طراحی سایت مزون لباس

طراحی سایت فروشگاهی لباس

شرکت طراحی سایت هیرکانا، در این مقاله به لزوم داشتن وب سایت فروشگاهی لباس و پوشاک برای کسب و کارهای پوشاک پرداخته و عنوان میکندکه یک فروشگاه اینترنتی پوشاک چه امکاناتی می بایست داشته باشد؟


داشتن پوشش از دیرباز دغدغه بشر بوده و است.. تا حدی ک در حال حاضر یک نیاز بنیادی برای ما تلقی میشود و روز به روز به اهمیت آن افزوده شد تا جایی ک با تغییر در نوع  پوشش و افزایش مدل های گوناگون، انسان ها به ایجاد صنعت جدیدی به اسم صنعت مد رسیدند. این نشانه اهمیت فراوان داشتن پوشش برای تمام دوره های تاریخ است، از همان زمانی که انسان با برگ خودش را پوشاند تا به امروز. کم کم با گذشت قرن ها و آگاهی بیشتر تعدادی از افراد شروع به تولید کردن و فروش لباس پرداختند و از این طریق به درامد رسیدند. تا به امروز فروشندگان چه در حیطه پوشاک و چه در بخش های مختلف با روش سنتی (حضوری) به کار خود ادامه داده اند و به کسب درآمد و پیشرفت در بازار رسیدند.

طراحی سایت فروشگاهی لباس ◄ از آنجایی که انسان ها همیشه طالب تغییر و تنوع و روز به روز درحال پیشرفت هستند برای قدرت بیشتر در کار و افزایش مشتری و در،مد خود به ایده های جدیدی در تکنولوژی  برای کسب کار خود رسیدند که با شرایط  امروز بسیار کاربردی هسنند. از جمله این کار طراحی وب سایت پوشاک یا طراحی سایت اختصاصی لباس برای کسب و‌کار و فروشندگان هست .

 

 

 

طراحی وب سایت مزون لباس چه بخش هایی دارد؟

سیستم رزرو محصول:

طراحی وب سایت مزون لباس و‌ پوشاک شیوه‌ مدرن و مفیدی برای فروش محصولات است که باعث افزایش چشمگیر در رونق کسب و‌کار ها میشود. به خصوص با توجه به بیماری کرونا که باید کمتر در اجتماع باشیم و‌ مردم از ترس کرونا کمتر به بازار ها و‌ مراکز خرید میروند. فروشندگان با درخواست ایجاد و طراحی سایت لباس به کمک متخصصان در این زمینه، میتوانند این امکان را به مشتریان دهند تا در هرجایی که هستند و در هر ساعتی از شبانه روز لباس و محصولی که میخواهند را سفارش دهند و یا رزرو کنند و هزینه آن را بصورت آنلاین پرداخت کنند.

 

بخش درباره ما یا معرفی فروشگاه اینترنتی :

شما در هر زمینه ای فعالیت داشته باشین با ایجاد سایت مرتبط برای فروش محصولات خود میتوانید از خدمات آن بهره ببرید و به کسب و‌کار خود رونق ویژه ای بدهید چرا که این امر باعث برند سازی و‌ شناخته شدن و رقابت موفقیت آمیزی در بین فروشندگان میشود. طراحی وب سایت اینترنتی پوشاک به این صورت است که در مرحله اول به طور اختصاصی برای کسب و‌ کار شما طراحی لوگوی فروشگاه اینترنتی شما انجام میشود. و‌ همچنین بخش مهمی از طراحی وب سایت مزون لباس را باید به صفحه معرفی یا درباره ما اختصاص داد.
این بخش درباره چگونگی شکل گیری مجموعه است و اینکه شما با چه برندهایی کار میکنید جنس‌ و‌ دوخت پارچه ها و‌ متریالی ک استفاده میکنید داخلی یا خارجی  و میپردازد.


بخش تماس با ما

در این قسمت از وب سایت مزون لباس باید ادرس برای خرید حضوری بوتیک لباس، به همراه شماره تماس و  ساعت و روزهای کاری درج شود همچنین ادرس شبکه های مجازی مزون لباس خود را میتوانید وارد کنید.که تاثیر بالایی در سئو سایت فروشگاهی شما دارد. همچنین میتوان بخشی برای نظرات و انتقادات مشتریان گذاشت. اگر انتقادی و یا ایرادی در مجموعه  بود که از چشم شما دور مانده آن را بتوان رفع و اگر نظر مثبتی  بود بتوان باعث اعتماد و رضایت دیگر کاربران شود.

 

تولید محتوا سایت فروشگاهی

بخش اصلی وب سایت فروشگاهی لباس، محتواست که در آن اطلاعات دقیق درباره محصولات خود همراه با تصاویر مرتبط درج میشود. این اطلاعات شامل جنس پارچه، سایز بندی ،  رنگ های موجود، قیمت و... می باشد یعنی تمام اطلاعاتی که برای یک انتخاب خوب ، مشتری به آن نیاز دارد. درنظرداشته باشید تولید محتوا نقش اساسی و کلیدی در فروش محصولات داردو بدین جهت، هرچه تولید محتوا هدفمندتر باشد، محصول به فروش نزدیکتر است. بر همین اساس یک وب سایت می بایست آنقدر مجهز باشد که مدیر سایت بتواندهمه ی بخشها و توضیحات یک محصول را بتواند درج نماید.

 

بخش معرفی محصول فروشگاه اینترنتی لباس

در هنگام معرفی محصولات باید در نظر گرفت که برای راحتی کاربران آنها را دسته بندی کرد مثلا زنانه، مردانه، بچگانه و بعد بخش های هر دسته تحت عنوان شلوار، بولیز تیشرت، پیراهن و تقسیم بندی کرد تا کاربران راحت تر جنس مورد نیاز خود را بیابند. از طرفی با ایجاد بخشی هایی در صفحه نخست وب سایت مزون لباس خود تحت عنوان‌ محصولات جدید، محصولات پر فروش و محصولات تخفیف دار، می توان توجه مشتریان را جلب کرد زیرا با مشاهده این دسته بندی امکان انتخاب و خرید برای آنها راحت تر است.

 

صفحه سبدکالا

در ادامه باید این را در نظر گرفت، ممکن است مشتری که در وب سایت فروشگاه لباس حضور دارد تعدادی از محصولات را انتخاب کند پس بنابراین گزینه دیگری که در سایت اعمال می شود سبد کالا است یعنی مشتری هر چندتا محصول که بخواهد میتواند به سبد کالا خود اضافه کند و در آخر باهم سفارش دهد. دربخش سبد کالا مشتری باید متوجه شود که چه محصولی ، در چه رنگ و سایزی وو چه تعداد را انتخاب نموده و در نهایت برای پرداخت چه مبلغی را باید پرداخت نماید. تمام این اطلاعات میبایست در یک نگاه و در قالب یک فاکتور به مشتری ارائه شود که قابل پرینت و پیگیری از طریق کد پیگیری اختصاصی فاکتور باشد.

همچنین وجود وب سایت اینترنتی پوشاک این امکان را به مشتریان میدهد تا در هرزمان و هر مکانی هستند حتی در خانه و‌ یا حتی در شهر های دیگر بتوانند جنس مد نظر خود را مشاهده و از موجود بودن ان مطمئن شده و بعد سفارش خود را ثبت کنند ، فروشندها هم از داخل سایت لباس فقط سفارس ها را و بسته بندی میکند و برای آنها ارسال میکنند زیرا هزینه محصولات از طریق درگاهای بانکی که در سایت ها اعمال شده است توسط مشتری پرداخت می شود .

 

بخش راهنمای خرید لباس

راهنمای خرید لباس، در وبسایت های فروشگاهی شامل بخش های مختلفی از اندازه های دقیق لباس ها شده، بدین شکل که خریدار بدون هیچ نگرانی و محصول مناسب سایز خود را تهیه نماید. حتی این امکان در وب سایت های فروشگاهی وجود دارد که با مشاوره رایگان برای سایزبندی ها مشتریان بتوانند سایز خود را درست انتخاب کرده و دچار مشکل نشوند.

 

بخش بلاگ

بخش بعدی که میتوان در وب سایت لباس خود ایجاد کرد اخبار بروز است. مثلا اخباری درباره صنعت مد حتی طرز لباس پوشیدن در کشورها و محله های مختلف را نشان دهد یا اینکه مدل ها و رنگ ها  با چه استایلی مناسب ست کردن هستند. معرفی انواع پارچه ها و اینکه چه جنس پارچه هایی برای هر فصل مناسبتره استفاده شود یا روانشناسی رنگ ها طرز شست و‌شوی پارچه های الیافی. یا هر اطلاعات و اخباری که برای مخاطب جالب و جذاب وعلی الخصوص مفید و کاربردی باشد.

 

چرا پشتیبانی وب سایت فروشگاه اینترنتی لباس اهمیت دارد؟

در سایت وجود پشتیبانی آنلاین حائز اهمیت است چرا که کمک شایانی برای‌ جلب اطمینان مشتری به شما میکند. مشتری ها سوالات خود را بصورت آنلاین میپرسند و با گرفتن پاسخ و راهنمایی مناسب با کمترین معطلی برای آنها حس خوب و مثبت ایجاد میکند که باعث اعتماد به مجموعه‌ شما میشود .
در کنار اینها بخش کلیدی دیگری وجود دارد برای مدیریت سایت که با در نظرگرفتن قابلیت های مناسب بتوان پشتیبانی سایت را انجام داد مثلا بروز رسانی تصاویر و اطلاعات و سایر بخش ها بتوان مدیریت کرد. این بخش برای هر سایتی بسیار کلیدی است. انجام بروز رسانی ها و پاسخگویی به کاربران در وب سایت لباس نقش بسزایی در فعال بودن سایت داراست.

 

سئو سایت فروشگاهی پوشاک

حتی با راهکارهایی برای درنظر گرفتن سئو وب سایت ک در صفحات اول  موتور جستو‌جوگر قرار بگیرد. با ریسپانسیو کردن سایت که این امکان را به کاربران میدهد با هر دستگاهی موبایل گوشی تبلت کامپیوتر بتوانند وارد وب سایت لباس شوند و صفحات را مرتب و منظم ببینند. پس برای طراحی یک سایت مزون لباس نه تنها جنبه گرافیکی و زیبایی بلکه فناوری و تکنولوژی آن هم از اهمیت فراوانی برخوردار است. به همین دلیل به سئو سایت هم باید رسیدگی  کرد تا موتور جستجو سایت شما را در صدر موارد سرچ بیاورد. چنین مدیریتی باعث افزایش چشمگیر مشتریان بصورت غیرحضوری میشود.

 

بخش معرفی کد تخفیف در وبسایت فروشگاهی

برای ترغیب مشتریان به بازدید و خرید از سایت میتوان بخشی برای ایجاد حساب کاربری درست کرد و شرایط ویژه گذاشت مثلا با این عنوان : برای کسانی تا سقف ۵۰۰ هزارتومان خرید کنند تخفیف ۳۵درصد تخفیف اعمال میشود. یا با اعلام شرایط دیگه از خرید در سایت ارسال برای انها رایگان میشود. همچنین میتوان هر تک خرید را  برای کاربران یک امتیاز حساب کرد و‌ اگر این امتیازها به حدی که از قبل تعیین شده برسند هدیه یا تخفیف تعلق گیرد. البته همه این ها زمانی بازدهی چندبرابر دارد که شما کنار فروش حضوری فروش سایت را هم‌ اضافه کنید.


نماد الکترونیک و درگاه بانکی معتبر

داشتن علامت (E namad) که نشانه نماد اعتماد الکترونیک است باید در انتهای هر سایت وجود داشته باشد. تا کاربران با اطمینان خاطر از سایت خرید کنند و مطمئن باشند که این سایت به تعهدات خود درقبال مشتربان عمل خواهند کرد. برای دریافت eنماد و درگاه بانکی کلیک نمایید. داشتن نماد الکترونیک جزء ملزومات فروشگاه اینرنتی است. چرا که تاثیر مستقیمی بر ایجاد حس اعتماد به مشتریان دارد.

 

دیگر امکانات یک وب سایت فروشگاه لباس:

شرکت هیرکانا این توانایی را دارد که هر امکاناتی را که مدنظرشما است را در وب سایت های شما پیادهسازی نماید و ازین بابت هیچ محدودیتی نداشته. ما در طراحی سایت های مشتریان خود تمامی اصول اصول کدنویسی سئو و حرفه ایرارعایت کرده و هدفمان ارائه ی محصولی با کیفیت و پایدار است. برای سفارش طراحی سایت فروشگاهی پوشاک کلیک کنید.