نمونه کار طراحی لوگو دلیکو بی بی

نمونه کار طراحی لوگو دلیکو بی بی
  • کارفرما

    پوشاک بچگانه دلیکو بی بی

  • زمان پروژه

    تابستان 99

  • دسته بندی

    طراحی لوگو

شرح پروژه

طراحی لوگو فروشگاه اینترنتی پوشاک

ممکن است زمانی که یک کسب و کار  یا تجارت جدید را شروع میکنید اصلا به فکر طراحی لوگو برای کسب و کارتان نباشید. اگر شما کمی به حوزه فعالیت کسب و کارتان و فضای تبلیغاتی دقت کنید به این نتیجه خواهید رسید که طراحی لوگو حرفه ای یک امر واجب است. همچنین هر چه قدر کسب و کار شما پیشرفت میکند نیاز به داشتن لوگو برای مواردی مثل کارت ویزیت و وب سایت را بیشتر احساس خواهید کرد.

 

در طراحی لوگو حرفه ای باید به چه چیزی توجه کنیم؟

امروزه یکی از بهترین راه برای آشنایی مشتریان با کسب و کار شما طراحی لوگو حرفه ای است. در طراحی لوگو حرفه ای باید توجه داشته باشیم که یک لوگو خوب می تواند کسب و کار شما در ذهن مشتریان ماندگار کند و به نوعی حس اعتماد در مشتریان ایجاد می کند تا علاوه بر جذب مشتری بتوانید مشتریان وفا داری داشته باشید.

لوگو حرفه ای باید نشان دهنده حوزه فعالیت و محصولات یا خدمات که  توسط کسب و کار شما ارائه باشد پس طراحی لوگو باید به گونه باشد که بدون تغییر ماهیت و هدف در سراسر رسانه ها مانند تابلو های تبلیغاتی ، رسانه های چاپی و وب سایت به زیبا ترین شکل نمایان باشد.

 

هزینه طراحی لوگو

مقدار هرینه ای که برای طراحی لوگو میشود بستگی به نوع لوگو ( لوگو نوشتاری،لوگو تصویری، لوگو مونوگرام، لوگو ترکیبی) دارد.

 

 ویژگی طراحی لوگو فروشگاه اینترنتی پوشاک

طراحی لوگو متناسب و حرفه ای در راستای فعالیت کسب و کار شما

 با فرمت های مختلف و قابل استفاده برای :
بنر، پوستر و طرح های گرافیکی
طرح های دیجیتال، سایت و...
تیزر و لوگو موشن و...

شما می توانید برای دریافت مشاوره و طراحی لوگو حرفه ای و طراحی کاتالوگ ، طراحی کارت ویزیت و یا طراحی ست اداری از گروه مهندسی هیرکانا که سابقه طراحی لوگو در تهران و طراحی لوگو در گرگن و سایر استان ها را دارد کمک بگیریدو همچنین گروه مهندسی هیرکانا در زمینه های طراحی وب سایت و طراحی بسته بندی محصولات و عکاسی صنعتی فعالیت میکند و تجربه هایی دارد که می تواند برای شما در شروع کسب و کارتان مفید باشد

 
 

 

 

 

 

نمونه کار طراحی لوگو دلیکو بی بی
نمونه کار طراحی لوگو دلیکو بی بی
دیدگاه خودرا بنویسید