چرا باید لوگو داشته باشیم ?

 دسته بندی  دسته بندی : طراحی گرافیک و موشن گرافی , لوگو تاریخ انتشار   تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۱۰/۷   تعداد بازدید تعداد بازدید : ۹۱۷

چرا باید لوگو داشته باشیم ?

چرا باید لوگو داشته باشیم ?

چرا باید لوگو داشته باشیم ؟

چرا باید لوگو داشته باشیم و البته آن را ثبت کنیم ؟ آیا تا بحال این سوال برای شما پیش آمده؟ در ابتدا باید بدانیم که لوگو چیست؟
لوگو به معنای تصویری است که بیانگر فعالیت یک شرکت یا کسب و کاراست. که متشکل از شکل، فونت، رنگ و یا تصاویر است.
یک لوگوی خوب، سنگ بنای اصلی برند شما است. این نماد باعث می‌شود تا مشتریان درک کنند که شما چه کاری انجام می‌دهید، چه کسی هستید و به چه چیزی ارزش می دهید. این تصویر کوچک، مسئولیت زیادی بر دوش خود دارد.
در نگاه اول، تنهای چیزی که برای شما میتواند جلب توجه کند لوگو است. لوگو می تواند به مشتریان شما که در سراسر جهان هستند، نوع محصول یا خدماتی را که می فروشید، یا آنچه که شما به مصرف کنندگان می دهید را معرفی کند. لوگوی حرفه ای می تواند تأثیر پایداری بر روی شرکت شما داشته باشد.تاثیر طراحی لوگو بر کسب و کار زمانی مشخص می گردد که شما به خوبی در خاطر مشتریان نقش بسته باشید.

:: لوگوباعث شناخت برند می شود :
لوگو یکی از راه های ارئه برند محصولات به مشتریان میباشد. که اگر به خوبی طراحی شده باشد، باعث ایجاد اعتماد در افراد می شود. اگر کسب و کارتان برای شما اهمیت دارد می بایست که به شرکتی که بطور حرفه ای در این زمینه فعالیت میکنند اعتماد کنید و طراحی لوگوی حرفه ای را به آن بسپارید.خوشبختانه شرکت هایی هستند که دراین زمینه بصورت تخصصی فعالیت کرده و طراحی آنلاین لوگو انجام می دهند. داشتن یک لوگی حرفه ای و قدرتمند همانند یه محرک برای کسب و کارتان می تواند عمل کند و سبب جذب مشتریان بیشتری شود.

:: لوگوی قوی مثل یک آهنرا می تواند باشد
لوگو یا میتواند جاذب مشتری باشد یا دافع! یک لوگوی جاذب می تواند مشتریان را به پای معامله با شما بکشاند. سعی کنید که لوگوی خودتان را متناسب با کسب و کارتان طراحی کنید که ارتباط معنایی بسن لوگو و کسب و کارتان داته باشد. این پارامتر به خودی خود میتواندعامل مهمی در جذب مشتریان جدید باشد.

:: لوگو شما را یک رقیب جدی برای بقیه معرفی می کند
یک لوگوی حرفه ای به مشتریان نشان می دهد که کارتان را خوب انجام می دهید. اما یک لوگوی در هم و بر هم، خسته کننده یا ضعیف، کمبود توانایی و دانش را نشان می دهد. و باعث از بین رفتن اعتبار و کم شدن اعتماد مشتریان به محصولات و خدمات می گردد.

چگونه می توان لوگو ی حرفه ای سفارش داد؟

صاحبین کسب و کار و علاقمندان یه طراحی لوگوی حرفه ای می توانند جهت مشاوره و سفارش می توانند از طریق بخش تماس باما وب سایت هیرکانا با ما در ارتباط باشید. در ادامه می توانید از دیگر مقالات ما بهرمند شوید :

>> چرا باید طراحی سایت کنیم؟
>> طراحی سایت حرفه ای فروشگاه آنلاین
>> نمونه کارهای طراحی لوگو

 

مقالات مرتبط

طراحی لوگو در گرگان

طراحی لوگو در گرگان

طراحی لوگو در گرگان طراحی و اجرای انواع لوگو، لوگوتایپ، نشانه در گرگان و دیگر شهر های کشور طراحی لوگو در هیرکانا حرفه ای، متناسب و مقرون بصرفه. ساخت ...

انواع لوگو ها

انواع لوگو ها

لوگو یا آرم تجاری تصویریست که بصورت سمبلیک و کاملا مفهومی برای کسب و کاری طراحی می شود. و هدف آن نشان دادن تصویری از کسب و ...

پربازدیدترین مقالات مشاهده همه مقالات

رنگ سال 2019

 انتخاب رنگ سال توسط  پنتون برای سال 2019 و رنگ سال 1398 به رنگ مرجانی زنده PANTONE ...

انواع لوگو ها

لوگو یا آرم تجاری تصویریست که بصورت سمبلیک و کاملا مفهومی برای کسب و کاری طراحی می ...

چرا باید لوگو داشته باشیم ?

چرا باید لوگو داشته باشیم ؟ چرا باید لوگو داشته باشیم و البته آن را ثبت کنیم ؟ ...

آموزش اچ تی ام ال و سی اس اس 3

در جلسه سوم دوره آموزش طراحی سایت، اچ تی ام ال و سی اس اس برای شما ...