• پشتیبانی فنی 24x7
 • 017-32162970

نمونه کار طراحی سایت ورزشی ورزش نیوز 24

نمونه کار طراحی سایت ورزشی ورزش نیوز 24
 • کارفرما

  سایت ورزشی ورزش نیوز 24

 • زمان پروژه

  زمستان 1400

 • آدرس پروژه
  varzeshnews24.ir
 • دسته بندی

  طراحی سایت

 • مشاهده ویدئو
شرح پروژه

طراحی سایت ورزش نیوز 24

امروزه خبرها، اطلاعات، محصولات و کالاها، نتایج و... ورزشی و امور مربوط به ورزش، مخاطبین خاص و وسیعی دارند. به طوری که تمام اشخاص با هر سن و جنسیتی علاقه مند به دنبال کردن اخبار و مطالب مربوط به ورزش مورد علاقه خود می باشند. بنابراین طراحی سایت ورزشی می تواند نیاز این گروه از افراد را بر طرف کند. با توجه به اینکه بازدیدکنندگان در ابتدای ورود خود به هر وب سایتی با توجه به طراحی آن تصمیم میگیرند که در آن بمانند یا به وب سایت دیگری مراجعه کنند، جذابیت های بصری و متناسب بودن طرح و محتوای آن اهمیت زیادی دارد. طراحی وب سایت اخبار ورزشی دارای ویژگی هایی مانند انتشار اخبار و رویدادهای دنیای ورزش است که براساس هر ورزشی طراحی و اجرا می شود. به طور معمول، یک صفحه اصلی بسیار ساده با ویژگی های محتوا و کاربرپسند ایجاد می شود. در این صفحه ساده، خلاصه ای از تمام مطالب و اخبار سایت برای کاربر نمایش داده می شود. همینطور از دیگر ویژگی های آن، جدول امتیاز دهی، امتیاز آنلاین مسابقات، شرح حال مربیان و بازیکنان، آرشیو  محتوای ویدیویی و برنامه مسابقات، طراحی وب را تکمیل می کنند.

طراحی سایت ورزشی ورزش نیوز24، یک سایت ورزشی برای نمایش اخبار و رویدادهای ورزشی آقایان و بانوان در سطح ایران و جهان می باشد. این سایت با توجه به نیاز به دسترسی آسان طبق نظر و درخواست مشتری کاملا اختصاصی توسط گروه مهندسی هیرکانا طراحی شده است.

برخی از امکانات این وب سایت:

طراحی کاملا رسپانسیو و واکنش گرا، قابلیت جستجو اخبار مختلف وب سایت، سرعت لود بالا صفحه، کدنویسی حرفه ای، قابلیت درج بی نهایت خبر، دسته بندی و...

پکیج های همراه این وب سایت :

پشتیبانی یک ساله، نصب و راه اندازی، هاست، دامین

تکنولوژی های مورد استفاده در طراحی این وب سایت :

photoshop , html, css, javascript , jqery , ajax , php , mysql

دیدگاه خودرا بنویسید