سئو سایت و بهینه سازی وب

سئو (seo) که مخفف عبارت Search Engine Optimization می باشد به معنی بهینه سازی سایت ها و محتواهای سایت، برای موتورهای جستجو می باشد. شرکت هیرکانا در بخش سئو سایت و یا سئو سایت گرگان در تلاش است که تمامی تجارب موفق خود را جهت کسب رضایت 100درصدی مشتریان خود بکار بندد.


شرکت ارائه خدمات سئو

شرکت هیرکانا به عنوان یکی از شرکت های حرفه ای در زمینه ی ارائه خدمات سئو می باشد که خدمات سئو را بصورت اصولی و مورد تایید گوگل انجام می دهد.

 

سئو چیست؟

SEO یا سئو به معنی بهینه سازی سایت برگرفته از عبارت Search Engine Optimization است و امروزه جزو مراحل مهم و حائز اهمیت وب سایت می باشد. سئو به معنی پیاده سازی دستورات، الگوریتم ها و استاندارد های گوگل می باشد که نتیجه عمل درست و صحیح و علمی به آن قرارگیری در صفحه اول گوگل در کلمات کلیدی خاص می باشد.

در حقیقت سئو به معنی بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو است. اگر بخواهیم بطور کلی سئو را تعریف کنیم باید بگوییم سئو مجموعه ای از دستورالعمل و قوانین و تکنیک است که باعث می شود که رتبه سایت در بالاترین رتبه از مرورگر یا موتورجستجو قرار بگیرد. صاحبان کسب و کار برای دیده شدن و بازاریابی خدمات خود بسیار به این موضوع اهمیت می دهند که کاربر لینک سایت آنها را در قسمت بالای مرورگر ببیند و از آن استفاده کند. موتورهای جستجو از سال 1990 شروع به فعالیت کردند که yahoo یکی ازمحبوب ترین آنها بود و با گذشت زمان موتورهای جستجوهای زیادی در این بستر بوجود آمدند و رتبه بندی سایت ها پیچیده تر شد و البته مهم تر. که امروزه موتور جستجوی google به عنوان محبوب ترین موتور جستجو شناخته می شود.

ممکن است باز هم سئو برای شما روشن نشده باشد و به خودتان بگویید سئو چیست؟ به طور خلاصه و روان میتوان گفت که سئو مجموعه عملیاتی است که در طراحی سایت، تعیین استراتژی محتوایی و تولید محتوا انجام میدهیم تا جایگاه بهتری در موتور های جستجو کسب کنیم و بازدید های بیشتری برای سایت خود جذب کنیم.

 

سئو سایت

 

سئو و بهینه سازی وب:

چرا باید سایتمان را سئو کنیم؟

باید بدانیم و قبول کنیم که سئو هزینه نیست، سرمایه‌گذاری است. و اگر اندکی نسبت به کسب و کارهای اینترنتی شناخت داشته باشید . بر این باور خواهید ماند که بهترین سرمایه‌گذاری برای کسب‌وکارهای امروزی، بهینه‌سازی وب‌سایت (سئو سایت) برای موتورهای جستجو است.

 

بهینه سازی سایت یعنی چه؟

منظور از بهینه سازی، بهبود عملکرد سایت شما بر اساس استاندارد های موتور جستجو و افزایش بازدیدکنندگان می باشد. در سئو فاکتور های زیادی موثر هستند. این فاکتور ها از کلمات کلیدی گرفته تا لینک های ورودی به سایت شما از سایت های دیگر و.... می باشد. شرکت هیرکانا ( شرکت سئو سایت گرگان) یکی از سایت هایی است که در زمینه سئو سایت (سئو سایت در گرگان) بصورت حرفه ای فعالیت دارد. یکی از مهم ترین رویداد برای کسانی که وب سایت دارند این است که صفحه وب سایت آن ها در بالاترین رتبه مرورگر قرار بگیرد و  در دسترس بیشتری باشد که در نهایت مورد بازدید بیشتری برای عموم باشد. رتبه بندی گوگل خیلی اهمیت دارد و کسانی که در این حوزه فعالیت دارند به این موضوع توجه ویژه ای دارند که ما در ادامه بطور کامل به این موضوع و اهمیت هایی که برای یک سایت دارد می پردازیم.

توجه داشته باشید که اگر شما در موتور های جستجو رتبه بالایی کسب کنید، بازدید وب سایت شما بالا رفته و شانس دیده شدن وب سایت و کسب و کار شما بسیار بالا خواهد بود.که در نهایت میتواند به افزایش فروش و کسب درآمد بالاتر منجر شود. عوامل بسیاری در سئو و بهینه سازی وب سایت موثر هستند از جمله کد نویسی استاندارد با رعایت اصول سئو و Seo Base  بودن وب سایت، تولید محتوای مناسب ، بک لینک یا وب سایت هایی که از مطالب وب سایت شما استفاده می کنند و به سایت شما لینک می دهند. رعایت سئو در کد نویسی وب سایت های جدید و سئو و بهینه سازی وب سایت های قدیمی با در نظر گرفتن آخرین الگوریتم های گوگل در رتبه بندی وب سایت ها و گزارش مراحل پیشرفت کار به کارفرما در تمام مراحل ضروریست.

 

خدمات سئو

خدمات سئو سایت یا خدمات بهینه سازی وب سایت که توسط شرکت هیرکانا بصورت کاملا تخصصی انجام می شود. به سه پایه خدمات سئو داخلی، خدمات سئو خارجی و سئو تکنیکال انجام می گردد. امروزه کسب رتبه برتر در گوگل برای هر کسب و کاری جزء الزامات هر وب سایتی است.و ازاین رو افراد و شرکتها با توجه نیاز خود جهت تبلیغات نیازمند هستند تا در موتورهای جستجو مثل گوگل در ردیف های بالا دیده شوند. هنگامی یک وب سایت در کلمات کلیدی خود در جایگاه های بالای موتورهای جستجو قرار گرفت نیازمند آن است تا جایگاه خود را حفظ نماید.

 

خدمات ارائه شده توسط شرکت انجام خدمات سئو سایت

شرکت‌های خدمات سئو معمولاً انواع خدمات مختلفی را ارائه می‌دهند تا بهبود رتبه و ترافیک سایت‌ها را تضمین کنند.

 • بهینه‌سازی محتوا

بهینه‌سازی محتوای وبسایت یکی از مهمترین عوامل در سئو است. این شامل بهبود کیفیت محتوا، استفاده از کلمات کلیدی مناسب و ساختاردهی مناسب برای محتوا می‌شود. وب‌سایت‌هایی که محتوای خوبی دارند، معمولاً جذب بازدیدکنندگان بیشتری می‌شوند و از موتورهای جستجو نیز بهتر رتبه‌بندی می‌شوند.

 • بهبود سرعت وبسایت

سرعت بارگذاری وبسایت نقش بسیار مهمی در سئو ایفا می‌کند. کاربران امروزی انتظار دارند تا وب‌سایت‌ها به سرعت لود شوند و هر تاخیری ممکن است باعث از دست دادن بازدیدکنندگان شما شود. شرکت خدمات سئو با بهینه‌سازی عناصر مختلف وبسایت، سرعت بارگذاری آن را بهبود می‌بخشد.

 • بهبود ساختار لینک‌ها

ساختار لینک‌ها نیز بر رتبه‌بندی وبسایت‌ها در موتورهای جستجو تأثیرگذار است. ارتباطات داخلی بین صفحات وب‌سایت شما و رفتار بازدیدکنندگان در وب‌سایت، برای موتورهای جستجو اهمیت دارد. بهبود ساختار لینک‌ها، به بهبود نمره‌ی سئو شما کمک می‌کند. شرکت خدمات سئو با بهینه‌سازی ساختار لینک‌ها، بهبود رتبه و ترافیک وبسایت را هدف می‌گیرد.

 • بهینه‌سازی کلمات کلیدی

کلمات کلیدی نقش اساسی در جذب بازدیدکنندگان هدف دارند. کلمات کلیدی، عباراتی هستند که مردم در جستجوهای خود استفاده می‌کنند. شناختن کلمات کلیدی مورد جستجو برای صنعت خود و به‌کارگیری آنها در محتوا، به بهبود رتبه‌بندی وب‌سایت شما کمک می‌کند. شرکت‌های خدمات سئو با تحلیل کلمات کلیدی مناسب و بهبود استراتژی‌های استفاده از آن‌ها، رتبه وبسایت‌ها را بهبود می‌بخشند.

 • تجربه کاربری بهتر

تجربه کاربری (UX) یکی از عوامل مهم در سئو است. وب‌سایتی که به کاربران احساس رضایت می‌دهد و سریع و آسان در کار با آن هستند، بهترین رتبه‌بندی را خواهد داشت.

 • ارتقاء نمره‌ی اعتبار سایت

نمره‌ی اعتبار سایت (Domain Authority) از معیارهای مهم بهینه سازی وب سایت است. این نمره براساس ارزیابی‌های موتورهای جستجو و بهبود عوامل سئو تعیین می‌شود.

 • راهنمایی‌ها و روندهای سئو

همچنین، راهنمایی‌ها و روندهای جدید سئو را باید در نظر داشته باشید. فناوری‌ها و الگوریتم‌های موتورهای جستجو مدام در حال تغییر هستند و باید با آخرین تحولات اطلاعات را به‌روزرسانی کنید.

 • سئو محلی و بهینه‌سازی موبایل

سئو محلی برای کسب و کارهای محلی بسیار حائز اهمیت است. همچنین، بهینه‌سازی وب‌سایت برای نمایش بهتر در دستگاه‌های موبایل نیز باید در نظر گرفته شود.

 

چرا کسب و کارها به خدمات سئو نیازمند هستند؟

بصورت کلی روش های تبلیغات را می توان به جند نوع تقسیم بندی نمود: 1- رادیو 2- تلویزیون 3- تبلیغات محیطی و .. یکی از روش های تبلیغات سئو می باشد. سئو دارای سه ویژه گی متمایز است که هیچ کدام از روش های تبلیغاتی نام برده شده از آن برخوردار نمی باشند:

 • سئو یا بهینه سازی سایت هدفند است ولی سایر روش های تبلیغاتی دارای هدفمندی زیادی نیستند
 • سئو دارای ماندگاری بالایی است ولی تمامی روش های تبلیغاتی به محض اتمام شارژ دیگر کسب و کار دیده نخواهد شد.
 • سئو دارای هزینه های کمتری از روش های تبلیغاتی نام برده شده می باشد.

 از این رو کسب و کار ها به این روش تبلیغاتی نیازمند می باشند.

 

مزایای طراحی سایت براساس اصول سئو

طراحی سایت بر اساس اصول سئو باعث رتبه بندی بهتر سایت و حضور در نتایج برتر موتور های جستجو خواهد شد. علاوه بر این سبب می شود که در ادامه ی روند سئو سایت، اقدامات سئو تکنیکال، سئوی on page و off page بدرستی اعمال شده  ودر رسیدن به رتبه های برتر تسریع بخشیده شود. حضور در نتایج بالا موتور های جستجو بازدید کنندگان وب سایت شما را افزایش میدهد و همین افزایش بازدیدکننده باعث بیشتر دیده شدن و افزایش فروش و توسعه کسب و کار و وبسایت شما می شود. نتیجه ی سئو مناسب ورود بازدید کنندگان و مشتریان جدید از طرف موتور های جستجو و گسترش کسب و کار  خواهند شد. با قرار گرفتن در رتبه های نخست جستجو این موتور های جستجو هستند که وظیفه ی تبلیغ و بازاریابی سایت و محصولات و خدمات ما را بر عهده می گیرند. شرکت طراحی سایت هیرکانا با بهره گیری از تیم قدرتمند سئو، و با همراهی تیم متخصص و قدرتمند سئو و بهینه سازی سایت، سایت های خود را براساس اصول سئو طراحی کرده و راه کسب نتایج برتر در جستجو ها را برای مشتریان خود هموار می کند.

 

◘ افزایش رتبه در موتورهای جستجو

یکی از مزایای استفاده از سئو برای کسب و کارها، افزایش رتبه آن‌ها در موتورهای جستجو است. وقتی که سایت شما بهینه‌سازی می‌شود و محتوا و ساختار آن به شیوه‌ای استاندارد و مطابق با الگوریتم‌های موتورهای جستجو تنظیم می‌شود، احتمال رتبه‌بندی بالاتر در نتایج جستجو افزایش می‌یابد. این باعث می‌شود که سایت شما برای کاربران و زبان‌های جستجوی مختلف قابل دسترسی و مشاهده باشد و در نتیجه، بیشتر دیده شود.

◘ جذب مخاطبان هدف

با سئو وب سایت خود برای موتورهای جستجو، احتمال جلب ترافیک هدفمند و کاربرانی که به دنبال محتوا و محصولات مرتبط با کسب‌وکار شما هستند، افزایش می‌یابد. تنظیم کلمات کلیدی و بهبود سرعت بارگذاری وبسایت باعث جذب مخاطبان هدف و افزایش تعداد بازدیدکنندگان متمایز می‌شود. این باعث می‌شود که افراد بیشتری به سایت شما دسترسی پیدا کنند و این بهبود ترافیک ارگانیک کمک زیادی به کسب‌وکار شما می‌کند.

◘ افزایش فروش و درآمد

افزایش ترافیک وبسایت و جذب مخاطبان هدف می‌تواند به افزایش فروش و درآمد کسب و کار کمک کند.

◘ رقابت‌پذیری با سایر رقبا

تقریباً هر کسب و کار رقبایی دارد و رقابت با آن‌ها ممکن است چالش‌برانگیز باشد. در دنیای امروزی رقابت در زمینه‌های آنلاین بسیار شدید است. اگر سایت شما بهینه‌سازی نشده باشد و رقبای شما اقدام به سئو کرده باشند، احتمالاً رتبه‌بندی و جلب ترافیک به مشکل برخورد خواهد کرد. به همین دلیل، بهینه سازی سایت یکی از عوامل اساسی برای برتری در بازار آنلاین است. با بهبود رتبه در موتورهای جستجو و جلب توجه مخاطبان، کسب و کارها به رقبای خود پیشی می‌گیرند.

◘ اعتماد کاربران

سایت‌هایی که در نتایج بالای موتورهای جستجو ظاهر می‌شوند، معمولاً بیشتر اعتماد کاربران را جلب می‌کنند. رتبه‌بندی بالاتر به نوعی تضمین‌کننده‌ی کیفیت و اعتبار است و افزایش اعتماد مشتریان به کسب‌وکار شما می‌تواند باعث افزایش فروش و موفقیت در بلندمدت شود.

◘ بهبود تجربه کاربری

بهینه سازی وب سایت بهبود تجربه کاربری را نیز تسهیل می‌کند. زمان بارگذاری کمتر صفحات، ساختار منسجم و قابل فهم، محتوای مرتبط و مفهومی، و رابط کاربری ساده‌تر، باعث می‌شود کاربران راضی‌تر و راحت‌تر از سایت شما استفاده کنند.

 

هدف از بالا بردن سئو یا رتبه سایت

اولین هدف سئو این است که سایت ها در بالاترین قسمت نتیجه جستجو قرار بگیرد و کلمات کلیدی  که کاربر وارد می کند با صفحات ارتباط برقرار کند، در این صورت برای موتور جستجو هم مفید است چراکه اطلاعات لازم را به کابر رسانده وکاربر اعتماد بیشتری نسبت به آن پیدا می کند و از این موتور جستجو استفاده بیشتری خواهد کرد. بعد از بهینه سازی سایت از طریق کلمات کلیدی بازه زمانی طول می کشد تا نتیجه مثبتی را در بر داشته باشد که شاید این موضوع باعث شود نتیجه به سرعت دیده نشود  ولی بعد از مدتی رتبه سایت بالا رفته و بازدیدکنندگان زیادی را خواهیددید که این موضوع خیلی مهم است که در نتایج مرورگر جزو 3گزینه بالا باشید که حداقل50% کلیک شامل سایتتان می شود. سایت هایی که محتوای کسب و کار دارند سئو  اهمیت بالایی دارد زیرا می خواهند در قسمت بالا قرار بگیرند واز رقبای دیگر  عقب نمانند در نتیجه  بحث فروش بیشتری از محصولاتشان می شود سئو کمک می کند این بستر برای صاحب کسب و کار یک تبلیغات عالی شود.

 

انواع سئو

1- سئو تکنیکال

سئو تکنیکال یکی از اجزای حیاتی بهینه سازی وب سایت در موتورهای جستجو است که بهبود رتبه‌بندی و نمایش سایت در نتایج جستجو را هدف دارد. این بخش از سئو به مجموعه ای از اقدامات سئو جهت بررسی مشکلات هاستینگ، سرعت و ... گفته می شود تا از لحاظ تکنیکالی مانعی برای پیشرفت سئو سایت شما نباشد. این نوع از سئو متمرکز بر بهینه‌سازی عوامل فنی و ساختاری سایت است. به طور مثال، مطمئن می‌شود که سرعت بارگذاری صفحات مناسب است، ساختار URLها بهینه و قابل فهم هستند، نقشه‌ی سایت به موتورهای جستجو ارسال شده است و تگ‌ها و عناصر دیگر صفحه‌ها به درستی استفاده می‌شوند. همچنین، از نظر امنیتی نیز سایت باید امن باشد و از پروتکل HTTPS استفاده کند. سئو تکنیکال کمک می‌کند تا سایت بهبود یابد، کاربران تجربه بهتری داشته باشند و موتورهای جستجو به راحتی محتوا را شناسایی و ارزیابی کنند که این منجر به افزایش ترافیک وب‌سایت می‌شود.

2- سئو درون صفحه (On Page SEO)

سئو درون صفحه یا On-Page SEO، به مجموعه‌ای از فنون و بهینه‌سازی‌هایی اشاره دارد که در خود صفحات وب اعمال می‌شود تا رتبه‌بندی آن‌ها در موتورهای جستجو بهبود یابد و بهبود تجربه کاربری را ایجاد کند. این بهینه‌سازی‌ها شامل استفاده از کلمات کلیدی مناسب در عنوان‌ها، متن‌ها، و تگ‌ها، بهینه‌سازی تصاویر با استفاده از تگ‌های alt، سرعت بارگذاری صفحه، بهینه‌سازی ساختار URL، استفاده از لینک‌دهی داخلی، ایجاد نقشه‌ی سایت و... است. هدف اصلی این نوع از سئو، بهبود دسترسی‌پذیری و خوانایی صفحات برای موتورهای جستجو و کاربران است تا سایت به بهترین شکل ممکن در نتایج جستجو نمایش داده شود و تجربه کاربری مثبتی برای بازدیدکنندگان به ارمغان آورد. هر تغییری که در محتویات سایت ایجاد کنید بر سئو درون صفحه اثر می گذارد.

3- سئو بیرون صفحه (Off Page SEO)

سئو بیرون صفحه مخالف سئو درون صفحه است البته که باید سئو درون صفحه به درستی اعمال شود تا این سئو انجام شود. سئو بیرون صفحه یا Off-Page SEO، به بهینه‌سازی و ارتقاء موقعیت سایت در نتایج جستجو از طریق عواملی که خارج از خود صفحات وب و سایت قرار دارند اشاره دارد. این عوامل شامل لینک‌های ورودی (بک‌لینک‌ها) از سایت‌ها و منابع دیگر، اشتراک‌گذاری محتوا در رسانه‌های اجتماعی، نظرات و بررسی‌های کاربران، مقالات مهم و پربازدید در سایت‌ها و وبلاگ‌های دیگر و... هستند. برای موتورهای جستجو، بک‌لینک‌ها از اهمیت ویژه‌ای برخوردارند، چرا که به عنوان ارجاع‌های خارجی به سایت شما شناخته می‌شوند که نشان‌دهنده اعتبار و اهمیت محتوای سایت می‌باشند. همچنین، اشتراک‌گذاری محتوا و نقدهای مثبت از طریق رسانه‌های اجتماعی نیز می‌توانند به محبوبیت و شناخته شدن سایت کمک کنند. با بهبود عوامل Off-Page SEO، سایت به طور کلی می‌تواند در جایگاه بهتری در نتایج جستجو قرار گیرد و ترافیک وب‌سایت افزایش یابد.

4- سئو کلاه سفید (White hat)

سئو کلاه سفید یک روش اخلاقی و مجاز در بهینه‌سازی سایت‌ها برای موتورهای جستجو است. در این روش، از تکنیک‌های مورد تایید موتورهای جستجو استفاده می‌شود تا محتوا و ساختار سایت بهبود یابد و رتبه‌بندی در نتایج جستجو بهتر شود. بهینه‌سازی محتوا با تمرکز بر کیفیت و ارائه اطلاعات مفید به کاربران، ایجاد لینک‌های ورودی از سایت‌ها با اعتبار و موثق، استفاده از کلمات کلیدی مرتبط و مناسب و ایجاد تجربه کاربری مثبت، از جمله تکنیک‌های سئو کلاه سفید می‌باشد. این قوانین باید هایی دارد که نام میبریم: باید کار با وب سایت شما آسان باشد تا هر کاربری با هرمقدار اطلاعاتی بتواند از سایت شما استفاده کند. سرعت وب سایت زیاد باشد و در موبایل به درستی نشان داده شود. این گزینه خیلی برای گوگل مهم است و اینکه سایت به درستی نشان داده نشود رتبه خوبی را نمی گیرد. سایتی که ساخته اید در زمینه کاریتان نسبت به رقبای دیگر تمایز داشته باشد و مستقل باشد، از متا تگ های مناسب استفاده کنید (کاربرد متا تگ ها، توصیف بهتر محتواست). اهمیت کلمات کلیدی را جدی بگیرید. با ابزار هایی مثل MOZ می توانید کلمات کلیدی را به RankBrain  (این سیستم کمک می کند که به جای توجه به داده های متا محتوا را درک کند) تبدیل کنید. محتوای سایت شما باید مخاطب را جذب کند و نیاز کاربر را برطرف کند. از سوالات پرسشی در محتوا استفاده کنید، چرا که افراد بدلیل رفع سوالات خود جستجو می کنند با کاربران ارتباط خوبی داشته باشید. خیلی از جستجوهایی که در مرورگرها می شود برای پیدا کردن مکان است و همینطور سایت هایی که موضوع تجاری دارند باید اطلاعات دقیق و محل کسب و کار خود را در Google My Business  وارد کنند. این روش به طور کامل با دستورالعمل‌ها و قوانین موتورهای جستجویی هماهنگ است و هدف اصلی آن بهبود کاربری و محتوای سایت به نحوی است که به واقعیت و ارزش افزوده برای کاربران منجر شود. سئو کلاه سفید از موارد نقض حقوق کپی‌رایت یا استفاده از روش‌های نادرست و مخالف قوانین جلوگیری می‌کند و سایت را در معرض تراقب موتورهای جستجو قرار نمی‌دهد.

5- سئو کلاه سیاه

سئو کلاه سیاه دقیقا برعکس سئو کلاه سفید است یعنی یک روش نامناسب در بهینه سازی وب سایت برای موتورهای جستجو است. این روش‌ها از دستورالعمل‌ها و قوانین موتورهای جستجو خارج می‌شوند و به منظور بهبود رتبه‌بندی سریع و موقتی سایت‌ها به‌کار می‌روند. سئو کلاه سیاه به طور غیرقانونی از تکنیک‌ها و روش‌هایی مثل کلیدواژه‌پردازی بیش از حد، تولید محتوای تکراری و بدون ارزش، استفاده از لینک‌های بی‌ارتباط و غیرطبیعی و ارسال لینک‌های نادرست به سایت‌ها استفاده می‌کند. این روش‌ها ممکن است موجب بهبود موقتی رتبه‌بندی سایت شود، اما معمولاً موتورهای جستجو از آن‌ها آگاه می‌شوند و به صورت موقت یا دائمی سایت را از نتایج جستجو حذف یا مجازات می‌کنند. برای حفظ شایستگی و پایداری در جستجوها، سئو کلاه سیاه توصیه نمی‌شود و بهتر است از روش‌های اخلاقی و مورد تایید موتورهای جستجو در بهینه‌سازی وب‌سایت استفاده شود.

6- سئو کلاه خاکستری

یک روش میانه‌رو بین سئو کلاه سفید و کلاه سیاه است که از ترکیب تکنیک‌های اخلاقی و غیراخلاقی در بهینه‌سازی سایت‌ها استفاده می‌کند. در این روش، برخی از تکنیک‌ها و روش‌های مجاز و مورد تایید موتورهای جستجو به کار گرفته می‌شوند، اما به طور همزمان برخی از روش‌های غیراخلاقی نیز استفاده می‌شود که به هدف بهبود رتبه‌بندی سایت در نتایج جستجو و افزایش ترافیک وب‌سایت کمک می‌کند. این روش ممکن است موقتی به سایت کمک کند ولی در نهایت موجب مشکلات و مجازات‌های موتورهای جستجو می شود. به عنوان مثال، استفاده از بک‌لینک‌های نادرست و غیرطبیعی، کلیدواژه‌پردازی اغراق‌آمیز، تولید محتوای کپی‌برداری شده و... از مواردی هستند که در سئو کلاه خاکستری ممکن است به کار گرفته شوند. با توجه به ریسک‌ها و عواقب آن، استفاده از سئو کلاه خاکستری توصیه نمی‌شود و بهتر است از روش‌های اخلاقی و مورد تایید موتورهای جستجو در بهینه‌سازی وب‌سایت استفاده شود.
خدمات سئو سایت با استفاده از تخصص شرکت هیرکانا به سه صورت داخلی، خارجی و تکنیکال ارائه می‌شود. امروزه برای هر کسب و کاری حضور در رتبه برتر گوگل ضروری است و به همین دلیل افراد و شرکت‌ها به تبلیغاتی نیاز دارند که در موتورهای جستجو مانند گوگل قابل مشاهده باشند. یک وب سایت برای حفظ جایگاه خود در نتایج جستجوی کلمات کلیدی خود نیازمند استفاده از خدمات سئو می‌باشد.

 

راهنمای انتخاب بهترین شرکت انجام خدمات سئو سایت

برای استفاده موثر از خدمات سئو، انتخاب شرکت معتبر و کارآمد امری حیاتی است. بهتر است از راهنمایی‌های زیر در انتخاب بهترین شرکت سئوکار استفاده کنید:

 • بررسی نمونه‌کارها و نتایج قبلی

پیش از انتخاب شرکت سئو، بهتر است نمونه‌کارها و نتایجی که این شرکت قبلاً انجام داده است را بررسی کنید. این نمونه‌کارها می‌تواند به شما در فهم بهتر از تجربه و تخصص شرکت کمک کند.

 • بررسی نظرات و امتیازات مشتریان

نظرات و امتیازات مشتریان قبلی نیز می‌تواند به شما در انتخاب بهتر شرکت سئو کمک کند. نظرات مثبت و امتیازات بالا نشان‌دهنده اعتماد و رضایت مشتریان از خدمات ارائه شده توسط شرکت است.

 • بررسی تجربه و تخصص کارکنان

تجربه و تخصص کارکنان شرکت نقش بسیار مهمی در ارائه خدمات سئو دارد. اطمینان حاصل کنید که کارکنان شرکت دارای تجربه کافی و آشنایی با آخرین تکنیک‌ها و روش‌های سئو تخصصی هستند.

 

سفارش سئو سایت

هزینه خدمات سئو معمولاً براساس عوامل مختلفی مانند حجم وب سایت، رقابت در صنعت و کلمات کلیدی مورد نیاز برای بهبود رتبه تعیین می شود. اگر کسب‌وکارها و وب‌سایت‌های کوچک و با بودجه محدود دارید خدمات سئو ارزان برای کسب و کار شما مناسب است. ارزان‌ترین خدمات سئو معمولاً شامل بهینه‌سازی محتوا، ایجاد بک لینک و بهبود ساختار وب سایت می‌شود. البته، برخی شرکت‌ها همچنین ارائه خدمات سئو سفارشی و حرفه‌ای با قیمت‌های بالاتر را نیز ارائه می‌دهند. در نهایت، هدف از سفارش سئو سایت جذب ترافیک ارگانیک، افزایش رتبه در موتورهای جستجو و افزایش فروش و درآمد آنلاین است.

 

معرفی شرکت خدمات سئو

شرکت خدمات سئو، شرکت هایی هستند که در زمینه خدمات سئو و بهینه سازی موتورهای جستجو فعالیت می کنند. این شرکت ها با استفاده از روش ها و تکنیک های خاص، سایت ها و صفحات وب را به گونه ای تنظیم می کنند که در نتایج جستجوی موتورهای جستجوی برتر قرار گیرند. این کار به کسب و کارها کمک می کند تا در بین رقبای خود در جستجو های آنلاین برجسته شوند و بیشترین ترافیک و بازدیدکنندگان را به خود جذب کنند. شرکت های سئو، با تحلیل و بهبود ساختار سایت، کلمات کلیدی، محتوا و لینک سازی، بهینه سازی موتورهای جستجو را برای کسب و کارها انجام می دهند. هدف اصلی این شرکت ها، بهبود رتبه سایت ها در نتایج جستجوی ارگانیک موتورهای جستجو است. شرکت هیرکانا، یکی از شرکت‌های حرفه‌ای در حوزه ارائه خدمات سئو سایت حرفه ای است که خدمات سئو و بهینه سازی سایت را به‌صورت اصولی و با تأیید گوگل ارائه می‌دهد.

 

جهت مشاوره رایگان