• پشتیبانی فنی 24x7
 • 017-32162970

نمونه کار طراحی سایت فروشگاهی بانی شاپ

نمونه کار طراحی سایت فروشگاهی بانی شاپ
 • کارفرما

  خانم حسن نژاد

 • زمان پروژه

  زمستان 1401

 • آدرس پروژه
  bannyshop.ir
 • دسته بندی

  طراحی سایت

شرح پروژه

سایت بانی شاپ

فروشگاه اینترنتی بانی شاپ در زمستان 1401 توسط تیم هیرکانا کدنویسی و راه اندازی شده است. این فروشگاه اینتزنتی در زمینه فروش انواع لباس و اکسسوری کودکان و نوزادان فعالیت می کند. وب سایت فروشگاهی بانی شاپ با ویژگی های برجسته طراحی سایت پوشاک مانند سایزبندی، رنگبندی و جنس پارچه و سایر ویژگی ها برای محصولات کودک ایجاد شده است. همینطور در این فروشگاه اینترنتی این قابلیت برای مدیر سایت در نظر گرفته شده که به مناسبت های مختلف می تواند برای دسته ای از محصولات یا محصول خاصی تخفیف اعمال کند. در این سایت هنگام مشاهده یک محصول، محصولات مشابه آن به کاربر پیشنهاد می شود تا انتخاب های بیشتری برای خرید داشته باشد.

 

 طراحی سایت فروشگاهی لباس

 

طراحی سایت فروشگاهی بانی شاپ

طراحی سایت بانی شاپ از نمونه طراحی سایت فروشگاهی پوشاک شرکت هیرکانا می باشد. با گسترش خدمات ینترنتی بیشتر کسب و کارها با وجود فروشگاه حضوری اقدام به طراحی سایت کرده اند، زیرا فروشگاه های آنلاین به صورت 24 ساعته و بدون محدودیت جغرافیایی به فروش خود ادامه می دهند، این موضوع حتی باعث بالاتر بودن درآمد فروشگاه آنلاین نست به فروشگاه حضوری می باشد. این فروشگاه به علت سادگی در فرآیند خرید باعث جذب مشتریان می شود. همچنین سایت بانی شاپ دارای قابلیت فیلتر پیشرفته است که جستجو را برای مشتریان راحت تر کرده است.

نمونه کارهای طراحی  سایت


برخی از امکانات این وب سایت:

طراحی کاملا رسپانسیو و واکنش گرا، قابلیت جستجو محصولات مختلف وب سایت، سرعت لود بالا صفحه، کدنویسی حرفه ای، قابلیت درج بی نهایت محصول، دسته بندی و...

پکیج های همراه این وب سایت:

پشتیبانی یک ساله، پشتیبانی 24 ساعته، نصب و راه اندازی، هاست، دامین

 تکنولوژی های مورد استفاده در طراحی این وب سایت:

photoshop, html, css, javascript, jqery, ajax, php, mysq

 

سفارش طراحی وب سایت و سئو سایت

 

دسترسی راحت کاربران به قسمت های مختلف
سرعت بالا لود
امکان جستجو پیشرفته
طراحی کاملا اختصاصی
عدم استفاده از کد های آماده و قالب های آماده
کاملا داینامیک
عدم محدودیت در امکانات
و...
دیدگاه خودرا بنویسید