10 فروشگاه اینترنتی برتر رشت

با توجه به فراهم آمدن استفاده از پرداخت اینترنتی و از طرف دیگر مشکلاتی مانند ترافیک، ازدحام جمعیت، نداشتن وقت کافی برای خرید حضوری، این روزها تمایل افراد به خرید اینترنتی زیاد شده و هر کسی دوست دارد بدون خارج شدن از منزل و یا محل کار، وارد یک فروشگاه اینترنتی شده و محصول خود را خریداری کند. بنابراین با توجه به این مسئله طراحی سایت فروشگاهی برای کسب وکارهای سنتی رو به افزایش است. در این مقاله سعی شده به فروشگاه های اینترنتی لباس، اینستاگرام بوتیک های رشت و نقاط قوت و ضعف آنها در رشت و استان گیلان که برتر از دیگر فروشگاه های اینترنتی در رشت هستند اشاره کنیم.
اگر هنوز برای کسب و کار خود وب سایت طراحی نکرده اید می توانید با شرکت طراحی سایت هیرکانا با موضوع طراحی سایت در گیلان مشاوره رایگان دریافت نمایید.

 

10 فروشگاه اینترنتی برتر رشت در سال 1401

 

1- فروشگاه لباس هدهد

 

یکی از فروشگاه های موفق در حوزه فروش اینترنتی و حضوری در استان گیلان است. این فروشگاه توسط یک دخترنوجوان 17 ساله  حدود یک سال و نیم پیش راه اندازی شد. هد هد کار خود را با تولید لباس و پیراهن هایی بلند شروع کرد که با گلدوزی های متنوعی که انجام می داد آن ها را از سادگی خارج می کرد و به سرعت مشتری های زیادی پیدا کرد او درابتدا فقط به صورت اینترنتی فروش داشت اما بعد از مدت حدود یک سال بوتیک خود را برای فروش حضوری راه اندازی کرد. فروشگاه هدهد در حال حاضر انواع لباس هایی مخصوص خانم ها را در محصولات خود دارد از قبیل بولیز، شلوار، مانتو، ساپورت، کاپشن، کیف و حتی به زودی لاین بولیز، شلوار و لباس های خانگی را هم به محصولات دیگر خود اضافه می کند این فروشگاه دارای سایت برای فروش غیر حضوری هم هست که مشتریان آن ها معمولا از این طریق سفارشات خود را ثبت می کنند.

نقاط قوت فروشگاه هدهد :

پیگیری سریع ادمین ها
◘ تنوع بالای لباس
◘ فعال بودن در کار و فضای مجازی

نقاط ضعف فروشگاه هدهد :

 

ورود به سایت فروشگاه هدهد : https://hodhodms.com

 

2- بوتیک آس 2

 

بوتیک آس از فروشگاه های معتبری است که در شهر لوشان گیلان فعالیت می کند. بوتیک آس به صورت حضوری و آنلاین فروش دارد البته این فروشگاه فروش اینترنتی خود را از طریق اینستا انجام می دهد و در بازه زمانی که پیچ آن از دسترس خارج شد تا چند وقت فعالیت نداشتند و بعد دوباره از اول فعالیت خود را شروع کردند. محصولات این فروشگاه که بیشتر لباس هایی مخصوص خانم هاست شامل مانتو، شومیز، شلوار، شال، دامن است که هم به صورت عمده و هم به صورت تکی فروش دارند.

نقاط قوت بوتیک آس 2:

◘محصولات بروز و با کیفیت
◘عکاسی حرفه ای از محصولات

نقاط ضعف بوتیک آس 2:

 

ورود به سایت بوتیک آس : https://asboutiquee.com

 

3- رشت 11

 

رشت 11 نام یک فروشگاه معتبر کفش در شهر رشت است این فروشگاه را به عنوان بزرگترین فروشگاه کتونی در شمال کشور می شناسند. رشت 11 مجموعه ای است که به صورت حضوری و آنلاین می توانید از آن ها خرید کنید البته این مجموعه سایت برای فروش غیر حضوری ندارد بنابراین فروش آنلاین آن ها از طریق پیج بوتیک در اینستاگرام انجام می شود. محصولات این مجموعه شامل کتونی هایی  می شود که مناسب خانم ها و آقایان و همچنین کتونی های بچه گانه است.

 

 

4- مزون لیدی

 

مزون لیدی یکی دیگر از فروشگاهای معتبر در شهر رشت است که حدود 7 سال سابقه فروش موفق دارد این مجموعه هم بصورت آنلاین از طریق اینستاگرام و هم به صورت حضوری فروش دارند. مزون لیدی از جمله مجموعه هایی است که سایت فروش برای خرید های غیر حضوری ندارد به همین دلیل در برنامه های تلگرام و واتساپ و در دایرکت اینستاگرام سفارشات را ثبت می کنند. کار های مجموعه شامل مانتو و شلوار و ست مانتو شلوار های شیک بیرونی همچنین کاپشن و پافر برای فصول سرد است.

 

 

5- گیلمد

 

فروشگاه بعدی گیل مد است که در شهر رشت قرار دارد این فروشگاه دو شعبه برای فروش لباس و دو شعبه برای فروش کفش دارند. گیل مد یک فروشگاه معتبر و با سابقه در حوزه فروش است اما برای فروش غیر حضوری باید از طریق واتساپ و یا دایرکت اقدام کنید زیرا سایت برای فروش آنلاین ندارد.

 

 

6- سهیل بوتیک

 

از فروشگاه های قوی و معتبر در شهر رشت می توان به سهیل بوتیک اشاره کرد این مجموعه یک فروشگاه برای مشتریان حضوری دارد و برای فروش غیر حضوری از طریق اینستا فعالیت می کنند. کار های این مجموعه شامل مانتو، شلوار، حتی انواع  ست مانتو شلوارهای بیرونی و مهمونی و همچنین پافر و کاپشن شکت و انواع لباس هایی که خانم ها برای داشتن یک استایل مناسب در فصول مختلف به آن احتیاج دارند را در مجموعه خود دارند.

 

 

7- بوتیک ترنم

 

بوتیک ترنم از مجموعه های دیگری است که در استان گیلان فعالیت می کند این مجموعه موفق هم به صورت حضوری و هم به صورت آنلاین از طریق سایت اختصاصی خود به فروش پرداخته است بوتیک ترنم در حوزه پوشاک زنانه فعالیت دارد و از کار های آن می توان به تنوع بالای در تونیک ها و رنگ بندی های آن ها همچنین انواع مانتو ها و شلوار ها اشاره کرد.

 

ورود به سایت بوتیک ترنم : https://boutiquetaranom.ir

 

8- آیسل بوتیک

 

آیسل بوتیک یکی دیگر از فروشگاه های معتبری است که محصولات متنوعی دارد این فروشگاه دارای دو شعبه است که در دو شهر متفاوت هستند یک شعبه در تهران و شعبه دیگری در رشت. این مجموعه در کنار فروش حضوری خود به صورت آنلاین و به کمک سایت اختصاصی فروشگاه فعالیت می کنند. فروشگاه آیسل یک فروشگاه لباس رشت مناسب خانم هاست از جمله انواع مانتو، پالتو، پافر، پیراهن، اورال و از این قبیل اجناس.

 

ورود به سایت بوتیک آیسل : https://ayselboutique.com

 

9- زیپ بوتیک رشت

 

زیپ بوتیک از فروشگاه های معتبر و قدیمی رشت است که توسط  دو دوست قدیمی که از بچگی باهم بزرگ شدند و به صورت شریکی در سال 88  راه اندازی شد. آن ها در ابتدا با شلوار جین هایی که از درگهان می آوردند فعالیت خود را شروع کردند و نام بوتیک هم مرتبط به شلوار جین ها گذاشته بودند (سینما جین) به دلیل قیمت خوب و منصفانه ای که  داشتند مشتریان زیادی جذب کرد و فروش آن ها بالا رفت. اما در حال حاضر به غیر از جین اجناس دیگری هم در بوتیک خود دارند مثل مانتو، پالتو، پافر و هودی و شومیز ...

 

ورود به سایت بوتیک زیپ : https://zipplus.ir

 

10- بوتیک سلین

 

از دیگر بوتیک های معتبر و موفق رشت می توان به بوتیک سلین اشاره کرد این بوتیک دو شعبه دارد یکی برای لباس و پوشاک های مخصوص خانم ها از انواع کت و مانتو و شلوار و شومیز همچنین شعبه دیگر آن ها مخصوص  فروش کفش است از انواع کفش های کتونی ونس، رو فرشی و مهمونی و ...  را شامل می شود. بوتیک سلین فروش خود را به صورت حضوری و آنلاین انجام می دهد فروش آنلاین آن از طریق دایرکت اینستاگرام صورت می گیرد. پیچ اینستا خود را از اردیبهشت 96 افتتاح کرده است.

 

 

10+1- بوتیک آویژه

 

از بوتیک های شناخته شده و معتبر و قدیمی دیگر در این استان می توان بوتیک آویژه را نام برد که چندین شعبه در رشت دارد فعالیت خود را در اینستا از خرداد 95 شروع کرده است. بوتیک آویژه هم به صورت حضوری و هم آنلاین از طریق سایت به فروش اجناس خود پرداخته اند البته در حال حاضر سایت این مجموعه دچار مشکل شده است زیرا نمی توان وارد سایت شد و سفارشات خود را ثبت کرد. همچنین از طریق واتساپ هم سفارشات آنلاین را ثبت می کنند از اجناس این بوتیک می توان به انواع بولیز، تی شرت و شلوار راحتی، دامن، پیراهن های بلند خانگی، مانتو های پر کاربرد راحت اشاره کرد.

 

ورود به سایت بوتیک آویژه : https://www.avijeh.shop

مقالات مرتبط:
» 10 فروشگاه اینترنتی برتر گرگان در سال 1401
» چگونه پیج اینستاگرام زیبا داشته باشیم
» 15 شرکت برتر هاست ایران در سال 1400 [بررسی و راهنمای خرید]
» طراحی سایت در شمال کشور


خدمات ما در هیرکانا