چگونه یک سایت فروشگاهی پوشاک طراحی کنیم؟

امروز در این پست می خواهیم در مورد تمام مراحل نحوه طراحی سایت فروشگاهی پوشاک صحبت کنیم. در این راهنما در مورد تمام مراحل از انتخاب شرکت طراحی سایت فروشگاهی تا افزودن محصولات، شما را راهنمایی می کنیم. ما حتی به شما نشان خواهیم داد که چگونه فروشگاه خود را بهینه کنید تا مشتریانتان بتوانند به راحتی آن را در صفحات Google پیدا کنند. در این صفحه شما خواهید دید که هنگام طراحی و ساخت یک وب سایت فروشگاهی چه چالش هایی می تواند پیش رو شما باشد و چه افرادی می توانند به راحتی و بهبود سطح طراحی سایت شما کمک کنند.

 

طراحی سایت فروشگاهی پوشاک

 

اقدامات لازم برای داشتن یک وب سایت فروشگاهی حرفه ای و درآمدزا

در اینجا ما لیستی از ابزارهایی که برای ساختن فروشگاه اینترنتی پوشاک خود به آن ها نیاز خواهید داشت جمع آوری کرده ایم. برخی از این ابزارها برای طراحی یک وب سایت فروشگاهی ضروری هستند، اما برخی دیگر از این هایی که معرفی کرده ایم تنها ممکن است مفید باشند.
• سازنده وب سایت: انتخاب یک پلتفرم سایت ساز آنلاین یا یک تیم حرفه ای طراح سایت
• محتوای برند: اطلاعات محصول، بیوگرافی فروشگاه که می توانید از آن ها برای منحصر به فرد کردن فروشگاه آنلاین خود استفاده کنید.
• عکس های محصول: برای این بخش مطمئن شوید که از تصاویر با کیفیت بالا استفاده می کنید و محصولات خود را به بهترین نحو نشان می دهید.
• نام دامنه: استفاده از یک نام دامنه شخصی سازی شده برای شما هزینه بیشتری دارد، اما فروشگاه شما را حرفه ای تر نشان می دهد.
• حساب هایی در شبکه های اجتماعی ترند: رسانه های اجتماعی برای بازاریابی فروشگاه آنلاین شما در زمانی که همه چیز راه اندازی شده است، عالی اند.
• بهینه سازی صفحات و محتوا: بهینه سازی محتوای سایت و کار بر روی سئو سایت فروشگاهی می تواند بر فروش شما تاثیر بسزایی بگذارد.
در این راهنما، ما شما را در تمام مراحل نحوه ساخت یک فروشگاه آنلاین پوشاک، از انتخاب طراح سایت تا افزودن محصولات سایتتان، راهنمایی می کنیم. ما حتی به شما نشان خواهیم داد که چگونه فروشگاه خود را بهینه کنید تا مشتریان بتوانند به راحتی آن را در Google پیدا کنند. در ادامه این مراحل را به صورت گام به گام به شما معرفی خواهیم کرد پس مراحل ساده زیر را دنبال کنید تا در مدت کوتاهی به فروش خوبی برسید.

 

طراحی سایت فروشگاهی پوشاک

 

مراحل طراحی یک سایت فروشگاهی پوشاک

1- انتخاب شرکت طراحی سایت فروشگاهی پوشاک با تجربه
2- انتخاب طرح مناسب برای وب سایت
3- نام دامنه خود را انتخاب کنید.
4- انتخاب طرح کلی سایت
5- سفارشی کردن طرح انتخابی
6- افزودن محصولات برای فروش: درج محصول و مدیریت سایت
7- شناخت رقبای آنلاین
8- یک درگاه پرداخت مناسب راه اندازی کنید.
9- فروشگاه پوشاک خود را روی سایت پیاده کنید.
10- فروشگاه آنلاین پوشاک خود را پیش نمایش و منتشر کنید.
11- فروشگاه آنلاین پوشاک خود را بازاریابی کنید: دیجیتال مارکتینک وب سایت خود را به یک شرکت دیجیتال مارکتینگ بدهید.

 

مرحله اول: انتخاب طرح کلی سایت

اطمینان حاصل کنید که بهترین شرکت طراحی سایت را انتخاب کنید که متناسب با نیازهای شما باشد. همچنین شما باید به فکر ارتقای امنیت سایت خود برای جلوگیری از خطرات هک و حمله های سایبری باشید. که البته معمولاً فروشگاه سازهای آنلاین به شما گواهی های SSL ارزان می دهند که ممکن است زیاد معتبر نباشند. گواهینامه های SSL ارتباطات ایمن و رمزگذاری شده را بین وب سایت شما و مرورگر اینترنت مشتریان شما فراهم می کنند، اما طراحان سایت حرفه ای نیز از گواهینامه های SSL معتبر و قوی برای امنیت بیشتر استفاده می کنند.

انتخاب طراح یا پلتفرم طراحی سایت مناسب

داشتن گواهینامه SSL مانند داشتن تگ های امنیتی بر روی تمام لباس های شما برای جلوگیری از دزدی از فروشگاه است، با این تفاوت که نیازی به نصب یا نگهداری آن ها نخواهید داشت و همه چیز الکترونیکی خواهد بود. اما انتخاب اینکه یک گواهینامه SSL معتبر و قوی داشته باشید یا یک گواهی نا معتبر بر عهده خودتان است.

 

طراحی سایت فروشگاهی پوشاک

 

مرحله 2: انتخاب ویژگی های مهم سایت

• انتخاب طرح ساخت وب سایت.
• مشخص کنید که کدام ویژگی برای شما مهم است.

مرحله 3: تعیین نام دامنه سایت

• نام دامنه خود را انتخاب کنید.
• نحوه خریداری یک نام دامنه شخصی
اگر می خواهید ظاهری حرفه ای به فروشگاه آنلاین لباس خود اضافه کنید، یک نام دامنه سفارشی بهترین راه برای این کار است. هرچه سایت فروشگاه پوشاک شما حرفه ای تر به نظر برسد، احتمال فروش رفتن لباس های شما بیشتر است. در همین راستا بهتر است بدانید، یک نام دامنه منحصر به فرد به فروشگاه لباس شما هویت آنلاین بالایی می دهد. دامنه را مانند آدرس فیزیکی یک فروشگاه در نظر بگیرید، که مکان شما را مشخص می کند و به مردم کمک می کند شما را به راحتی پیدا کنند. برای خرید یک نام دامنه، می توانید مستقیماً از طریق سازنده فروشگاه آنلاین خود مراجعه کنید یا می توانید نام دامنه خود را از طریق ثبت کننده های نام دامنه مانند وب سایت
طراحی سایت هیرکانا خریداری کنید.

خرید نام دامنه از طریق سایت های ثبت دامنه ممکن است در کوتاه مدت کمی بیشتر طول بکشد، اما در دراز مدت بسیار معتبر تر و متنوع تر است. البته اگر هنوز نام شرکتی برای فروشگاه آنلاین لباس خود ندارید، انتخاب یک نام دامنه می تواند مشکل باشد، شما ابتدا باید به نام یک شرکت فکر کنید و نام دامنه شما به طور طبیعی از آن نام نشات خواهد گرفت. سعی کنید برای نام فروشگاه به چیزی جذاب فکر کنید، نه خیلی طولانی یا پر حرف، و نه نامی خیلی کوتاه که شبیه به یک برند اصلی باشد. سعی کنید نام شرکت خود را طوری انتخاب کنید که نشان دهنده محصولات یا اخلاق فروشگاه شما باشد.

 

طراحی سایت فروشگاهی پوشاک

 

مرحله 4: انتخاب ظاهر سایت فروشگاهی

نمای سایت شما، ظاهر و احساس فروشگاه آنلاین شما را تعیین می کند، بنابراین تصمیم گیری درست مهم است. البته، شما می توانید پس از طراحی ظاهر سایت توسط شرکت هیرکانا خود آن را سفارشی کنید، اما سلیقه ی شما اساس طراحی فروشگاه شما را تشکیل می دهد. اگر مطمئن نیستید چه سبکی را دوست دارید، توصیه می کنیم این کار را به طور کل به یک تیم طراح حرفه ای بسپارید. و به مشاوره رایگانی که شرکت هیرکانا در اختیار شما میگذارد به این موضوع اشاره کنید. سعی کنید هنگام انتخاب ظاهر سایت خود مشتری خود را در نظر داشته باشید. اگر مطمئن نیستید که مخاطبان هدف شما چه کسانی هستند، این سوالات را از خود بپرسید:
• مشتریان من چه کسانی هستند؟
• آن ها چند ساله هستند؟
• آن ها در کجا زندگی می کنند؟
• چقدر درآمد دارند؟
• آن ها چه نوع سبک زندگی را دنبال می کنند؟
هنگامی که نوع زندگی یا پرسونای مشتری خود را در ذهن داشته باشید، مشتری را بهتر شناخته و انتخاب ظاهر سایت و موارد دیگر برای شما بسیار آسان تر خواهد بود. خودتان را به جای مشتریان بگذارید، به آنچه که آن ها می خواهند از فروشگاه آنلاین لباس شما ببینند فکر کنید و سعی کنید تا جایی که ممکن است انتخاب جذابی داشته باشید. اگر چه مهم است که به نیاز مشتری توجه کنید، اما حتماً می خواهید به هنگام طراحی سایت مزون خود سلیقه شخصی تان را هم در آن بگنجانید بنابراین چشم انداز های خود را نیز در نظر داشته باشید.

 

طراحی سایت فروشگاهی پوشاک

 

سفارشی سازی قالب یا بستن قرارداد با طراحان سایت؟

• قالب خود را سفارشی کنید.
• راه هایی برای سفارشی کردن قالب بیابید.
• سایت فروشگاه خود را برای موبایل بهینه سازی کنید.
برای شخصی سازی فروشگاه آنلاین لباس خود، باید قالب خود را سفارشی کنید. انجام این کار آن چنان نیازی به دانستن کدنویسی ندارد و شما می توانید قالب خود را با استفاده از موارد زیر سفارشی کنید:
• افزودن صفحات جدید به عنوان مثال صفحات محصول (که در مرحله بعد با جزئیات بیشتر به آن خواهیم پرداخت)
• اضافه کردن یک وبلاگ که در آن می توانید اخبار یا مطالب مرتبط منتشر کنید.
• تغییر پالت رنگ و تصویر پس زمینه قالب شما
• جابجایی، افزودن و حذف عناصر مختلف در هر صفحه
• تغییر رنگ، اندازه و فونت بخش های مختلف فروشگاه اینترنتی
• فید های رسانه های اجتماعی خود را به فروشگاه خود اضافه کنید.
کار با فروشگاه ساز های رایگان آنلاین همگی بسیار بصری و آسان برای استفاده هستند، اما سفارشی سازی های محدودی نیز به شما خواهند داد. به یاد داشته باشید که در پروسه ساخت سایت فروشگاهی کاملا رایگان تنها خود شما مسئول طراحی سایت فروشگاه پوشاک خود هستید و این بدان معناست که شما با همان امکاناتی که هنگام سفارش سایت به یک تیم طراح حرفه ای هستید، مواجه نخواهید شد. همچنین هنگام انتخاب قالب و زمانی که آن را سفارشی می کنید، شما باید مطمئن شوید که وب سایت شما واقعا به خریداران کمک خواهد کرد. همچنین باید به سلیقه آن ها احترام گذاشته و فروشگاه اینترنتی لباس خود را بر اساس آن طراحی کنید. معمولاً شما به عنوان فردی که تنها فروشنده است، نمی توانید همه این مشکلات را به تنهایی رفع کنید، اما تیم های طراحی حرفه ای به دلیل تجربه بالا مخاطبان را به درستی شناخته و به راحتی سلیقه شما را با سلیقه مشتریانتان تلفیق خواهند کرد.

 

بهینه سازی سایت پوشاک طراحی شده برای موبایل

هنگام سفارشی کردن قالب و طراحی یک سایت فروشگاه پوشاک، بسیار مهم است که مطمئن شوید که سایت شما در دستگاه های تلفن همراه و تبلت نیز خوب به نظر می رسد. امروزه جستجوهای اینترنتی بیشتر در دستگاه های تلفن همراه انجام می شود تا دستگاه های دسکتاپ. آمارها نشان می دهند بیش از 57 درصد از ترافیک کل اینترنت مربوط به جستجو از دستگاه های تلفن همراه است. بنابراین داشتن یک فروشگاه آنلاین لباس که در موبایل ظاهری زیبا داشته باشد بسیار ضروری است. اکثر سازندگان سایت پیش نمایش ظاهر فروشگاه اینترنتی خود را در دستگاه هایی مانند موبایل و تبلت بسیار ساده و کاربر پسند می کنند. اغلب پلتفرم های طراحی سایت فروشگاهی رایگان یا ارزان ویرایشگر مربوط به تلفن همراه خود را دارند که به شما امکان می دهد فروشگاه خود در تلفن همراه بهینه سازی کنید، که البته شاید این قابلیت در زبان فارسی آن قدر ها هم جالب و دقیق نباشد. حتی ممکن است در این نسخه موبایلی همه چیز در هم تنیده شده و کل فضای بصری سایت شما خراب شود.  احتمالاً اکنون همه این ها خیلی پیچیده به نظر می رسد و ممکن است ساده تر باشد که یک طراح وب را استخدام کنید تا بتواند این مشکلات را برای شما مدیریت کند. به علاوه، ما فکر می کنیم که سفارشی کردن فروشگاه برای نشان دادن نام تجاری منحصر به فرد شما بهترین کار است و این سفارشی سازی تنها توسط تیم های حرفه ای طراح سایت امکان پذیر است.

 

مرحله 5: اولین قدم فروش محصول در سایت طراحی شده

• محصولات را به فروشگاه خود اضافه کنید.
• در مورد رقبا خود تحقیقات انجام دهید.
صفحات محصول شما مهم ترین بخش فروشگاه آنلاین لباس شماست، بالاخره اینجا جایی است که می توانید خریداران ویترین فروشگاه خود را به مشتریان خریدار تبدیل کنید. همچنین باید بدانید که صفحه اصلی شما به عنوان معادل دیجیتالی ویترین فروشگاه شما عمل می کند و صفحات محصول شما نسخه آنلاین طبقه های فروشگاه هستند. البته که افزودن محصولات نمی تواند کارساده ای باشد، زیرا شما برای نمایش بهتر محصول نیاز به دانستن اصول بازاریابی و حتی روانشناسی مخاطب هستید. گذشته از آن اینکه پلتفرم های طراحی سایت رایگان یا کم هزینه به شما گزینه های زیادی برای طراحی صفحات محصول نخواهند داد و ممکن است صفحه محصول شما آن قدر ابتدایی باشد که خریداران را نسبت به خرید بی میل کند. همچنین هنگام افزودن محصول باید توضیحاتی به آن اضافه کنید و در این امر مهم است که مشتریان خود را در نظر داشته باشید. اگر توضیحات محصول شما طولانی باشد، ممکن است در انتخاب آن ها اختلال ایجاد کند اگر هم خیلی کم باشد، مشتریان ممکن است اصلاً رغبتی به خرید محصولات مجهول پیدا نکنند.
اگر در امر قیمت گذاری محصولات مردد هستید، پیشنهاد میکنم مقاله "
ترفندهای قیمت گذاری محصول برای فروش بیشتر و بهتر " را مطالعه کنید.

 

مرحله 6: شناخت رقبا در فروش اینترنتی لباس

شما باید اطمینان حاصل کنید که مشتریان می توانند به سرعت و به راحتی آن چه را که نیاز دارند پیدا کنند. وقتی به روش های نمایش و فروش آنلاین پوشاک خود فکر می کنید، توصیه می کنیم از خود بپرسید: مشتریان من در حال حاضر از چه کسی خرید می کنند؟ سپس با تحقیق در مورد اینکه فروشگاه ها برتر چگونه محصولات خود را به نمایش می گذارند، در مورد جذب مشتریان و تشویق آن ها به خرید ایده بگیرید.

مواردی که هنگام مشاهده صفحات محصولات رقبا باید به آن ها توجه داشت عبارتند از:

• آیا محصولات آن ها در قالب شبکه یا لیست نمایش داده می شود؟
• چند محصول در هر صفحه نمایش داده می شود؟
• محصولات آن ها چگونه گروه بندی می شوند؟
• آیا می توانید محصولات را بر اساس قیمت، پرفروش، برجسته مرتب کنید؟
توجه به این موارد می تواند کمک بسیار زیادی هنگام طراحی سایت مزون به شما بکند. البته توجه داشه باشید که شناخت رقبا و ایده گرفتن از آن ها در حدی که نیاز مخاطب را بشناسید خوب است، اما تقلید بی چون چرا از رقبا می تواند طبعات بسیار بدی برای فروشگاه اینترنتی شما داشته باشد. نکته دیگری که هنگام شناخت سایت های رغیب ممکن است توجه شما را جلب کند، این است که سایت های مشهور و بزرگ هیچ گاه از قالب های آماده و سایت های رایگان استفاده نمی کنند. بلکه اغلب آن ها از سایتی بر اساس نیاز خود و طراحی های سفارشی استفاده می کنند که اغلب توسط طراحان سایت حرفه ای طراحی شده است.

 

طراحی سایت فروشگاهی پوشاک

 

مرحله 8: راه اندازی درگاه پرداخت سایت پوشاک

• یک درگاه پرداخت راه اندازی کنید.
• عملکرد درگاه پرداخت خود را آزمایش کنید.
راه اندازی درگاه پرداخت  برای فروشگاه اینترنتی از بقیه مراحل ساخت فروشگاه آنلاین آسان تر بوده و نیازی نیست در مورد آن احساس نگرانی کنید. برای شروع کسب درآمد از فروشگاه آنلاین پوشاک، ابتدا باید یک درگاه پرداخت به فروشگاه خود متصل کنید. درگاه های پرداخت به مشتریان شما این امکان را می دهند تا مستقیماً ازطریق کارت بانکی خود هزینه خریدشان را پرداخت کنند. اگر از سایت ساز های رایگان استفاده می کنید، این پلتفرم ها اغلب یک پردازشگر پرداخت یکپارچه دارند توسط خود پلتفرم های طراحی سایت فروشگاهی ارائه می شوند، اما در کشور ما در دسترس نیستند و در این مرحله به مشکل خواهید خورد. شما باید برای سایت خود از درگاه های بانکی که بانک های ایرانی ارائه می دهد استفاده کنید و معمولاً برای این کار مجبورید از یک طراح سایت کمک بگیرید.

 

مرحله 9: کار بر روی سئو سایت طراحی شده

• فروشگاه پوشاک خود را آنلاین پیدا کنید.
• کلمات کلیدی خود را تنظیم کنید.
• یک ساختار منطقی برای سایت خود ایجاد کنید.
بهتر است بدانید فروش آنلاین لباس یک کار رقابتی است و برای جذب مشتری به فروشگاه آنلاین لباس خود، ابتدا باید در موتورهای جستجو پیدا شوید. این بدان معنی است که شما باید به فکر بهینه سازی صفحات فروشگاه خود برای موتورهای جستجو یا اصطلاحاً سئو سایت خود باشید. اول از همه شما باید یک عنوان صفحه و توضیحات متا متمرکز بر کلمه کلیدی برای هر صفحه داشته باشید. عنوان صفحه شما همان پیوند آبی رنگی است که در نتایج جستجو می بینید و توضیحات متا متن زیر آن پیوند آبی است که به شما توضیح مختصری در مورد آن صفحه می دهد. کلمات کلیدی همان چیزهایی است که مردم برای رسیدن به فروشگاه اینترنتی لباس شما جستجو می کنند. آن ها اصطلاحاتی هستند که به آنچه در فروشگاه آنلاین شما وجود دارد مربوط می شود. برای مثال، اگر لباس ها و اکسسوری های قدیمی زنانه می فروشید، کلمات کلیدی شما می تواند «لباس قدیمی»، لباس های قدیمی زنانه، «اکسسوری‌ های قدیمی» و «اکسسوری های قدیمی زنانه» باشد. برای اینکه به گوگل نشان دهید فروشگاه شما با آن کلمات کلیدی مرتبط است، باید از آن ها در عنوان صفحه و توضیحات متا و متون صفحه استفاده کنید. البته کار بر روی سئو یک فروشگاه اینترنتی کاری است که شما همیشه و به طور مداوم باید آن را انجام دهید.
کار دیگری که باید انجام دهید این است که مطمئن شوید ساختار سایت شما به گونه ای است که گوگل بتواند تمام محتوای شما را پیدا کند. این به فروشگاه شما کمک می کند تا در نتایج جستجوی بیشتری ظاهر شوید. همچنین این مزیت به مشتریان شما برای حرکت سریع و آسان در فروشگاه شما نیز کمک می کند. همینطور برای داشتن یک ساختار قوی ابتدا باید مطمئن شوید که صفحات شما به یکدیگر پیوند های خوبی دارند. مثلاً یکی از مهم ترین چیز هایی که هنگام طراحی سایت فروشگاه پوشاک باید به آن توجه شود داشتن دسته بندی و لینک دادن از صفحه اصلی و اکثر صفحات به دسته بندی های محصولات است. به طور کلی شما باید به لینک ها یا پیوند هایی که در صفحات خود دارید توجه ویژه داشته تا سایت شما نقشه مناسبی داشته باشد.
احتمالاً اکنون کمی گیج شده و نمی دانید باید دقیقاً چکار کنید تا حدودی ما به شما حق می دهیم، زیرا تمامی این کار ها در تخصص یک متخصص سئو است. یعنی اگر موفق شوید که سایت پوشاک تان را خودتان طراحی کنید باز هم در نهایت باید از یک متخصص سئو کمک بگیرید. البته ما در شرکت طراحی سایت هیرکانا علاوه بر آن که خدمات طراحی سایت به شما ارائه می دهیم خدمات مربوط به سئو و بهینه سازی محتوا نیز انجام می دهیم که این امر باعث سهولت کار فروشندگان آنلاین خواهد شد.

 

مرحله 10: ذخیره و انتشار وب سایت فروشگاهی طراحی شده

• فروشگاه آنلاین لباس خود را پیش نمایش و منتشر کنید.
• همه چیز را بررسی کنید و سایت خود را به صورت زنده تنظیم کنید.
پیش نمایش فروشگاه خود مانند نگاهی سریع به آینه قبل از خروج از خانه در صبح است. هیچ کس دوست ندارد روز خود را با یک تی شرت پشت و رو یا یک شلوار کثیف یا مو های نامرتب شروع کند. اغلب افراد هنگام طراحی سایت فروشگاه پوشاک پس از طراحی، سفارشی سازی و بهینه سازی فروشگاه آنلاین، در مورد شروع فروش آنلاین لباس های خود کمی بی صبر هستند. اما بهتر است بدانید که ابتدا باید پیش نمایش سایت فروشگاه خود را  آزمایش کنید، زیرا اگر مشکل یا ایرادی وجود داشته باشد حل کردن آن همان ابتدای راه کار آسان تری خواهد بود.

 

طراحی سایت فروشگاهی پوشاک

 

مرحله نهایی: بازاریابی برای سایت منتشر شده

• برای فروشگاه آنلاین پوشاک خود بازاریابی کنید.
• بازاریابی در رسانه های اجتماعی
از بازاریابی ایمیلی استفاده کنید.
• یک وبلاگ راه اندازی کنید.
طراحی و ساخت سایت فروشگاهی و راه اندازی آن اولین قدم است، اما برای اطمینان از ادامه فروش آنلاین لباس، باید برای فروشگاه خود بازاریابی کنید. ما توصیه می کنیم ابتدا برای فروشگاه آنلاین لباس خود در شبکه های اجتماعی بازاریابی کنید. این کار یک روش رایگان و آسان برای معرفی نام تجاری شما در جهان است. شما به سادگی می توانید به مشتریان خود این فرصت را بدهید که کسب و کار شما را در اینستاگرام لایک کنند یا شما را در شبکه های دیگر که فعالید دنبال کنند. همچنین داشتن صفحه در شبکه های اجتماعی به این معنی است که مشتریان می توانند تمام به روز رسانی های برند شما و اخبار صنعتی مربوط به فروشگاه شما را دنبال کنند. همچنین این کار به شما کمک می کند برند خود را رشد دهید و اعتماد مشتریان خود را ایجاد کنید.
شما حتی می توانید فید های اجتماعی خود را مستقیماً در فروشگاه آنلاین خود در قسمت فوتر قرار دهید تا مشتریان جذب شده توسط موتور های جستجو نیز به آن ها دسترسی داشته باشند. در مقابل هم می توانید آدرس سایت خود را در بیو صفحات اجتماعی کسب و کار خود قرار دهید تا دنبال کنندگان خود را به مشتری تبدیل کنید. تصور کنید که فید اینستاگرام خود را در فروشگاه خود به نمایش گذاشته اید و مخاطبان سایت شما را دنبال کرده اند این صفحه در اینستاگرام یک راه عالی برای نشان دادن خط تولید لباس و ارائه کالکشن های جدید به مشتریان و جلب حس اعتماد و مشارکت آن ها است. در شبکه های اجتماعی هم باید سعی کنید فروشگاه خود را دقیقاً به همان شکلی که می خواهید باشد نشان دهید. همچنین باید مطمئن شوید که همه چیز یکپارچه کار می کند و از خوب و بودن تجربه کاربری اطمینان حاصل کنید تا حداکثر محصول ممکن را بفروشید. توصیه می کنیم از یکی از دوستان یا اعضای خانواده خود بخواهید که به شما در پیش نمایش فروشگاه خود کمک کند، زیرا پس از ساخت و طراحی سایت فروشگاه پوشاک خود و خیره شدن طولانی مدت به آن، ممکن است برخی از اشتباهات کوچک احمقانه را نبینید.


همچنین می توانید از برنامه های آنالیزگر برای افزودن ویژگی های مفید مانند تجزیه و تحلیل بازدید کنندگان و روش های جمع آوری آدرس ایمیل مشتریان برای کمپین های بازاریابی استفاده کنید. فروشگاه های آنلاین می توانند از برنامه ها و افزونه های بازاریابی ایمیلی به بهترین نحو استفاده کنند. زمانی که شما آدرس ایمیل مشتریان خود را هنگام خرید جمع آوری کرده باشید، می دانید که لیست آماده ای از افراد برای بازاریابی دارید. شما می توانید به روزرسانی ها و تبلیغاتی را برای این لیست ارسال کنید که به شما در افزایش فروش کمک می کند. البته که برای این چنین تبلیغات ایمیلی نیز باز شما نیازمند کمک یک کارشناس ایمیل مارکتینگ هستید، زیرا اشتباه کردن در این مورد می تواند کاری کند که شما مشتریان خود را از دست بدهید.
یکی دیگر از روش های بازاریابی که می توانید به آن فکر کنید، وبلاگ نویسی است. اکثر طراحان سایت رایگان به شما این امکان را می دهند که به راحتی یک وبلاگ را به فروشگاه آنلاین خود اضافه کنید. شما می توانید مطالب مرتبطی را منتشر کنید که شخصیت برند شما را به نمایش بگذارند و مخاطبان وفادار ایجاد کنید. وبلاگ ها می توانند یک نام تجاری قابل اعتماد ایجاد کنند و به افزایش فروش شما از طریق تکرار تجارت کمک کنند.
برای نوشتن وبلاگ هم شما باید در مورد تولید محتوای صحیح اطلاعات کافی داشته باشید، زیرا اشتباه در محتوای منتشر شده می تواند سایت شما را به نابودی بکشاند. اگر به دنبال تولید محتوای تخصصی و بهینه سازی شده هستید نیز باید از ادمین های سایت و تولید کنندگان محتوا کمک بگیرد که ما در هیرکانا می توانیم به شما کمک کنیم.


مقالات مرتبط:
» سئو وب سایت چیست؟
» چگونه در اینستاگرام ریلرز درست کنیم؟
» چه کسب و کارهایی باید ادمین سایت استخدام کنند؟
» آیا کسب و کار من به وب سایت نیاز دارد؟12 دلیل چرا آره و 5 دلیل چرا نه؟


خدمات ما در هیرکانا