نمونه کار طراحی لوگو ایرانیکسو

نمونه کار طراحی لوگو ایرانیکسو
 • کارفرما

  مهندس استیری

 • زمان پروژه

  بهار 99

 • آدرس پروژه
  iranixo.com
 • دسته بندی

  طراحی لوگو

شرح پروژه

طراحی لوگو فروشگاه اینترنتی ایرانیکسو

هنگامی که یک کسب و کار را شروع می کنید کار هایی مانند طراحی وب سایت،ایجاد اکانت اینستاگرام،طراحی کارت ویزیت و ... را برای کسب و کار خود انجام می دهید ولی بسیاری از این فعالیت ها ممکن است به خاطر نداشتن طراحی لوگو خوب که معرف کسب و کار شما باشد بی نتیجه بماند و شما در امر جذب مشتری ناکام باشید. شما می توانید با داشتن یک طراحی لوگو که برای برند شما ایجاد هویت کند و به مشتریان حس اعتماد دهد در زمینه جذب مشتری بسیار موفق عمل کنید.

 

دلایل داشتن لوگو حرفه ای برای فروشگاه اینترنتی

یکی ار دلایل که شما باید یک لوگو حرفه ای داشته باشد این است که بهترین روش برای آشنایی مشتریان طراحی لوگو حرفه ای می باشد تا مشتریان، شما را به عنوان یک برند سطح بالا بشناسد و به شما وفا دار باشند. داشتن یک لوگو حرفه ای به شما در زمینه تبلیغ کمک زیادی میکند و مشتریان را برای دیدن محصولات شما راغب می کند.

مشتریان در روز صد ها لوگو را میبینند یک طراحی لوگو حرفه ای می تواند با ارسال پیام صحسح و انتقال حس درست مشتری را ترغیب به بازدید از فروشگاه شما و خرید محصولات شما کند.

 

قیمت طراحی لوگو

اینکه لوگوی شما از لحاظ نوع در چه دسته ای( لوگو نوشتاری، لوگو تصویری، لوگو مونوگرام، لوگو ترکیبی) قرار بگیرد. قیمت آن را مشخص می کند.

 

 طراحی لوگو فروشگاه اینترنتی چه ویژگی هایی دارد؟

یک لوگوی مناسب برای فروشگاه اینترنی باید به شکلی طراحی شود که بتواند در همان گام اول زمینه فعالیت و محصولات ارائه شده را به مشتریان نشان دهد و زمینه ساز جذب مشتری باشد. این طراحی لوگو می تواند هم بصورت نوشتاری ، تصویری ، مونوگرام و یا بصورت ترکیبی باشد.

طراحی لوگو متناسب و حرفه ای در راستای فعالیت کسب و کار شما

 با فرمت های مختلف و قابل استفاده برای :
بنر، پوستر و طرح های گرافیکی
طرح های دیجیتال، سایت و...
تیزر و لوگو موشن و...

گروه هیرکانا با سابقه طارحی لوگو در تهران و طراحی لوگو در گرگان و سایر استان ها می تواند شما را برای طراحی لوگو حرفه ای و همچنین طراحی کاتالوگ ، طراحی کارت ویزیت و یا طراحی ست اداری کمک کند.همچنین گروه هیرکانا در زمینه طراحی وب سایت و تولید محتوا و مدیریت پیج اینستاگرام یا انجام مشاوره در خدمت شما می باشد. 

 
 

 

 

 

نمونه کار طراحی لوگو ایرانیکسو
نمونه کار طراحی لوگو ایرانیکسو
دیدگاه خودرا بنویسید