• پشتیبانی فنی 24x7
 • 017-32162970

نمونه کار طراحی سایت فروشگاهی اکسترامد

نمونه کار طراحی سایت فروشگاهی اکسترامد
 • کارفرما

  آقای قاسمی

 • زمان پروژه

  بهار 1400

 • آدرس پروژه
  extramod.ir
 • دسته بندی

  طراحی سایت

شرح پروژه

سایت اکسترامد

طراحی سایت فروشگاه اینترنتی اکسترامد یکی از فروشگاه های اینترنتی گرگان می باشد که هیرکانا توفیق همکاری آنرا با مجموعه قدرتمند اکسترا مد داشته است. وب سایت فروشگاهی اکسترامد که پیش از آنکه با هیرکانا به توافق برسد. 2 بار توسط دومجموعه ی شرکت طراحی سایت پروژه خود را سرده بود اما بعد از اجرا شدن وب سایت از نحوه ی خدمات و کیفیت کار راضی نبوده و شرایط همکاری خود را با شرکت های قبلی لغو کرده. تا اینکه پس از توافقات اولیه با شرکت هیرکانا وب سایت مجموعه کسب و کار خود را به تمام و کمال و صفر تا صد به شرکت توانمند هیرکانا سپردند و اکنون در سال 1401 که بیش از 2 سال از همکاری ما با اکسترامد می گذرد. بی شک با قدرت میتوان اکسترامد را یکی از 10 فروشگاه برتر لباس گرگان دانست.

 

 طراحی سایت فروشگاهی لباس

 

طراحی سایت فروشگاهی اکسترامد

طراحی سایت اکسترا مد از نمونه طراحی سایت فروشگاهی پوشاک شرکت هیرکانا است. که با استدلالی درست نسبت به نیاز بازار و در زمانی درست سفارش و راه اندازی شد. در دنیای امروز که افراد بیشتر اوقات فراغت خود را در فضای اینترنت صرف می کنند و در این فضا به دنبال رفع نیاز های خود هستند طراحی وب سایت می تواند کمک بسیار زیادی به صاحبان کسب و کار ها برای معرفی فعالیت خود بکند.داشتن یک وب سایت فروشگاهی آنلاین به شما کمک می کند که از یک تبلیغ تمام مدت برای کسب و کار خود برخوردار باشید و به صورت شبانه روزی به مشتریان خود پاسخ دهید. در حال حاضر صنعت مد و فشن رشد چشم گیری داشته و همه افراد به دنبال جدید ترین ها هستند به همین دلیل داشتن یک فروشگاه پوشاک آنلاین که محصولات شما را به بهترین نحوه به مشتریان نمایش دهد می تواند در افزایش فروش شما تاثیر زیادی داشته باشد. و همچنین داشتن یک فروشگاه آنلاین در کنار فروشگاه فیزیکی باعث می شود مشتریان بسیار راحت تر به شما و محصولات شما دسترسی داشته باشند و این باعث جذب مشتریان وفا دارد می شود. به طور کلی امروزه کسب و کار برای ادامه فعالیت های خود نیز به حضوری پر قدرت در بستر اینترنت دارند. 

 

نمونه کارهای طراحی وب سایت


برخی از امکانات این وب سایت:

طراحی کاملا رسپانسیو و واکنش گرا ، قابلیت جستجو محصولات مختلف وب سایت ، سرعت لود بالا صفحه ، کدنویسی حرفه ای ، قابلیت درج بی نهایت محصول، دسته بندی و..

پکیج های همراه این وب سایت :

پشتیبانی یک ساله ، نصب و راه اندازی ،  هاست ، دامین

 

 تکنولوژی های مورد استفاده در طراحی این وب سایت :

photoshop , html, css, javascript , jqery , ajax , php , mysql

 

سفارش طراحی وب سایت

 
 

 

 

دسترسی راحت کاربران به قسمت های مختلف
سرعت بالا لود
امکان جستجو پیشرفته
طراحی کاملا اختصاصی
عدم استفاده از کد های آماده و قالب های آماده
کاملا داینامیک
عدم محدودیت در امکانات
و...
نمونه کار طراحی سایت فروشگاهی اکسترامد
نمونه کار طراحی سایت فروشگاهی اکسترامد
دیدگاه خودرا بنویسید