• پشتیبانی فنی 24x7
 • 017-32162970

نمونه کار طراحی سایت شرکتی فابکو

نمونه کار طراحی سایت شرکتی فابکو
 • کارفرما

  آقای رضایی

 • زمان پروژه

  بهار 1400

 • آدرس پروژه
  www.fabco.ir
 • دسته بندی

  طراحی سایت

 • مشاهده ویدئو
شرح پروژه

طراحی سایت شرکتی فابکو

داشتن یک وب سایت در دنیای دیجیتال امروز برای هر شرکت و کسب و کار ضروری است. برای اینکه در دنیای دیجیتال دارای برند باشید نیاز به طراحی وب سایت دارید و این وب سایت می باشد که بخش های اصلی در فرایند برندینگ دیجیتال را برای شما انجام میدهد.تحقیقات نشان داده است که اکثر افراد قبل از اینکه نسبت به خرید یک محصول اقدام کنند سعی میکنند اطلاعات که نیاز دارند را در بستر اینترنت و در وب سایت ها جستجو می کنند و اگر برند خاصی مدنظر آنها بود ابتدا به سایت شرکتی همان برند مراجعه کنند و اطلاعات کاملی در مورد محصولات آن شرکت به دست بیاورند مشتریان به منظور داشتن یک خرید موفق این روند را طی می کنند پس با داشتن یک وب سایت حرفه ای شما می توانید محصولات خود را به بهترین شکل ممکن و با تمام ویژگی ها به مشتری معرفی نمایید و آنها را متقاعد برای خرید از شرکت خود کنید.

طراحی یک وب سایت شرکتی حرفه ای به شما این امکان را می دهد که به صورت تمام وقت اطلاعات محصولات و خدمات شما در اختیار و دسترس مشتریان باشد و همچنین وب سایت به شما اجازه می دهد وارد بازار های بزرگ تر شده و حجم بیشتری از مشتریان را هدف قرار دهید.

طراحی سایت شرکتی فابکو، یک سایت شرکتی برای نمایش خدمات و محصولات شرکت اترک بلوک می باشد که در زمینه تولید فراورده های بتنی فعال می باشد این سایت با توجه به نظر و کاملا اختصاصی توسط گروه مهندسی هیرکانا طراحی شده است.

نمونه کارهای طراحی وب سایت

برخی از امکانات این وب سایت:

طراحی کاملا رسپانسیو و واکنش گرا ، قابلیت جستجو محصولات مختلف وب سایت ، سرعت لود بالا صفحه ، کدنویسی حرفه ای ، قابلیت درج بی نهایت محصول، دسته بندی و..

پکیج های همراه این وب سایت :

پشتیبانی یک ساله ، نصب و راه اندازی ،  هاست ، دامین

 

 تکنولوژی های مورد استفاده در طراحی این وب سایت :

photoshop , html, css, javascript , jqery , ajax , php , mysql

 

سفارش طراحی وب سایت

نمونه کار طراحی سایت شرکتی فابکو
نمونه کار طراحی سایت شرکتی فابکو
دیدگاه خودرا بنویسید