ثبت کسب و کار در گوگل مپ

ثبت مکان کسب و کار شما در گوگل یکی از اقدامات مهم و اساسی در نتایج گوگل و البته سئو سایت شمادارد. پس از این قابلیت گوگل که بطور رایگان در اختیار کاربران خود قرار داده قافل نشوید.


ثبت کسب و کار در گوگل مپ

ثبت شرکت یا کسب و کار در گوگل، به کمک ابزار google bussines و رایگان انجام پذیراست اما به دلیل تحریم بودن ایران، امکان ثبت مکان هایی در محدوده کشور ایران امکان پذیر نخواهد بود. برای انجام این کار راه حل دیگری نیز وجود دارد که ما هر مکان یاهر کسب و کاری را می توانیم در گوگل به کمک ابزار google maps ثبت نماییم که بطور رایگان انجام پذیر خواهد بود. که در مقاله ی "چگونه کسب و کارمان را در گوگل ثبت کنیم " می توانید یاد گرفته و مکان مورد نظر خود را در گوگل ثبت نمایید.

ثبت مغازه در گوگل

مدت زمان ثبت مکان شما بستگی به اعتبار اکانت gmail شما دارد. و از 2 تا 14 روز به طول می انجامد. اما گروه دیجیتال مارکتینگ هیرکانا باتوجه به تجربه ی بالایی در این زمینه داشته. از اعتبار اکانت بالایی برخوردار هستیم. و مکان مورد نظر شما را در کمتر از 48 ساعت به ثبت گوگل میرسانیم. ثبت کسب و کار ، یا مکان مورد نظر خود را با پرداخت فقط 250,000 تومان به شرکت هیرکانا بسپارید.

شما می توانید جهت هماهنگی بر روی لینک زیر کلیک نمایید.