• پشتیبانی فنی 24x7
 • 017-32162970

نمونه کار طراحی سایت خبری گرگان ما

نمونه کار طراحی سایت خبری گرگان ما
 • کارفرما

 • زمان پروژه

  زمستان 1400

 • آدرس پروژه
  www.gorganema.ir
 • دسته بندی

  طراحی سایت

 • مشاهده ویدئو
شرح پروژه

طراحی سایت خبری گرگان ما

در سایت های خبری روزانه اطلاعات زیادی به اشتراک گذاشته می شود و می توان گفت دیگر سایت های اینترنتی نمی توانند در زمینه درج و تولید محتوا با سایت های خبری رقابت کنند. سایت های خبری به دلیل داشته محتوا و مطالب جذاب و جدید روزانه می توانند مخاطبان فراوانی را به سمت خو د جلب کنند همین ویژگی سایت خبری باعث افزایش بازید از سایت در طول ماه ها و سال ها گردد و موجب ایجاد و افزایش درآمد نیز می گردد.

در دنیا امروز دیگر روزنامه محبوبیت خود را از دست داده است و بیشتر افراد در فضای اینترنت به دنبال جدیدترین اخبار و رویداد ها هستند. همان طور که هر کسب و کار برای نشان دادن اعتبار خود و جلب اعتماد مشتریان نیاز به طراحی وب سایت دارد هرسانه نیز برای جلب اعتماد مخاطبین و اثبات معتبر بودن خبر های خود نیاز به یک وب سایت خبری دارد.

طراحی سایت خبری گرگان ما، یک سایت خبری برای نمایش آخرین اخبار و رویداد ها در حوزه های مختلف بخصوص اخبار استان گلستان می باشد. این سایت با توجه به نیاز به دسترسی راحت در تمامی پلتفرم کاملا واکنشگرا و کاملا اختصاصی توسط گروه مهندسی هیرکانا طراحی شده است.

نمونه کارهای طراحی وب سایت

برخی از امکانات این وب سایت:

طراحی کاملا رسپانسیو و واکنش گرا ، قابلیت جستجو اخبار مختلف وب سایت ، سرعت لود بالا صفحه ، کدنویسی حرفه ای ، قابلیت درج بی نهایت خبر، دسته بندی و..

پکیج های همراه این وب سایت :

پشتیبانی یک ساله ، نصب و راه اندازی ،  هاست ، دامین

 

 تکنولوژی های مورد استفاده در طراحی این وب سایت :

photoshop , html, css, javascript , jqery , ajax , php , mysql

 

سفارش طراحی وب سایت

نمونه کار طراحی سایت خبری گرگان ما
نمونه کار طراحی سایت خبری گرگان ما
نمونه کار طراحی سایت خبری گرگان ما
دیدگاه خودرا بنویسید