• پشتیبانی فنی 24x7
  • 017-32162970

نمونه کار طراحی کاتالوگ ایرانیکسو

نمونه کار طراحی کاتالوگ ایرانیکسو
شرح پروژه

طراحی کاتالوگ ایرانیکسو

هدف از طراحی کاتالوگ معرفی محصولات جدید و خاص یک برند می باشد.باید بدانیم که فقط برند های جدید نیستند که برای طراحی کاتالوگ سفارش ثبت می کنند بلکه برند های معتبر و قدیمی نیز برای اینکه محصولات خود را به مشتریان نمایش دهند و ویژگی های محصولات خود را معرفی کنند از طراحی کاتالوگ استفاده می کنند.

قبل از اینکه اقدام به طراحی کاتالوگ کنیم باید هدف و نیاز های خود را به طور کامل مشخص کنیم تا نتیجه کاتالوگ طراحی شده مطابق با نظر مشتریان ما باشد. بعد اینکه هدف خود برای طراحی کاتالوگ مشخص نمودید باید لیستی از محصولات تهیه کنیم و بهترین و خاص ترین گزینه های را برای چاپ در کاتالوگ انتخاب کنیم.اگر محصولات انتخاب شده مشابه محصولات دیگر تولید کنندگان باشد نمی تواند برای مشتری جذاب باشد و باعث می شود مشتری از دیدن کاتالوگ صرف نظر کند.

نکات مهم در طراحی کاتالوگ

از مهم ترین نکات در طراحی کاتالوگ می توان آن اشاره کرد این است که محتوای کاتالوگ طراحی شده باید خلاصه و هدفمند باشد تا مشتری بتواند در کم ترین زمان ممکن آنرا مطالعه کند و به آنچه انتظار دارد برسد در طراحی کاتالوگ شرح و تفسیر بسیار زیاد باعث ایجاد تاثیر منفی بر روی مشتری می شود.

نکته مهم دیگر این که در توصیف محصول باید کاملا صادق بود و از اغراق پرهیز کرد و تصاویر انتخاب شده در کاتالوگ باید کاملا با محصولات تطابق داشته باشد.

شما می توانید برای طراحی کاتالوگ و همچنین طراحی لوگو ، طراحی کارت ویزیت و یا طراحی ست اداری و یا انجام مشاوره با تیم مهندسی هیرکانا که سابقه طراحی لوگو در تهران و طراحی لوگو در گرگان و سایر استان ها را دارد و همچنین در زمینه طراحی سایت و دیجیتال مارکتینگ فعایت میکند تماس بگیرید.

نمونه کار طراحی کاتالوگ ایرانیکسو
نمونه کار طراحی کاتالوگ ایرانیکسو
نمونه کار طراحی کاتالوگ ایرانیکسو
نمونه کار طراحی کاتالوگ ایرانیکسو
دیدگاه خودرا بنویسید