• پشتیبانی فنی 24x7
 • 017-32162970

نمونه کار طراحی سایت ورزشی 90 درجه

نمونه کار طراحی سایت ورزشی 90 درجه
 • کارفرما

  سایت ورزشی 90 درجه

 • زمان پروژه

  زمستان 1400

 • آدرس پروژه
  90darage.ir
 • دسته بندی

  طراحی سایت

شرح پروژه

طراحی سایت ورزشی 90 درجه

امروزه طراحی سایت ورزشی یکی از پربازدید ترین وب سایت ها می باشد، بنابراین طراحی وب سایت ورزشی یکی از ضرورت های ورزش امروز است. یک وب سایت ورزشی بستری مناسب برای به اشتراک گذاشتن نتایج آنلاین مسابقات، نقل و انتقالات بازیکنان، معرفی رشته های ورزشی، فروش محصولات ورزشی و یا معرفی تیم و باشگاه خاصی بوده و نیز راه مناسبی برای ایجاد ارتباط میان علاقه مندان و طرفداران ورزشی است.
طرح وب سایت ورزشی شما باید ساده و کاربرپسند باشد و در عین حال برای کاربران جذاب و با کیفیت باشد. سایت های ورزشی تفاوت های زیادی با یکدیگر دارند ولی شاید تنها نقطه اشتراکشان، ارائه حجم وسیعی از اطلاعات به روش ساده باشد. شما می توانید با استفاده از تصاویر با کیفیت و جذاب در نمایش اخبار برای سایت خود، کاربران زیادی را جذب سایت خود کنید. سایت ورزش از نوع اسپرت و ورزشی می باشد. زیرا به دلیل وجود رشته های ورزشی گوناگون و طرفداران و علاقه مندان به آنها، طراحی و پیاده سازی چنین سایتی چه خبری و چه اطلاعاتی و چه حتی فروشگاهی می تواند نوعی برتری محسوب گردد. در این سایت ها می توان از معرفی رشته ورزشی شروع کرد و تاریخچه و بسیاری از اطلاعات را در اختیار علاقه مندان سایت قرار داد. امروزه درآمد های اینترنتی بسیار زیاد شده که باعث می شود اکثر افراد به سمت ساخت کسب و کار اینترنتی و داشتن یک وب سایت برای جذب درآمد بیشتر سوق پیدا کنند. با طراحی سایت ورزشی می توانید از این بازار سهمی داشته باشید. شما می توانید با قرار دادن اطلاعات عالی در وب سایت خود کاربران زیادی جذب کنید و بعداز آن با قرار دادن تبلیغات شرکت های ورزشی و فروشگاهها درآمد خوبی داشته باشید.
طراحی سایت ورزشی 90 درجه، یک سایت ورزشی برای نمایش اخبار و رویدادهای ورزشی ایران و جهان می باشد. که این سایت با توجه به نیاز به دسترسی راحت طبق نظر و خواست مشتری کاملا اختصاصی توسط گروه مهندسی هیرکانا طراحی شده است.

برخی از امکانات این وب سایت:

طراحی کاملا رسپانسیو و واکنش گرا، قابلیت جستجو اخبار مختلف وب سایت، سرعت لود بالا صفحه، کدنویسی حرفه ای، قابلیت درج بی نهایت خبر، دسته بندی و...

پکیج های همراه این وب سایت :

پشتیبانی یک ساله، نصب و راه اندازی، هاست، دامین

تکنولوژی های مورد استفاده در طراحی این وب سایت :

photoshop , html, css, javascript , jqery , ajax , php , mysql

نمونه کار طراحی سایت ورزشی 90 درجه
نمونه کار طراحی سایت ورزشی 90 درجه
دیدگاه خودرا بنویسید