• پشتیبانی فنی 24x7
 • 017-32162970

نمونه کار طراحی سایت شرکتی پنجره پاسارگاد

نمونه کار طراحی سایت شرکتی پنجره پاسارگاد
 • کارفرما

 • زمان پروژه

  زمستان 1400

 • آدرس پروژه
  panjerepasargad.com
 • دسته بندی

  طراحی سایت

شرح پروژه

طراحی سایت شرکتی پنجره پاسارگاد

طراحی وب سایت به دلیل استفاده کاربران از اینترنت، دارا بودن وب سایت اختصاصی برای شرکت ها ، بسیار اهمیت داشته و در رقابت نقطه ی مثبتی محسوب می شود همچنین شما برای بین المللی کردن شرکت خود نیاز به سایت دارید. هدف از طراحی سایت شرکتی، معرفی و نمایش بهتر نمونه کارها و خدمات یک موسسه یا شرکت می باشد. سایت این امکان را فراهم می سازد که در تمام ساعات شبانه روز امکان دسترسی به عکس، مشخصات و قیمت محصولات در دسترس مشتریان قرار بگیرد. این امر باعث افزایش اعتبار شرکت و همچنین افزایش اعتماد مشتریان را در پی خواهد داشت؛ چرا که شما می توانید به صورت شفاف اطلاعات محصولات را در اختیار مشتری بگذارید. همینطور اگر قصد ورود به بازارهای خارجی را دارید باید به صورت 24 ساعته محصولات شما در اختیار مشتری باشد. می توان گفت امروزه تبلیغات مثل گذشته نیست و اکثر تبلیغات باید در فضای اینترنتی باشد، پس طراحی وب سایت گزینه ی مناسبی برای تبلیغات می باشد.

شرکت پنجره پاسارگاد در زمینه تولید انواع درب و پنجره upvc فعال می باشد. طراحی سایت شرکتی پنجره پاسارگاد به منظور نمایش اطلاعات و محصولات شرکت پنجره پاسارگاد می باشد. این سایت با توجه به نظر و کاملا اختصاصی توسط گروه مهندسی هیرکانا طراحی شده است.

نمونه کارهای طراحی وب سایت

برخی از امکانات این وب سایت:

طراحی کاملا رسپانسیو و واکنش گرا ، قابلیت جستجو محصولات مختلف وب سایت ، سرعت لود بالا صفحه ، کدنویسی حرفه ای ، قابلیت درج بی نهایت محصول، دسته بندی و...

پکیج های همراه این وب سایت :

پشتیبانی یک ساله ، نصب و راه اندازی ،  هاست ، دامین

 تکنولوژی های مورد استفاده در طراحی این وب سایت :

photoshop , html, css, javascript , jqery , ajax , php , mysql

سفارش طراحی وب سایت

نمونه کار طراحی سایت شرکتی پنجره پاسارگاد
نمونه کار طراحی سایت شرکتی پنجره پاسارگاد
دیدگاه خودرا بنویسید