• پشتیبانی فنی 24x7
 • 017-32162970

نمونه کار طراحی سایت خبری تحلیلی خبریکسو

نمونه کار طراحی سایت خبری تحلیلی خبریکسو
 • کارفرما

  سایت خبریکسو

 • زمان پروژه

  زمستان1400

 • آدرس پروژه
  https://khabarixo.ir
 • دسته بندی

  طراحی سایت

 • مشاهده ویدئو
شرح پروژه

طراحی سایت خبری تحلیلی خبریکسو

امروزه افراد به دنبال خبرهای تازه هستند. اما از آنجایی که اکثر مردم به دنیای اینترنت روی آورده اند، خبرها را از طریق وب سایت خبری دنبال می کنند. همه کاربران دنیای اینترنت به اخبار در حوزه های مختلف از حوزه سیاسی تا حوزه اقتصادی، فرهنگی، ورزشی و... علاقه دارند بنابراین دغدغه مشترک بسیاری از مدیران سایت های خبری این است که وب سایت خبری ایده آلی داشته باشند تا بتوانند اخبار حوزه های مختلف را پوشش دهند. به همین دلیل طراحی وب سایت خبری از تقاضای بالایی برخوردار است. در سراسر کشور و جهان در هر لحظه اتفاقات جدیدی در حال روی دادن است. برای همین بسیار اهمیت دارد که مردم در زمان کوتاه از اخبار مطلع شوند زیرا روی خیلی از جنبه های زندگی آنها تاثیر می گذارد. از طریق روزنامه و روش های سنتی دیگر امگان آگاهی از اخبار در لحظه وجود ندارد.

بخش های مختلف در طراحی وب سایت خبری:

بخش عمومی که شامل آرشیو اخبار، آرشیو گزارش ها، ارشیو مقالات، ارشیو مصاحبه و گفت و گوها، آرشیو گزارش های تصویری و گزیده اخبار می باشد.
صفحه نمایش مطلب باید ویژگی های خاصی داشته باشد، که شامل ساعت و تاریخ خبر، سرویس مطالب، نوع مطلب ارائه شده، تعداد بازدید ها، نظرات کاربران، لینک های مرجع و نام نویسنده می شود.
بخش کاربران، خبرنگاران و اعضا که باید صفحه مجزا برای آنان طراحی کنید. نمایش تصویر نام و نوع کاربری اعضا، بخش خروج از اکانت کاربری، اضافه کردن لینک سایر سایت ها،اضافه کردن عکس روز و.. نیز باید به صورت مجزا طراحی و ایجاد شوند.
بخش پنل دبیر که بتواند از طریق آن مطالب را حذف، بایگانی، تایید یا ویرایش کند. در این بخش می توان برای درج مطالب فوری، مطالب مهم، مطالب بایگانی شده، اخبار تایید نشده و... نیز مواردی را طراحی کرد.
بخش مدیریت یکی از مهم ترین بخش ها در طراحی یک سایت خبری است. زیرا مدیر باید به تمام مطالب ارائه شده دسترسی و میزان دسترسی دیگر مدیران سایت را مشخص کند.
بخش توسعه فنی یکی از بخش های ضروری برای طراحی سایت خبری است و در اکثر سایت ها وجود دارد. در این بخش توانایی، تعیین سطح دسترسی در کل سایت، قابلیت تغییر template سایت، چند زبانه بون سایت، ثبت کردن آمار بازدید کنندگان سایت با جزئیات، صفحات مشاهده شده کاربران و ثبت اتوماتیک خطاهای سایت وجود دارد که زیر نظر مسئول فنی می باشد.

طراحی سایت خبری تحلیلی خبریکسو، یک سایت خبری برای نمایش آخرین اخبار و رویدادها در حوزه های مختلف ایران و جهان می باشد. این سایت با توجه به نیاز به دسترسی راحت در تمامی پلتفرم کاملا واکنشگرا وکاملا اختصاصی توسط گروه مهندسی هیرکانا طراحی شده است.

نمونه کارهای طراحی وب سایت

برخی از امکانات این وب سایت:

طراحی کاملا رسپانسیو و واکنش گرا، قابلیت جستجو اخبار مختلف وب سایت، سرعت لود بالا صفحه، کدنویسی حرفه ای، قابلیت درج بی نهایت خبر، دسته بندی و...

پکیج های همراه این وب سایت :

پشتیبانی یک ساله، نصب و راه اندازی، هاست، دامین

 تکنولوژی های مورد استفاده در طراحی این وب سایت :

photoshop , html, css, javascript , jqery , ajax , php , mysql

سفارش طراحی وب سایت

دیدگاه خودرا بنویسید