فروشگاه اینترنتی پوشاک

طراحی فروشگاه اینترنتی پوشاک

طراحی فروشگاه اینترنتی پوشاک

طراحی فروشگاه اینترنتی پوشاک

امروزه اینترنت بستری را برای مردم فراهم نموده که بخش اعظمی از نیازهای خود را به کمک اینترنت و بصورت آنلاین تهیه رفع کرده. و با توجه به آمارها، روزمره استفاده از این امکانات روبه فزوناست. چرا که بایزرگ شدن شهرها و بیشتر شدن مشغله های مردم این عوامل مزیدی بوده بر این علت که رونق فروشگاه های اینترنتی روزانه بیشتر و بیشتر شود. که سایت های فروشگاه  اینترنتی پوشاک ازین مقوله مستثنا نبوده.

صاحبین کسب وکار مرتبط با سفارش طراحی سایت پوشاک بدون نیاز به مکان خاص و پرداخت قبض آب و برق و نیز بدون داشتن محدودیت مکانی دارای ویترینی می شود که افراد می توانند در سراسر کشور و جهان می توانند ویترین شما را تماشا نمایند،همچنین در فروش پوشاک خود محدودیت جنسی پوشاک مانند زنانه، بچگانه و... را ندارید.

 

ازمزایای فروشگاه اینترنتی پوشاک میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

حذف واسطه های بین تولید کننده و خریدار
 از دیگر مزیت هایی که برای مشتریان فروشگاه آنلاین پوشاک ارائه می شود  این است که محصولات حق انتخاب و تغییر رنگ خوبی دارند آنها می توانند تنها با چند کلیک ساده تمام اجناس فروشگاه اینترنتی لباس را مشاهده کنند.
یکی از مزیت های بارز این فروشگاه ها ایناست که مشتریان ضمن صرفه جویی در زمان و بدون داشتن محدودیت زمانی و با خیالی آسوده و مقایسه قیمت ها، برندها و... در هر ساعت از شبانه روزو در هر مکانی که باشند، پوشاک مورد نظر خود را خرید نماید.
دسته بندی و جست و جوی مناسب می تواند در میزان موفقیت وب سایت لباس و کیف و کفش مهم باشد.


در طراحی فروشگاه اینترنتی پوشاک با دسته بندی کردن محصولات مانند شلوار ،تیشرت، کفش و...و همچنین قرار دادن تصاویر واضح و از زوایای مختلف پوشاک و توضیحات کامل از جنس پوشاک،رنگ بندی و سایز بندی آن این امکان را به مشتریان خود می دهید که با آگاهی کامل تری خرید نمایند.


از دیگر امکانات طراحی فروشگاه اینترنتی پوشاک:

- ایجاد سبد خرید
- استفاده از جدیدترین متدهای روز در کدنویسی
-قابلیت واکنشگرا و ریپسپانسیو در همه اندازههای وسیله ها
- نمایش محصولات پرفروش،پربازدید و جدیدترین ها
- اخبار و مقالات راجب به پوشاک
- خرید آنلاین
- ثبت سفارش
- ایجاد درگاه های بانکی عضو شتاب
-انتقادات و پیشنهادات
- تماس با ما
- درباره ما و غیره.

همانطور که پیش تر گفته شد هر روز تعداد افرادی که از اینترنت کالا و محصولات مورد نیاز خود را خریداری می کنند افزایش میابد بنابراین برای جذب مشتری بیشتر و رقابت با رقبای خود داشتن رتبه مناسب در موتورهای جستجو تاثیر بسیاری در موفقیت شما دارد.

 

تکنولوژی های مورد استفاده در طراحی وب سایت توسط هیرکانا

photoshop
html
css
javascript
jquery
bootstrap
php
laravel
mysql