نمونه کار طراحی لوگو مشاور املاک ای منزل

نمونه کار طراحی لوگو مشاور املاک ای منزل
  • کارفرما

    آقای کیان

  • زمان پروژه

    تابستان 99

  • دسته بندی

    طراحی لوگو

شرح پروژه

طراحی لوگو مشاور املاک ای منزل

حوزه کسب و کار های املاک به دلیل اینکه یکی از رقابتی ترین حوزه های کسب و کار می باشد نیاز به برجسته و متمایز بودن از دیگر رقبا دارد.شما می توانید با طراحی لوگو اولین گام را در مسیر برند سازی و متمایز کردن کسب و کار خود بردارید.هرچه لوگو شما حرفه ای تر و خاص تر طراحی شود شما را نسبت به رقیبان بهتر و قابل اعتماد تر نشان می دهد و در نتیجه باعث فروش راحت تر شما می شود.

برای طراحی لوگو مشاور املاک باید دقت زیادی بکار برد زیرا لوگو نشان دهنده هویت برند شما و تا حدی نماد شخصیت شما به عنوان یک مشاور املاک می باشد یکی از پایه ای ترین ارکان برای تبلیع کسب و کار شما می باشد.

 

قیمت طراحی لوگو

بسته به اینکه لوگوی شما چه نوعی از لحاظ ( لوگو نوشتاری، لوگو مونوگرام، لوگو ترکیبی) باشد. قیمت آن مشخص است.

 

 طراحی لوگو مشاور املاک چه ویژگی هایی دارد؟

طراحی لوگو مشاور املاک باید به گونه ای باشد که در آن به نوع مشتریان و مخاطبین توجه گردد و همچنین حس اعتماد ، لوکس بودن و متمایز بودن را به مشتریان القا کند.

طراحی لوگو متناسب و حرفه ای در راستای فعالیت کسب و کار شما

 با فرمت های مختلف و قابل استفاده برای :
بنر، پوستر و طرح های گرافیکی
طرح های دیجیتال، سایت و...
تیزر و لوگو موشن و...

برای داشتن یک طراحی لوگو حرفه ای و همچنین طراحی کاتالوگ ، طراحی کارت ویزیت و یا طراحی ست اداری را با خیال راحت انجام دهید می توانید با انجام مشاوره از گروه هیرکانا در این زمینه ها کمک بگیرید. هیرکانا برتر سابقه طراحی لوگو در تهران و طراحی لوگو در گرگان  و سایر استان ها را داشته است و همچنین در زمینه برندینگ  و طراحی داخلی برای سالن های زیبای تجربه های دارد که می تواند برای شما مفید و باعث جذب و افزایش مشتری شود.

 

نمونه کار طراحی لوگو مشاور املاک ای منزل
نمونه کار طراحی لوگو مشاور املاک ای منزل
نمونه کار طراحی لوگو مشاور املاک ای منزل
دیدگاه خودرا بنویسید