طراحی اپلیکیشن موبایل

از حدود سال 2010 ، در مبحث I.T، بازاری تحت عنوان اپلیکیشن موبایل جایگاه ارزشمندی خلق کرد و توانست ارزش آفرینی روز به روز برای بسیاری از شرکت های توسعه دهنده ی این اپلیکیشن ها حاصل نماید. این اپلیکشن ها با توجه به مزایای خاص خود، توانسته همراه خوبی برای همتای دیرینه خود، یعنی وب سایت ها باشد. از مزایای اپلیکیشن موبایل می توان به مواردی همچون طراحی گرافیکی مخصوص وسایل موبایلی ، در ابعاد کوچک شده ی سایت ها ویا نیاز نداشتن به اینترنت اشاره نمود. در طی مراحل طراحی و ساخت اپلیکیشن های موبایل، شرکت هیرکانا همراه شما بوده، و با تجربه ی خود، شما را در به سرانجام رسیدن این مهم یاری می نماید.

بسیاری صاحبان کسب کار که تجربه حضور در بازارهای آنلاین و اینترنت را دارند امروزه نیاز به حضور در بازارهای نوین گوشی های هوشمند و لزوم طراحی اپلیکیشن موبایل در جهت کسب سهم بیشتری از بازار را احساس کرده اند. همواره جذب بازدیدکننده بیشتر در فضای رقابتی و ایجاد برندیگ و پیشی گرفتن از رقبا در تجارت الکترونیک حائز اهمیت بوده است.

گسترش دستگاه های موبایل هوشمند در سطح جهان باعث تغییر رفتار استفاده کنندگان از اینترنت شده است امروزه میزان دسترسی به اینترنت از طریق موبایل نسبت به دستگاه های دیگر مانند لپ تاپ و کامپیوتر پیشی گرفته و سرعت رشد آن بسیار سریع است و در آینده ای نزدیک بیشترین دسترسی به اینترنت از طریق موبایل ها و تبلت ها خواهد بود.

اگرچه داشتن سایت واکنش گرا پس از تغییر رفتار استفاده کنندگان از اینترنت با حضور موبایل ها اهمیت پیدا کرد اما آمارها نشان می دهد بیشتر از ۸۰ درصد افراد از طریق نرم افزارهای اختصاصی موبایل به اینترنت دسترسی داشته اند.

گرچه تعداد نرم افزارهای موبایل در بازار و تقاضا برای بهتر دیده شدن زیاد است اما یافت شدن بین تعداد زیادی برنامه موبایل بسیار راحت تر از پیدا شدن در میان میلیون ها صفحه وب خواهد بود. همچنین نرم افزار های موبایل اختصاصی طراحی شده دارای کیفیت بسیار بالاتری نسبت به موبایل سایت ها بوده و تجربه کاربری بهتری را برای استفاده کنندگان نهایی به ارمغان می آورد و لذا طراحی اپلیکیشن موبایل در حال حاضر برای بسیاری از کسب و کارها ضروری می باشد.

هزینه تعرفه طراحی اپلیکیشن اندروید و ای او اس یا اپل می تواند یک امر مهم در انتخاب و تصمیم شما باشد ولی همه می دانیم که ملاک اصلی طراحی یک اپلیکیشن حرفه ای ای هزینه انجام آن نیست بلکه "کیفیت" مهمترین نقش را ایفا می کن. هر شخص و شرکتی می تواند خود را به عنوان طراح اپلیکیشن معرفی کند اما فقط یک شرکت حرفه ای می تواند اپلیکیشن حرفه ای و کارآمد شما را طراحی و اجرا کند.

با طراحی اپلیکیشن موبایل قادر خواهید بود:

  • ارتباط دوسویه قوی با مشتری داشته باشید
  • در میان رقبا بهتر از پیش دیده شود
  • راه های جدید و آسان تر ارائه خدمات برای مشتری فراهم کنید.
  • در فضای خصوصی آن ها حضور همیشگی داشته باشید.
  • در بازار رقابتی از رقبای خود پیشی بگیرید.
  • کیفیت کاربری بی همتا نسب به موبایل سایت ها برای مشتریان فراهم نمایید.
  • راه های ارتباطی خود را افزایش دهید.
  • برند خود را بیشتر از پیش مطرح کنید

در طی مراحل توسعه ی یک اپ موبایل، شما با مسائل و فاکتور هایی مانند طراحی گرافیکی مناسب(یو آی)، کدنویسی منطقی کارا، زمان ساخت و طراحی ، استفاده از متدولوژی توسعه، تکنولوژی ساخت اپ موبایل، استاندارد های توسعه، مستند سازی محصول و ارائه ی آن محصول به بازار های محلی و جهانی روبرو هستید. ما برای تمام این فاکتور ها به شما راهکار ارائه می دهیم. قابل ذکر است که در این تجارت، می توان از روش های مختلفی برای ساخت اپ های موبایلی استفاده نمود.

چه کسب و کارهایی می توانند نرم افزار موبایل داشته باشند؟

 اپلیکیشن اندروید سمینار و کنفرانس
اپلیکیشن موبایل معرفی شرکت یا محصول
 اپلیکیشن اندروید موسسات خیریه
 اپلیکیشن اندروید فروشگاه اینترنتی
 اپلیکیشن اندروید شارژ
 اپلیکیشن موبایل فروش بلیط سینما
 اپلیکیشن اندروید استارت اپ ها
 اپلیکیشن موبایل نظرسنجی و تحقیقات بازار
 اپلیکیشن اندروید منابع انسانی
 اپلیکیشن اندروید سوغات و گردشگری
 اپلیکیشن اندروید مدیریت مرغداری
 اپلیکیشن اندروید سازمانی
 اپلیکیشن موبایلی مدیریت رستوران
 اپلیکیشن موبایلی مشاوره از راه دور
 اپلیکیشن موبایلی آموزش از راه دور
 اپلیکیشن موبایلی اشتراک ویدیو و تصویر
 اپلیکیشن موبایلی بازی
 اپلیکیشن اندروید باشگاه های ورزشی
 اپلیکیشن اندروید رستوران و سالن های غذاخوری و کترینگ
 اپلیکیشن موبایل رزرواسیون
 اپلیکیشن اندروید فروش محصولات
اپلیکیشن اندروید شرکتی

 
ویژگی های طراحی و تولید نرم افزار موبایل اندروید :

 

طراحی زیبا : ما در تلاش هستیم که طراحی گرافیکی نرم افزار های موبایل با بالاترین کیفیت ممکن انجام پذیرد و در واقع منحصر بفرد باشد.

امکانات کامل : بعد از تحلیل نرم افزار موبایل، سعی میکنیم آنرا با تمام امکانات ممکن برای مشتری آماده سازیم.

راحتی استفاده : این تضمین وجود خواهد داشت که استفاده ی آن برای کاربر بسیار آسان و راحت خواهد بود و در واقع User Friendly  بالایی خواهد داشت.

ارائه وب سرویس : برای مدیریت راحت تر نرم افزار موبایل، وب سرویس ارائه می شود.

انتشار نرم افزار : نرم افزار در قالب نسخه بندی ، آماده ارائه خواهد بود

گزارش : ارائه گزارش به مشتریان از فعالیت نرم افزار بسیار می تواند مهم باشد

کمک به بازاریابی : در قسمت تولید محتوا و بازاریابی محتوا برای نشر نرم افزار،در کنار مشتریان عزیز خواهیم بود

پشتیبانی : سعی می کنیم بالاترین پشتیبانی از مشتریان خود داشته باشیم

 
تعرفه هزینه ی تولید نرم افزار موبایل :

قیمت طراحی و تولید نرم افزار موبایل (اپلیکیشن یا app) بسته به امکاناتی که شما نیاز دارید و چه مقدار در قسمت طراحی زمان خواهد برد، تولید اپلیکیشن موبایل در تهران و یا تولید اپلیکیشن در شهرستان ها ، دیگر محدود به موقعیت جغرافیایی نیست و کسب و کارهای اینترنتی می توانند نیازهای خود را از طریق گروه توسعه کسب و کار اینترنتی شتاب برطرف سازند.نرم افزار موبایل یک بهانه ی گرانقیمت برای پیشرفت است،سرمایه گذاری در تولید نرم افزار موبایل بسیار ارزشمند خواهد بود.