود را از طراح بخواهید. البته باید در نظرداشته باشید که فقط مسائل مرتبط با کسب وکارتان را بگید و همه چیز را نگید. چراکه اگر به دنبال موضوع خاصی باشید. شاید دانستن همه مسایل، طراح را به گمراه ی بکشاند.
3-    بررسی رقبا هم می تواند در نوع طراحی تاثیرگذار باشد.
4-    نمونه کارهای طراح یا نمونه کارهای کارهای گرافیست شرکت طراحی لوگو را بررسی کنید.

بعد از بررسی فاکتورهای مهم یک شرکت طراحی لوگو،می بایست که به تحلیل و بررسی یک شرکت طراحی لوگو بپردازید. همیشه در نظر داشته باشید که قیمت طراحی لوگو، برای شما ملاکی برای انتخاب شرکت طراحی لوگو نباشد. شاید شرکت هایی باشند که با قیمت ارزان در طراحی لوگو داشته باشند اما کار آنها از کیفیت مناسبی برخوردار نباشد. اما بست هبه بودجه ی خود هدف گذاری کرده و شرکت طراحی لوگوی مناسب را انتخاب نمایید.
و سپس بعد از تحقیق های انجام شده درباره ی شرکت طراحی لوگو یا بهترین طراح لوگو، نسبت به عقد قرار داد اقدام نمایید. انتخاب درست یک شرکت طراح لوگو به شما این فرصت رامی دهد تاقوی ومحکم گام در جایی درست برداشته و رشد کنید.

 

بهترین طراح لوگو

نمی توان لوگو را به عنوان یک نشان تجاری عنوان کرد. نشان تجاری و لوگو دو چیز کاملا متفاوت از هم هستند. اما لوگوی شما نقش بسیار زیادب رادر هویت سازی برند شما و دیده شدن برند شما دارد.
شما بایدطراحی لوگو خود را به متخصصین حرفه ای در این حوزه پسپارید. تا به کمک بهترین طراح لوگو، ثبت برند کرده و در راستایی درست، بتوانید سهمی از بازار رقابتی را دریافت کنید. تیم هیرکانا به عنوان یکی از شرکت های برتر طراحی لوگو، می تواند در امر طراحی لوگو به شما عزیزان کمک شایانی بنماید.

 

شرکت طراحی لوگو چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟

یکی شرکت طراحی لوگو می بایست که این توانایی را داشته باشد که بصورت دورکاری برای مشتریان خود بهترین کار راارائه دهد. و همچنین می بایست که :
1-    رزومه یا نمونه کارهای قوی و قابل قبولی را داشته باشد.
2-    رنج قیمتی متناسبی را داشته باشد
3-    کیفیت کار قابل قبولیداشته باشد.
4-    بتواند کار را به موقع تحویل دهد
5-    تعداد ویرایش قابل مناسب و قابل قبولی داشته باشد.
6-    متشکل از تیمی خلاق باشد
7-    توانمندی ارائه طراحی لوگو در هر رنج قیمتی و متناسب با هزینه پرداختی کارفرما باشد.
8-    متعهد باشد.

 

شرکت طراحی لوگو در تهران

تهران به عنوان قلب تپنده ی کسب و کار کشور، همواره در مسیر رشد و پویایی بوده و پیشرفت در امورات، جزءاساسی آن بوده. برهمین اساس همواره تعداد کسب و کارها  همه ساله بیش ار پیش شده. و هر کسب و کاری در راستای برند سازی و معرفی صحیح محصولات و یا خدمات خود، به دنبال یک شرکت طراح لوگو حرفه ای در تهران می باشد. که بتواند نیاز مشتریانش را به درستی برطرف نماید.

 

آیا برای سفارش طراحی لو، حتما باید شرکت طراحی لوگو در تهران باشد؟

 یک شرکت طراحی لوگو نباید محدود به مکان فعالت کند و می بایست که برای هر شهری طراحی لوگو را انجام دهد.