طراحی سایت باشگاه بدنسازی

در طراحی سایت ورزشی مسئله ای از اهمیت بالایی برخورداراست طراحی گرافیکی جذاب و متفاوت و البته کاربرپسند است. و وزنه ای است برای جذب بیشتر مشتریان. این موضوع تخصصی است که تیم هیرکانا بخوبی و به درستی ازعهده ی آن بر آمده...

طراحی سایت باشگاه ورزشی

امروزه سرعت رشد و پیشرفت تکنولوژی به سمت و سویی می رود که بهترین بستر برای معرفی محصولات و خدمات یک کسب و کار، سازمان یا هر مجموعه ای اینترنت است. که البته قوی ترین دلیل آن پیشرفت گسترده ای است که روز به روز کاربران بیشتری را جذب میکند.
در بستراینترنت، با طراحی وب سایت باشگاه ورزشی، مجموعه باشگاه میتواند خدمات خود را بخوبی به مردم یا مشتریان ارائه دهد. ومشتریان بیشتری برای ثبت نام در باشگاه جذب نماید. یک مدیر وب سایت باید این توانمندی را داشته باشد که بتواند خدمات و امکانات زیادی را بصور آنلاین برای ورزشکاران یا مشتریان، کاربران یابازدیدکنندگان خود ارائه بدهد. که این عامل بسیارخوبی درکسب درآمد می باشد.
علاوه بر آن طراحی سایت باشگاه ورزشی در کنار مزایای فراوانی که ارائه می دهد. درصرفه جویی زمان آنها، کمک بسیار زیادی می کند. در این مطلب به بررسی امکانات قابل ارائه در طراحی سایت باشگاه ورزشی و مزایای این امکانات خواهیم پرداخت. با شرکت طراحی سایت هیرکانا همراه باشید.

طراحی سایت بدسنازی

چرا طراحی وب سایت ورزشی مهم است؟

طراحی سایت باشگاه ورزشی. به کمک طراحی سایت باشگاه ورزشی این امکان رابه صاحب کسب و کار مجموعه ورزشی می دهد تا از ظرفیت گسترده موجود در بستر وب و اینترنت نهایت استفاده را ببرید. همچنین برنامه ریزی برای تبلیغات در رسانه ها و شبکه های اجتماعی با هدف افزایش رتبه سایت در گوگل تاثیر بسزایی در شناخته شدن و رشد کسب و کار شما خواهد داشت. ولی تأثیر اصلی آن زمانی دیده خواهد شد که تماس تلفنی با سایت باشگاه ورزشی گرفته شود و افراد مشتاق را علاقه‌مند به ثبت‌نام در کلاس‌های شما کند.     .
هرچه یک وب سایت باشگاه ورزشی به کمک اصول سئو سایت رتبه های بالاتری داشته باشد و کلمات کلیدی هدف را رتبه گرفته باشد، افراد بیشتری به واسطه سرچ در گوگل به سایتتان ورود خواهند نمود که این اتفاق سبب برند شدن شما و هرچه بیشتر و بهترو البته حرفه ای  شناخته شدن  مجموعه کسب و کاری شما میباشد. هرچه مجموعه خود را با تکنولوژی وفق داده و و از تمتمی شرایط و امکانات به خوبی استفاده نمایید، طبیعتا فضایی ایجاد خواهد شد که با اقبال همگان و نسل جدیدترها مواجه خواهید شد.
اگر هدف ازطراحی سایت ورزشی ، راه اندازی سایتی با قابلیت خبررسانی ورزشی باشد، طبیعتا بدلیل جذابت هایی که دارند، مخاطبان بیشتری داشته و از پر بازدیدترین و پرترافیک‌ترین سایت‌ها می‌باشند. لذا طراحی سایت‌ باشگاه ورزشی از مهم‌ترین برنامه‌های صاحب یک کسب‌وکار در حوزه ورزش است.

طراحی سایت باشگاه ورزشی

امکانات طراحی سایت باشگاه ورزشی

یک وبسایت باشگاه ورزشی اکثر ایده ها و فرایند هایی که درحالت فیزیکی اتفاق می افتد را میتواندبرای کاربران و مشتریان خود محیا سازد. اما آیا واقعا مورد اقبال کاربران قرار خواهد گرفت؟ جوری خواهد بود که بعد ازبرخورد اول، باز هم به سراغ سایت بروند؟ یک وب سایت باشگاه ورزشی در کنار زیبایی و ظاهر جذاب، می بایست که برای مشتریان خود سهولت استفاده را داشته باشد. این شرط مهمیاست کهکاربران را خسته نکند و بازهم برای ورود کردن به سایت تمایل داشته باشند. هرچه این اتفاق بیشتر بیافتد، قطعا راهی خواهدبود که در رونق اقتصادیشما موثر بوده و به راحتی در زمینه فروش و کسب درآمد، موفق ظاهرشوید.

برخی ازامکانات وب سایت باشگاه ورزشی

1-    معرفی باشگاه
هر کاربری اولین بخشی که مد نظرش است تا آگاه شود، این است که باشگاه خودرا به درستی معرفی نمایید تا ازین طریق یک شناخت کلی نسبت به مجموعه باشگاه باخبر شود. . با ایجاد صفحه درباره ما می توانید اطلاعات جامعی را در رابطه با گواهینامه ها و مدارکی که در طول دوران ورزشی اخذ نموده اید را ارائه دهید  همچنین می توانید در مورد دستگاه های پیشرفته ای که در اختیار دارید صحبت کنید تا مشتریان شما نیز از حرفه ای بودن شما در این زمینه آگاه شوند.

2-    معرفی مربیان و زمانبندی دوره ها
در این بخش به معرفی کاملی از مربیان و اساتید باشگاه به همراه سوابق کاری، مدارک و سوابق ورزشی آنها و تقویم برنامه ی آنها بطور مفصل، مطرح خواهد شد.
این بخش به مشتریان کمک می کند تا با آگاهی کامل نسبت مربی خود را متناسب با برنامهی کاری خود انتخاب نماید.
3-    موقعیت باشگاه

4-    گالری تصاویر

قرار دادن تصاویر مختلف از امکانات، بخشها و تجهیزات باشگاه، یکی ازعواملاصلی و تاثیرگذار در جذب مشتری، در راستای تبلیغات موفق است.که اثرگذاری مستقیمی بر مخاطبان خود دارد.

5-    عضویت در باشگاه ازطریق سامانه

6-    امکان پرداخت شهریه و یا هزینه خدمات باشگاه بصورت آنلاین

یکی از بخش های خوب طراحی سایت باشگاه ورزشی این است که مشتریان، و کاربران می توانند که هزینههای خود رابصورت آنلاین پرداخت نمایند. این هزینه ها میتواند شامل مواردی چون :
پرداخت هزینه دوره های آموزشی
پرداخت شهریه ثبت نام
پرداخت دوره های بصورت 1ماهه، 3ماهه و... و حتی بلند مدت
پرداخت هزینه تمدید
پرداخت هزینه مشاوره
پرداخت هزینه ی دوره متناسب با شرایط جسمانی و...
همه وهمه در بستر در گاه های بانکی معتبر

7-    ایجاد پنل مجزا برای هر باشگاه
در این بخش تمامی اطلاعات و مشخصات فیزیکی کاربران بههماره عکس پرسنلی آنها بار گزاری شده و تمای گزارشات از نظر فرایند رشد و پیشرفت بدنی ورزشکاران درج میشود. وبستری است جهت مکاتبه ی مستقیم میان ورزشکاران و مربیان.

8-ایجاد بخش سلف یا رستوران
در این بخشکاربران با ورزشکاران می توانند برای زمانی که در باشگاه هستند، غذا یا خوراکی مورد نظر خود رار زرو نمایند.

9-    ایجاد بخش فروشگاه
در این بخش باشگاه ها می توانند محصولات و مکمل های غذایی، داروها و مواد بدنسازی مکمل های متناسب ورزشکاران خود را بفروش برسانند.

10-    بخش اخبار و مقالات ورزشی
مقالهنویسی و انتشار مقالات بروز بصورت دوره زمانی مشخص، سبب اعتبار بخشی به سایت شده و افزایش رتبه سایتدر گوگل شدهو اثر مستقیم بر سئو سایت ورزشی دارد.
شرکت طراحی سایت هیرکانا  در نظر دارد باتوجه به توامندی و نیروهای جوانی که دارد ضمن ساخت سایتی با امکانات عالی و کاربرپسند و کاربردی و رعایت اصول UI&UX ، تمامی اصول سئو سایت و بهینه سازی را در آن پیاده نماید.

11-    راه اندازی بخش معرفی رشته های ورزشی
هرباشگاه ممکن است در چند رشته ورزشی فعالیت داشته باشد. با معرفی دقیق و مشخص هر رشته، باعث می شود که علاقمندان به این رشته های ورزشی ترغیب شوند برای ثبت نام در این باشگاه اقدام نمایند.

12-    معرفی بخش تخفیف ها در مناسبت ها

13-    طراحی بخش نظر سنجی
آمار طراحی سایت نشان داده است که آن دسته از وب سایت هایی که دارای فرم نظرسنجی مخاطبان هستند، رشد بیشتری دارند، چرا که تغییرات لازم را می توانند بر حسب نظرات کاربران در سایت ایجاد کنند. این کار به معنای ارزش  احترام برای مخاطبان است. فرم تماس با ما یا نظرسنجی از کیفیت خدمات باشگاه ورزشی یا محتواهای تولید شده در سایت، بهترین گزینه برای این بخش از طراحی سایت باشگاه ورزشی است.

طراحی سایت باشگاه ورزشی