نمونه کار طراحی لوگو معمار آنلاین

نمونه کار طراحی لوگو معمار آنلاین
 • کارفرما

  مهندس کلاته

 • زمان پروژه

  97

 • آدرس پروژه
  memaronline.com
 • دسته بندی

  طراحی لوگو

شرح پروژه

طراحی لوگو فروشگاه اینترنتی معمار آنلاین

امروزه تمام کسب و کار های  برای معرفی حوزه فعالیت و خدماتی که ارائه می کنند نیاز به طراحی لوگو دارند تا بتوانند در میان مشتریان به خوبی شناخته شوند.یک طراحی لوگو خوب  توانایی این را دارد که زمینه فعالیتی شما را به بهترین شکل به مشتری نشان دهد.

 

چرا فروشگاه اینترنتی باید لوگو حرفه ای طراحی کند؟

شما میتوانید با طراحی یک لوگو حرفه ای به برند خود هویت بدهید و کیفیت محصولاتی که ارائه به مشتریان خو نمایش دهید. داشتن یک لوگو حرفه ای باعث می شود تا کاربران برند شما شما را به عنوان یک برند با سطح بالا بشناسد و باعث ایجاد یک حس خوب نسبت به برند در کاربران شود.

در واقع شما تا زمانی که لوگو حرفه ای نداشته باشید و نمی توانید کسب و کار خود را در بین رقبا متمایز کنید و خود برای به مشتریان نمایش بدهید. اولین گام برای شناخته شدن و رسیدن به مشتری داشتن یک لوگو خوب می باشد که فعالیت های شما را به نوعی تبلیغ کند.

قیمت طراحی لوگو

 قیمت طراحی لوگو بستگی به این دارد که لوگوی شما از چه نوعی ( لوگو نوشتاری،لوگو تصویری، لوگو مونوگرام، لوگو ترکیبی) باشد.

 

 طراحی لوگو فروشگاه اینترنتی چه ویژگی هایی دارد؟

یک لوگوی فروشگاه اینترنتی باید نشان دهنده محصولات فروشگاه شما باشد و توانایی این را داشته باشد که باعث شناخته شدن شما در بین رقبا باشد.

طراحی لوگو متناسب و حرفه ای در زمینه کسب و کار شما با فرمت های مختلف و قابل استفاده برای :
بنر، پوستر و طرح های گرافیکی
طرح های دیجیتال، سایت و...
تیزر و لوگو موشن و...

شما می توانید برای طراحی لوگو و همچنین طراحی کاتالوگ ، طراحی کارت ویزیت و یا طراحی ست اداری و یا انجام مشاوره با گروه هیرکانا که سابقه طراحی لوگو در تهران و طراحی لوگو در گرگان و سایر استان ها را دارد و همچنین در زمینه طراحی سایت و دیجیتال مارکتینگ فعایت میکند تماس بگیرید.

 
 

 

 

نمونه کار طراحی لوگو معمار آنلاین
نمونه کار طراحی لوگو معمار آنلاین
دیدگاه خودرا بنویسید