• پشتیبانی فنی 24x7
  • 017-32162970

نمونه کار طراحی لوگو قطره طلایی

نمونه کار طراحی لوگو قطره طلایی
  • کارفرما

    مهندس کرمی

  • زمان پروژه

    زمستان 1400

  • دسته بندی

    طراحی لوگو

شرح پروژه

طراحی لوگو دکوراتیو قطره طلایی

استفاده از سمبل ها و نشانه ها یکی از راه های مهم و تاثیرگذار برای نمایش اطلاعات مرتبط با کسب و کار است و می تواند جایگاه برند را در دید مخاطبین تغییر دهد. به همین خاطر است که طراحی لوگو حرفه ای یکی از سرمایه گذاری های بسیار ارزشمند برای هر کسب و کاری است. لوگو ها چهره ی کسب و کار شما هستند و تقریبا اولین عامل شناسایی برند شما توسط مشتریان بالقوه به حساب می آیند. لوگوها تنها یک تصویر ساده نیستند، بلکه یک عامل شناخت بسیار مهم برای مشتریان وگنجینه ای از اطلاعات برند شما هستند که به طور مینیمال و هوشمندانه در یک تصویر کوچک جای گرفته اند.

قیمت طراحی لوگو

لوگو دارای انواع ( لوگو نوشتاری، لوگو تصویری، لوگو مونوگرام، لوگو ترکیبی) مختلفی می باشد که هزینه طراحی لوگو بسته به نوع آن می باشد.

لوگو باید به شکلی طراحی گردد که در چاپ های کوچک و بزرگ  و در تمامی رسانه ها به راحتی قابل تشخیص و استفاده باشد. به این نکته در طراحی لوگو باید بسیار توجه شود که لوگوی شما باید طرحی کاملا منحصر به فرد داشته باشد تا ببینده با دیدن لوگو شما برند شما را با برند های دیگر اشتباه نگیرد.

شما می توانید برای طراحی لوگو و همچنین طراحی کاتالوگ ، طراحی کارت ویزیت و یا طراحی ست اداری و یا انجام مشاوره با تیم مهندسی هیرکانا که سابقه طراحی لوگو در تهران و طراحی لوگو در گرگان و سایر استان ها را دارد و همچنین در زمینه طراحی سایت و دیجیتال مارکتینگ فعایت میکند تماس بگیرید.

نمونه کار طراحی لوگو قطره طلایی
دیدگاه خودرا بنویسید