نمونه کار طراحی لوگو لوازم آرایشی بهداشتی

نمونه کار طراحی لوگو لوازم آرایشی بهداشتی
  • کارفرما

    آقای عسگری

  • زمان پروژه

    زمستان 99

  • دسته بندی

    طراحی لوگو

شرح پروژه

طراحی لوگو فروشگاه لوازم آرایش و بهداشتی

هر کسب و کاری برای درست دیده شدن نیازمند طراحی لوگو است. طراحی لوگو برای شما حوزه ی کسب و کارتان را به درستی و بهترین نحو بیان می کند. بگونه ای که در بعضی ازمواقع نیاز به گفتن حرف اضافه ای نباشد. حال آن که بخش اعظم فروش کسب و کار ها به سمت و سوی اینترنتی شدن سوق پیدا می کند.

 

چرا فروشگاه لوازم آرایشی و بهداشتی باید لوگو حرفه ای طراحی کند؟

قطعا بهترین تکنیک برای آشنایی مشتریان، طراحی حرفه ای لوگو است. طراحی حرفه ای لوگو فروشگاه آرایشی بهداشتی باید بگونه ای باشد که که مشتری با مشاهده آرم و لوگوی شما به شناخت مناسبی از کیفیت کار و محصولات شما برسد. در حقیقت طراحی لوگو باید بیان کننده ی بسیاری از مطالب و حقایق کسب و کارتان باشد.

هرچه محصولی که ارائه می دهید، اصل و از لحاظ رقابتی، قابل رقابت باشید. تا زمانی که نتوانید مشتریان وفادار جذب کنید، در حقیقت گامی برای فروش بهتر بر نداشته اید. و برای هر مشتری که فروش می کنید، آخرین باری خواه بود که از فروشگاه شما خرید می کند. اولین گام در جذب مشتری و ایجاد حس خوب در مشتری، طراحی لوگو حرفه ای است.

 

قیمت طراحی لوگو

بسته به اینکه لوگوی شما چه نوعی از لحاظ ( لوگو نوشتاری، لوگو مونوگرام، لوگو ترکیبی) باشد. قیمت آن مشخص است.

 

 طراحی لوگو آرایشی چه ویژگی هایی دارد؟

یک لوگوی مناسب آرایشی و بهداشتی می بایست که لطافت و زیبایی را در اولین گام به مخاطب القا نماید. که میتواند این طراحی لوگو هم بصورت نوشتاری ، مونوگرام و یا بصورت ترکیبی.

طراحی لوگو متناسب و حرفه ای در راستای فعالیت کسب و کار شما

 با فرمت های مختلف و قابل استفاده برای :
بنر، پوستر و طرح های گرافیکی
طرح های دیجیتال، سایت و...
تیزر و لوگو موشن و...

برای داشتن یک طراحی لوگو حرفه ای و همچنین طراحی کاتالوگ ، طراحی کارت ویزیت و یا طراحی ست اداری را با خیال راحت انجام دهید می توانید با انجام مشاوره از گروه هیرکانا در این زمینه ها کمک بگیرید. هیرکانا برتر سابقه طراحی لوگو در تهران و طراحی لوگو در گرگان  و سایر استان ها را داشته است و همچنین در زمینه برندینگ  و طراحی داخلی برای سالن های زیبای تجربه های دارد که می تواند برای شما مفید و باعث جذب و افزایش مشتری شود.

 
 

 

 

نمونه کار طراحی لوگو لوازم آرایشی بهداشتی
نمونه کار طراحی لوگو لوازم آرایشی بهداشتی
نمونه کار طراحی لوگو لوازم آرایشی بهداشتی
دیدگاه خودرا بنویسید