• پشتیبانی فنی 24x7
 • 017-32162970

نمونه کار طراحی سایت خبری خبرگذاری مگ نیوز 24

نمونه کار طراحی سایت خبری خبرگذاری مگ نیوز 24
 • کارفرما

  مگ نیوز

 • زمان پروژه

  زمستان 1400

 • آدرس پروژه
  magnews24.ir
 • دسته بندی

  طراحی سایت

شرح پروژه

طراحی سایت خبری مگ نیوز 24

طراحی سایت وب سایت خبری مگ نیوز 24، شرکت طراحی سایت هیرکانا، وب سایت مگ نیوز را از جدیدترین متد برنامه نویسی طراحی واجرا نموده. وب سایت خبری مگ نیوز از قابلیت کرال و خبرخوانی از وب سایتهای خبری و خبرگزری معتبر از جمله : فارس نیوز، مهر، ایلنا، اسنا و... که نزدیک به 15 وب سایت می باشد را داشته و در اخبار را صفحات و دسته های مرتبط به خود منتشر می نماید. علاوه بر آن این قابلیت را هم دارد که منبع اخبار را ذکر کرده و یا بتوان تغییر داد. تکنولوژی بکار برده شده در این وب سایت php و لاراول بوده که از اسکریپت هوشمند خبرخوان خبریکسو بهرمند است. جهت خرید اسکریپت خبری هوشمند و یا سفارش سایت خبری از شرکت هیرکانا می توانید از طریق لینک زیر اقدام نمایید.

مردم عاشق شنیدن خبرهای تازه هستند و بسیاری از مردم به دنیای اینترنت روی آورده اند. بسیاری خبرها را از طریق وب سایت ها دنبال می کنند. وب سایت های خبری شامل گروه های سیاسی، اقتصادی، اجتماعی، ورزشی و فرهنگی که برخی از سایت های خبری از همه موضوعات گزارش تهیه می کنند و بعضی دیگر از سایت های خبری مختص یک موضوع هستند مثلا سایت خبری ورزشی، فقط در زمینه ورزش مطلب می گذارد. با پیشرفت تکنولوژی و سرعت گسترش اخبار و اتفاقات در جهان امروز، بیشتر مردم برای با خبر شدن از وقایع اطراف خود از اینترنت استفاده می کنند. شما می توانید با طراحی وب سایت خبری اخبار را به گوش مردم برسانید و با بالا بردن بازدید کنندگان خود کسب درآمد کنید.

طراحی سایت خبری مگ نیوز 24، یک سایت خبری برای نمایش آخرین اخبار و رویدادهای حوزه های مختلف (سیاسی، اقتصادی، ورزشی، فرهنگی و...) ایران و جهان می باشد. این سایت با توجه به نیاز به دسترسی آسان در تمامی پلتفرم کاملا واکنشگرا و کاملا اختصاصی توسط شرکت طراحی سایت هیرکانا طراحی شده است.


برخی از امکانات این وب سایت:

طراحی کاملا رسپانسیو و واکنش گرا، قابلیت جستجو اخبار مختلف وب سایت، سرعت لود بالا صفحه، کدنویسی حرفه ای، قابلیت درج بی نهایت خبر، دسته بندی و...

پکیج های همراه این وب سایت :

پشتیبانی یک ساله، نصب و راه اندازی، هاست، دامین

تکنولوژی های مورد استفاده در طراحی این وب سایت :

photoshop , html, css, javascript , jqery , ajax , php , mysql

 
 

 

 

دیدگاه خودرا بنویسید