طراحی سایت فروشگاه اینترنتی در گیلان | سئو سایت گیلان

طراحی سایت فروشگاه اینترنتی در گیلان | سئو سایت گیلان

طراحی سایت فروشگاه اینترنتی در گیلان | سئو سایت گیلان

طراحی یک وب‌سایت فروشگاهی در استان گیلان امری بسیار اساسی و حیاتی برای کسب و کارهای محلی است. استان گیلان با دارا بودن جاذبه‌های گردشگری فراوان و فعالیت‌های اقتصادی متنوع، یکی از پر رونق‌ترین مناطق کشور است. اما در میان این همه فعالیت، حضور آنلاین و دسترسی به وب‌سایت‌های فروشگاهی که با بهترین هاست ایرانی ثبت شده‌اند، برای رشد و توسعه کسب و کارها بسیار اهمیت دارد. شرکت‌های طراحی وب‌سایت در گیلان با ارائه خدمات متنوع و حرفه‌ای، به کسب و کارهای محلی کمک می‌کنند تا با طراحی وب‌سایت‌های فروشگاهی مدرن و جذاب، محصولات و خدمات خود را بهتر به مخاطبان ارائه کنند. این کار به ایجاد فرصت‌های جدید فروش و بهبود وضعیت مالی کسب و کارها کمک می‌کند و آن‌ها را در راه توسعه و رشد پایدار، یاری می‌رساند.

 

طراحی سایت فروشگاهی در گیلان

در امروز کسب و کارهای اینترنتی به یکی از پرسود ترین بیزینس ها تبدیل شده، و این روند رشد هر روز بیشتر از روز قبل بوده و مشاغل و کسب و کارهای جدیدی پا به عرصه ی آنلاین و دنیای اینترنت می گذارند. این تغییر و تحول بگونه ای بوده که بسیاری از فروشگاه های سطح شهر، علاوه بر خرید و فروش به صورت حضوری، اقدام به ساخت سایت فروشگاهی کرده اند تا بتوانند در کنار فروش حضوری، از فروش به صورت اینترنتی نیز، درآمد کسب کنند. اما بعضی از مشاغل از همون ابتدا کار خود را بصورت آنلاین و فروش در بستر اینترنت همچون اینستاگرام و وب سایت شروع به کار کرده همچون کسب و کارهایی که پوشاک که با طراحی سایت لباس در گیلان ضمن اینکه ریسک کار خود را پایینتر می آورند، رسیدن به موفقیت را نیز سریعتر می کنند.

مشاوره رایگان با شرکت هیرکانا

چرا برای کسب و کارمان در گیلان سایت فروشگاهی سفارش دهیم؟

سفارش طراحی سایت نه به این معنی که فقط در گیلان انجام شود. امروزه همه این نگرش را دارند که کارهایشان عقب افتاده و همیشه کار نکرده دارند. بر همین اساس صرفه جویی در زمان یکی از عوامل اصلی مردم در انتخاب هاییشان است. یعنی اگر در حق انتخاب داشته باشند قطعا صرفه جویی در زمان عامل تاثیرگذار و سنگینی خواهد بود. ما با طراحی سایت فروشگاهی در گیلان این عامل صرف بیهوده در زمان را حذف خواهیم کرد. و شما یک گام بزرگ در فروش بیشتر و جذب مشتری بیشتر بیش خواهید رفت.
عامل بعدی حفظ سلامت می باشد. مخصوصا در برهه ای از زمان که ما هستیم و کرونا به راحتی سلامت مردم را نشانه گرفته و با جان و مال آنها بازی می کند.

 

آیا داشتن وب سایت فروشگاهی گیلان نیاز به مهارت دارد؟

داشتن یک سایت فروشگاهی نیاز به مهارت خاصی ندارد ولی در عین حال، می تواند درآمد بسیاری برای شما داشته باشد. اما سوالی که اینجا مطرح است این است که، ما برای راه اندازی، طراحی سایت فروشگاهی در گیلان چه اقداماتی باید انجام دهیم همانطور که اشاره کردیم داشتن یک سایت فروشگاهی، مهارت خاصی لازم ندارد، اما ساخت و طراحی سایت در گیلان، کار هر کسی نیست و نیازمند تخصص و تبحر در این زمینه می باشد. که شرکت هیرکانا متخصص طراحی سایت فروشگاهی است.

 

طراحی سایت فروشگاهی نیاز به تخصص دارد؟

کار را باید سپرد به کاردان. برای سفارش طراحی سایت قطعا باید به کسی بسپارید هم مهارت کافی و  تجربه ی لازم را داشته باشد و هم اینکه کاری را به شما ارائه دهد که حرفه ای باشد. شرکت طراحی سایت هیرکانا با تجربه ی بیش از 10 ساله و نمونه کارهای بسیاری در زمینه طراحی سایت فروشگاهی دارد که مشتریان می توانند با مشاهده نمونه کارهای طراحی سایت متوجه این پختگی و مهارت ما بشوند.

 

طراحی سایت gilan

 

زنگ خور کسب و کار خود را افزایش دهید

شرکت هیرکانا برای افرایش زنگ خور و بازدید و نهایتا فروش شما 2 راهکار پیشنهاد می دهد :

1-    راه اندازی سامانه باشگاه مشتریان برای وب سایت های فروشگاهی

راه اندازی باشگاه مشتریان برای وب سایت فروشگاه گیلان. طراحی آن بصورت کاملا اختصاصی بوده و با جمع آوری اطلاعات تماسی مشتریان این قابلیت برای سامانه مهیا می شود که در جشنواره ها، مسابقات، تخیفی های پایان فصل و... به تمامی مشتریان از طریق ایمیل و سامانه پیامک ارسال می گردد.

 

2-    سئو و بهینه سازی وب سایت فروشگاهی

سئو و بهینه سازی وب سایت فروشگاهی در گیلان، اگر حضور در اینترنت برای شما و کسب و کارتان حیاتی است. سئو و بهینه سازی برای فروشگاه شما بسیار الزامی می باشد. به کمک سئو و بهینه سازی سایت فروشگاهی، وب سایت بر روی هر محصولی که دارد می تواند در گوگل رتبه ممتاز خود را کسب نماید و به کاربرانی که آن محصول را سرچ می کنند به فروش برساند.


مزایای طراحی سایت فروشگاهی در گیلان

هرچه شرکت طراحی سایت در پیاده سازی و طراحی وب سایت خودحرفه ای تر عمل کند و کاملا مطابق با چک لیست گوگل کد نویسی شود. با محتواگذاری اصولی و سئو شده به راحتی می تواند رتبه های خود را کسب نماید . طراحی سایت اصولی علاوه بر اینکه شما را زودتر به سوددهی از سایت می‌رساند موجب می‌شود تا هزینه‌های شما برای سئو و بهینه سازی نیز کاهش یابد و تمرکز اصلی تیم سئو به جای رفع خطاهای فنی یا بهینه‌سازی سورس روی محتوا گذاری و لینک سازی قوی قرار بگیرد. طراحی قالب اختصاصی، پیاده سازی UI/UX متناسب با پروپزال مشتری، طراحی سایت ریسپانسیو یا واکنش‌گرا در موبایل و تبلت، سرعت لود بالا کمتر از 4 ثانیه و طراحی مبتنی بر اصول سئو از مهم‌ترین مزایای طراحی سایت مشهد با دیجی تک است.

سفارش طراحی سایت فروشگاه اینترنتی در گیلان

چرا شرکت هیرکانا را برای طراحی سایت فروشگاهی در گیلان پیشنهاد می دهیم؟

1-    چون هیرکانا سایت اختصاصی طراحی می کند

شرکت هیرکانا به هیچ عنوان از کدهای آماده و وردپرس، طراحی سایت انجام نمی دهد.همانطور هکه در مقاله ی "طراحی سایت وردپرس یا اختصاصی " بطور مفصل عنوان کردیم. درصورتی که کار حرفه ای و ماندگار می خواهید به هیچ عنوان پیشنهاد نمی دهیم که در از طراحی سایت وردپرس در گیلان را سفارش دهید. طراحی سایت اختصاصی در گیلان را باید سفارش داد چرا که ریش و قیچی دست خودتان هست و هر زمانی که لازم بدارید می توانید به امکانان وب سایت خودتان اضافه کنید و یا اینکه سامانه ای جدید به سایت فروشگاهیتان بیافزارد. شرکت هیرکانا هیچ محدودیتی در پیاده سازی امکانات ندارد. طراحی سایت اختصاصی در گیلان تخصص هیرکاناست.

 

2-    چون قیمت منصفانه برای طراحی سایت فروشگاهی در گیلان می دهید

بنظر شما هزینه طراحی سایت در گیلان چقدر است؟ و چه عواملی بر قیمت طراحی سایت در گیلاان اثر گذار هستند؟
پایه و اساس هزینه طراحی سایت در گیلان، چه وب سایت فروشگاهی و یا وب سایت تجاری باشد یا غیره... . عامل تاثیر گذار امکانات وب سایتی است که سفارش داده می شود.  و هرچه ماژول ها و امکانات وب سایت پیچیده تر و بیشتر باشد هزینه طراحی سایت نیز بیشتر و خواهد بود.
شاید بعضی از مشتریان کاملا از چیزی که می خواهند اشراف کامل را داشته باشند، اما بعضی از مشتریان بطور جزئی و دقیق  نمیدانند که چه می خواند و چه امکاناتب مناسب کسب و کارشان هست. در این حالت شرکت هیرکانا دلسوزانه و با مشاوره رایگان شما را راهنمایی کرده و در جهت انتخاب هرچه بهتر مشتریان را را همایی می کند.اگر قصد سفارش طراحی سایت دارید  جهت مشاوره رایگان برای طراحی سایت کلیک کنید.

مطالب بیشتر: خرید هاست و میزبان وب

3-    چون مشاوره حرفه ای کسب در آمد از اینترننت می دهد

مشاوره طراحی سایت در گیلان توسط شرکت هیرکانا. مشاور بودن و در جایگاه یک مشاور طراحی سایت نشستن، جایگاهی است که هر کسی از پس آن بر نمی آید بلکه رسیدن این جایگاه حاصل سالها تجربه خواهد بود که مشاور می بایست با دانشی کامل و دیدی باز به مشتریان خود ارائه دهد. شرکت هیرکانا با سابقه ای بیش از 10 سال بخوبی می تواند بر این جایگاه تکیه بزند. تجربه ای که حاصل شکست ها و موفقیت کسب و کار ها در حوزه های مختلف بوده و می تواند برای کسب و کار شما مشاوره ی خوبی باشد و شما را از ضرر و زیان احتمالی مطلع کند و راه های درست درآمد زایی و نحوه رسیدن به اهدافتان راهنمایی کند .اعتماد شما به تخصص متخصصان ما در  هیرکانا باعث پیشرفت هرچه بیشتر پروژه شما در رندبیت میشود که میتوانیم بهترین راهکار ها را برای شما ارائه دهیم .

 

4-    چون شرکت هیرکانا پشتیبانی 24 ساعته و دائمی دارد

خدمت به همشهریان عزیز و طراحی سایت در گیلان و سئو سایت  در گیلان برای هیرکانا باعث افتخار بوده . و از همه مهمتر اینکه پشتیبانی سایت در سال اول رایگان خواهد بود. پشتیبانی شرکت هیرکانا به چهار بخش تقسیم می شود :

-    پشتیبانی فنی سایت : پشتیبانی فنی سامل تمامی مشکلات احتمالی که برای سایت امکان دارد پیش بیاید و کم یا زیاد کردن امکانات سایت (غیر از اضافه کردن ماژول) که امکان دارد در ادامه ی طراحی و راه اندازی سایت گیلان، پیش بیاید. این پشتیبانی در سال اول رایگان خواهد بود.

-    پشتیبانی مدیریت سایت : پشتیبانی مدیریت سایت در گیلان، بارگزاری درج محتوا و  محصولات فروشگاه و همچنین بارگزاری اخبار، تصاویر مطابق با اصول سئو می باشد. مدیریت و ادمینی سایت های تعرفه های متفاوتی دارد برای بررسی تعرفه مدیریت سایت و اطلاعات بیشتر وارد شوید.

-    پشتیبانی محتوایی : پشتیبانی محتوایی سایت شامل تولید محتوا در گیلان، از جمله تولید محتوای متنی، تولید محتوای تصویری و توللید محتوای ویدئویی بصورا اختصاصی و غیر می باشد که تعرفه های خود را دارد. برای برسی تعرفه تولید محتوا در گیلان کلیک کنید.

-    پشتیبانی سئو سایت : همانطور که در بالا گفته شد سئو سایت برای سایت های فروشگاهی امری حیاتی و الزامی است برای اینکه یک فروشگاه اینترنتی (در گیلان) به فروش از طریق گوگل دست یابد. سئو سایت در گیلان برای هر سایتی الزامی است و پشتیبانی سئو سایت بسته روند انجام کار و همکاری مشتریان گرامی دارد. شرکت هیرکانا جهت سئو سایت فروشگاهی و ارائه خدمات سئو تضمین شده عمل می کند.
خدمات پشتیبانی در گیلان توسط تیم هیرکانا میتواند یک خبر خوب برای کسب و کار های اینترنتی در گیلان باشد که یک تیم پشتیبانی از سایت قوی در گیلان  برای کسب و کارشان وجود دارد که خدمات متفاوتی را برای همشهریانش ارائه میدهد


5-    چونکه صداقت همیشه عامل  پیشه رفتار حرفه ای ما بوده

ما با مشتریانمان صادق هستیم راهکار درست و اصولی را در هر پروژه چه طراحی سایت باشد چه سئو معرفی میکنیم چون خوب میدانیم میزان اعتماد شما به ما سرمایه برای کسب و کار چندین ساله ماست.

سفارش و مشاوره طراحی سایت فروشگاهی در گیلان


ویژگی‌های متمایز طراحی سایت گیلان با شرکت هیرکانا

در این بخش قرار است به صورتی فنی‌تر به ویژگی‌های طراحی سایت در شرکت معتبر هیرکانا بپردازیم پس با دقتی دوچندان به این قسمت توجه کنید:
•    امنیت بالا
•    طراحی قالب اختصاصی
•    طراحی مبتنی بر اصول سئو
•    سرعت لود بالا کمتر از 4 ثانیه
•    پیاده‌سازی UI/UX متناسب با پروپزال مشتری
•    دارای قابلیت توسعه دادن متناسب با نیاز مشتری
•    برخورداری از سیستم هاستینگ قدرتمند و پر سرعت
•    طراحی سایت ریسپانسیو یا واکنش‌گرا در موبایل و تبلت
•    برخورداری از سیستم مدیریت محتوای راحت اما کاربردی

وب سایتی که از پایه با ساختار فنی و قوی طراحی و کد نویسی شود قطعا در آپدیت ها و تغیرات بعدی هیچ مشکلی برای تغیرات وب سایت نخواهد بود. در گام بعدی یعنی محتواگذاری و سئو سایت می‌تواند راحت‌تر، از رقبایش در فضای وب پیشی بگیرد و در صفحه اول گوگل قرار داشته باشد. طراحی اولیه بهینه موجب می‌شود تا هزینه‌های کارفرما برای سئو و بهینه سازی نیز کاهش یابد و تمرکز اصلی تیم سئو به جای رفع خطاهای فنی یا بهینه‌سازی سورس روی محتوا گذاری و لینک سازی قوی قرار بگیرد.

 

Designing a store website in Gilan

Today, online businesses have become some of the most profitable ventures, with growth surpassing each day compared to the previous. New businesses and ventures are stepping into the online realm and the world of the internet. This transformation has led many local shops and stores to not only engage in traditional in-person sales but also to create online stores to tap into the potential of e-commerce. Some businesses have chosen to start their operations entirely online, utilizing platforms like Instagram and websites from the outset. For example, clothing businesses launching clothing websites in Gilan not only reduce their operational risks but also expedite their path to success.

 

لیست برخی امکانات طراحی فروشگاه اینترنتی گیلان

درج بینهایت محصول
پروفایل کاربردی
کاملا واکنش گرا ( ریسپانسیو)
جستجو و فیلتر حرفه ای
تعرف کدهای تخفیف متنوع ( کد تخفیف مدت دار، کد تخفیف زمانی، کد تخفیف چند کاربره و... )
قابلیت اتصال به شبکه های اجتماعی  مختلف
تعرفی سیستم حمل و نقل همراه با مبالغ مختلف
امکانات پیشرفته
معرفی کسب و کار به گوگل
امکانات بسیار پیشرفته
راه اندازی درگاه های مختلف
راه اندازی منو های مختلف

طراحی سایت در رشت شرکت برنامه نویسی در رشت

خدمات طراحی سایت هیرکانا در شهرهای مختلف