نمونه کار طراحی سایت فروشگاهی ماکیاژ گالری

نمونه کار طراحی سایت فروشگاهی ماکیاژ گالری
 • کارفرما

  خانم اخشی

 • زمان پروژه

  تابستان 1402

 • آدرس پروژه
  https://makyajgallery.com
 • دسته بندی

  طراحی سایت

شرح پروژه

سایت ماکیاژ گالری

ساخت سایت ماکیاژ گالری که یکی از بهترین فروشگاه های لوازم آرایشی و بهداشتی در بوشهر است که توسط تیم طراحی سایت هیرکانا طراحی و پیاده سازی شده و به اینترنت عرضه شده است. این سایت در سال 1402 با بهترین ویژگی ها و ظاهری بی نظیر که برای فروش لوازم آرایشی و بهداشتی بی نظیر است برای کارفرما طراحی و امکانات مورد نظر کارفرما برب روی سایت قرار داده شد. سایت فروشگاهی ماکیاژ تماما اختصاصی بوده و با تمامی ابعاد دستگاه های مختلف سازگار و ریسپانسیو شده است که به کاربران این امکان را می دهد با هر دستگاهی که بر دست دارند خرید و سفارش خود را انجام دهند. ویژگی هایی که شرکت هیرکانا برای محصولات ماکیاژ گالری پیاده سازی کرده است مانند برند، رنگبندی، بررسی محصول، خرید سریع، موجودی انبار، تعداد، گالری تصاویر، نظرات کاربران، محصولات مشابه، محصولات پیشنهادی و معرفی کوتاه محصول.

 

درخواست طراحی سایت و سئو سایت

 


طراحی سایت فروشگاهی ماکیاژ گالری

یکی از بهترین طراحی سایت فروشگاهی توسط تیم طراحی سایت هیرکانا، سایت فروشگاهی ماکیاژ گالری است. مخاطب های سایت ماکیاژ گالری می توانید به راحتی براساس نیاز و سلیقه شخصی محصول خود را انتخاب و خریداری کنند حتی شرکت هیرکانا یک ویژگی بی نظیر دیگری که برای سایت ماکیاژ قرار گذاشته است، اعمال تخفیف است که کارفرما می توانید برای محصولات خود درصد تخفیف قرار بدهد. یک قابلیت دیگر که تو سئو سایت فروشگاهی بسیار مهم است، صفحه بلاگ و مقالات است که تیم طراحی سایت هیرکانا این امکان را برای کارفرمای خود در سایت قرار داده است.

 

نمونه کار های طراحی سایت

 


برخی از امکانات این وب سایت:

طراحی کاملا رسپانسیو و واکنش گرا، قابلیت جستجو محصولات مختلف وب سایت، سرعت لود بالا صفحه، کدنویسی حرفه ای، قابلیت درج بی نهایت محصول، دسته بندی و...

پکیج های همراه این وب سایت:

پشتیبانی یک ساله، نصب و راه اندازی، هاست، دامین

 تکنولوژی های مورد استفاده در طراحی این وب سایت:

photoshop, html, css, javascript, jqery, ajax, php, mysq

دسترسی راحت کاربران به قسمت های مختلف
سرعت بالا لود
امکان جستجو پیشرفته
طراحی کاملا اختصاصی
عدم استفاده از کد های آماده و قالب های آماده
کاملا داینامیک
عدم محدودیت در امکانات
وب سایت گوگل پسند
قابلیت سئو پذیری بسیار خوب
و...
نمونه کار طراحی سایت فروشگاهی ماکیاژ گالری
نمونه کار طراحی سایت فروشگاهی ماکیاژ گالری
نمونه کار طراحی سایت فروشگاهی ماکیاژ گالری
دیدگاه خودرا بنویسید