عکاسی و فیلم برداری

عکاسی و فیلم برداری

در اصطلاح ، شغل عکاس را عکاسی گویند و ترجمه واژه فتوگرافی ( photography ) که از ترکیب دو کلمه فتو و گرافی تشکیل شده است. فتو همان نور است و ثبت و نگارش را گرافی گویند.به تعبیری فتوگرافی یا عکاسی، ثبت نور و ایجاد تصویر می باشد.آنچه مهم است نقش نور در ایجاد تصویر است که اساس کار عکاسی را بر عهده دارد.برای ایجاد تصویر باید نور را بر روی فیلم عکاسی و یا گیرنده تصویر الکترونیکی ثبت کرد این تصویر باید به طریقه‌ای ظهور یافته و یا به نوعی ثابت شود.

یک عکس خوب میتواند شمارا به گذشته ببرد و گذشته را به خوبی برای شما یاد آوری کند و یا یک عکس صنعتی حرفه ای میتواند در نگاه اول توجه بیننده را جلب کند و تجسم خوبی در ذهن وی شکل بگیرد. عکاسی هنری است که نیاز به علم کافی و تجربه ی زیاد دارد و صرفا داشتن یک دوربین برای خلق یک عکس حرفه ای و زیبا کافی نیست .گروه هیرکانا با داشتن عکاسانی حرفه ای می تواند عکس هایی فوق العاده در زمینه های شخصی ، طبیعت  ، صنعتی ، پرتره ، کودک و... برای شما خلق نماید.
علاوه بر عکاسی ، از دیگر خدماتی که شما میتوانید در شرکت هیرکانا از آن بهره ببرید میکس و ادیت حرفه ای تصاویر می باشد. شما ممکن است خواننده باشیدو گرفتن یک عکس حتی حرفه ای نیاز شمارا برای ساخت یک کاور خوب رفع نمیکند. ما با داشتن گرافیست های قوی در زمینه ی ادیت و رندر تصاویر به شما یک تصویر با کیفیت و خاص با ادیتی چشم نواز میدهیم تا چشم هر بیننده ای به آن خیره بماند.

با ما همراه باشید

عکاسی و فیلم برداری