دیزاین و طراحی داخلی

دیزاین و طراحی داخلی

دیزاین و طراحی داخلی

براي ورود به بخش تخصصي دپارتمان معماري هيرکانا کليک کنيد


گروه طراحي هيرکانا با تکيه بر مهارت هاي مهندسي تيم خود از سال 1390 شروع به فعاليت نموده و در راستاري رسيدن به اهداف خود بصورت ، شبانه روزي تلاش کرده است. يکي از اهدافي که اين گروه براي خود انتخاب نموده، مشتري مداري و رضايت مشتري مي باشد که به لطف پروردگار در امر خدمت گذاري تا به امروز موفق و سربلند بوده است.از ويژگي هاي گروه طراحي هيرکانا ، استفاده از المان ها و ايده هاي نو و به روز مي باشد.که از جمله خدمات اصلي گروه ميتوان به دکوراسيون و طراحي داخلي، طراحي نما و واحد هاي تجاري اشاره کرد.
 

چرا بايد طراحي داخلي کنيم؟


طراحي داخلي هنر استفاده از فضاهاي داخلي منزل، براي پياده سازي در جهت بهترين بازدهي از فضاي منزل مي باشد. شايد با خودمان بگوييم که طراحي داخلي چه مزايايي براي ما به عنوان مصرف کننده داره يکي از مزاياي طراحي داخلي استفاده از بهترين چيدمان براي اشياء منزل مي باشد. قطعا چيدمان هاي مختلف فضاهاي مختلفي را اشغال ميکنند و هنر يک طراح داخلي در اشغال کمترين فضا هنگام چيدمان وسايل منزل است. اما صرفا استفاده بهينه از فضا وظيفه يک طراح داخلي نيست. وظيفه بعدي که بسيار مهم تر هم ميباشد زيبايي منزل است. زيبايي منزل بسيار با اهميت است زيرا قرار است افرادي به مدت طولاني در اين فضا زندگي کنند و روزي صدها بار چشمشان به قسمت هاي مختلف منزل بيفتد. اما دليل بعدي از همه مهمتر ميباشد و آن تاثيرات مختلف بر روي روح و روان اعضاي خانواده است. امروزه علم روانشناسي موارد بسيار جالبي را بر افزايش نشاط و شادابي اعضاي خانواده موثر ميداند که نوع طراحي داخلي يکي از اين موارد مي باشد. جداي از فضاي منزل، محيط هاي کاري هم به شدت به موضوع طراحي داخلي گرايش پيدا کرده اند زيرا بهره وري کارکنان خود را در اين امر يافته اند. محيط هاي کاري شاداب و با بهره وري بالا معمولا توجه زيادي به طراحي اداره و شرکت خود داشته اند.

 

حوزه هاي طراحي گروه هيرکانا

  • فضاهاي مسکوني 
  • فضاهاي اداري
  • فضاهاي تجاري
  • فضاهاي عمومي
  • مجموعه هاي فرهنگي
  • مجموعه هاي آموزشي
  • مجموعه هاي ورزشي 
  • مجموعه هاي اقامتي و گردشگري
  • مجموعه هاي بهداشتي و درماني


طراحي دکوراسيون داخلي منزل


دکوراسيون داخلي منزل شامل تمامي اجزاي داخلي يک ساختمان از قبيل دکوراسيون اتاق خواب، دکوراسيون نشيمن و پذيرايي، دکوراسيون آشپزخانه و دکوراسيون سرويس و حمام مي‌باشد. دکوراسيون داخلي منزل از عناصر و المان‌هاي متفاوتي برخوردار است ، براي طراحي دکوراسيون منزل لازم است در ابتدا به اصول منطقي و اصلي دکوراسيون داخلي توجه کرد. هماهنگي و هارموني در تمامي عناصر از قبيل رنگ، نور، بافت، فرم و بخش هاي ثابتي همچون ديوار ، سقف‌ و کف‌ مي بايست در اوج خود باشند تا فضايي دلنشين خلق شود. يک دکوراسيون ساده و کم‌هزينه نيز مي‌تواند بسيار مجذوب‌ کننده و چشم‌ نواز باشد در صورتيکه اصول معماري داخلي بدرستي رعايت شود‍،که اين طراحي تخصص گروه ما ميباشد. در دکوراسيون داخلي منزل ، هر يک از قسمت‌ هاي خانه را مي‌توانيم به سبکي مجزا و متفاوت آراسته نماييم که البته بستگي به نوع سليقه و ديدگاه هنري هر فرد دارد . يکي از اصلي ترين عناصر مهم در دکوراسيون داخلي جادوي رنگ مي باشد ، رنگ ‌ها به فضا روح مي‌بخشند، مي‌توانند فضا و محيط را گرم و صميمي و آرام بسازند يا برعکس، محيطي بي‌روح غم‌افزا و کسل‌کننده بسازند ، رنگ‌ها تاثير مستقيم رواني بر ذهن و جان انسان ها دارند .
براي داشتن فضايي منحصر بفرد مي توانيد از گروه طراحي ما استفاده کنيد.


دکوراسيون اتاق خواب

اتاق خواب در دکوراسيون داخلي منزل فضايي براي استراحت و خواب محسوب مي شود که در پايان يک روز سخت به آن پناه برده و به کارهاي شخصي و استراحت مي پردازيم، نحوه تزئين اتاق خواب ،رنگ ها، پارچه ها و متريال هاي به کار رفته، مبلمان و درکل سبک طراحي بر خلق و خوي افراد تاثير گذاشته و احساسات را به راحتي تغيير مي دهد. که شما عزيزان مي توانيد چند نمونه از طراحي هاي اتاق خواب مدرن و کلاسيک از گروه ما را در زير ببينيد.

 

 

        طراحي داخلي هيرکانا

طراحي داخلي هيرکانا

طراحي داخلي هيرکانا

 

دکوراسيون آشپزخانه


طراحي کابينت هم يکي از جذاب ترين و هيجان انگيزترين کارهايي است که هر طراح يا خانه داري براي دکوراسيون داخلي منزل انجام مي دهد. انتخاب شکل مهم ترين قدم در طراحي آشپزخانه است. آشپزخانه قلب خانه و محلي است که عموم افراد خانواده با آن در ارتباط هستند.  در طراحي دکوراسيون آشپزخانه موارد بسيار زيادي است که طراح هاي ما تمام اين موارد را در طراحي آشپزخانه شما در نظر ميگيرند تا آن محل را تبديل به يک محل راحت و دلپذير براي عموم اعضاي خانواده شما کند. طراحي دکوراسيون داخلي آشپزخانه هر روز دستخوش تغييرات و نو آوري است، چرا که با ورود متريال ها و تجهيزات جديد، مي توان طراح هاي خلاقانه تري به مشتريان ارائه کرد. طراحي کابينت آشپزخانه علاوه بر کاربرد آن نقش مهمي در زيبايي و راحتي يک آشپزخانه دارد. طراحي کابينت آشپزخانه بر اساس دکور آشپزخانه صورت مي گيرد و بايد به گونه اي باشد که دسترسي به آنها راحت و علاوه بر ايجاد فضاي لازم براي افراد، از فضاي آشپزخانه بهينه استفاده شود. به عنوان مثال در طراحي کابينت آشپزخانه هاي کوچک, به علت نبود فضاي کافي, خلاقيت طراح است که راحتي را براي صاحبان خانه به همراه دارد. طراحي کابينت آشپزخانه در سبکهاي مختلفي همانند کلاسيک و مدرن ارائه مي شوند.
در اين ميان گروه طراحي ما با ارائه خدمات دکوراسيون آشپزخانه در دو نوع کابينت آشپزخانه مدرن و کلاسيک آماده ارائه خدمات ميباشد که شما عزيزان مي توانيد چند نمونه از طراحي هاي آشپزخانه مدرن و کلاسيک از گروه ما را در زير ببينيد.

طراحي داخلي هيرکانا

طراحي داخلي هيرکانا

 

طراحي سرويس بهداشتي


دکوراسيون داخلي حمام و سرويس بهداشتي به دليل عرصه بهداشتي منزل از اهميت زيادي برخوردار است،اگر چه سرويس بهداشتي يکي از مهجور ترين نقاط فضاي داخلي محسوب مي شود اما طراحان برجسته ما به طراحي اين فضا نيز به اندازه ساير فضاهاي پرتردد اهميت مي دهند. که شما عزيزان مي توانيد نمونه اي از طراحي هاي گروه ما را در زير ببينيد.

 

طراحي داخلي هيرکانا

 

 

طراحي نماي ساختمان


نماي ساختمان هويت اصلي هر ساختمان است که از اين رو به کارگيري مناسب ترين امکانات براي طراحي نماي ساختمان امري ضروري مي باشد که فلسفه وجودي هر ساختمان با آن شناخته مي شود.
طراحي نماي ساختمان اهميت بسياري در زيباسازي محيط شهري داشته و چهره فضاي شهر را دگرگون مي کند.استفاده از پوشش هاي مختلف در نما با توجه به نوع کاربري و پتانسيل هر ساختمان، نشان دهنده خلاقيتي است که در طرح اصلي وجود داشته است. نماي ساختمان اولين قسمتي از بنا مي باشد که مورد قضاوت قرار مي گيرد.قبل از ورود به بنا همه ذهنيت و برداشت افراد از ساختار کلي ساختمان، سن ساختمان، مصالح به کار رفته در بنا، نماي داخلي و حتي دکوراسيون داخلي در ارتباط با طراحي نماي ساختمان قرار مي گيرد.هماهنگي نماي خارجي ساختمان با ديگر ساختمان هاي مجاور و محيط اطراف نقش مهمي در زيباسازي شهري دارد.ايجاد نمايي مناسب و خلاقانه همراه با نورپردازي نماي ساختمان، موجب احساس خوشايندي در ساکنين خواهد شد. که گروه طراحي ما تخصص بالايي در طراحي نماي ساختمان دارد. که شما عزيزان مي توانيد نمونه اي از طراحي نماي ساختمان گروه ما را در زير ببينيد.

 

طراحي داخلي هيرکانا


طراحي ويلا


امروزه در جامعه ي ايراني بويژه شهرهاي بزرگ بسياري از افراد براي اوقات فراغت و دوري موقت از فضاي شلوغ و پر دغدغه شهر اقدام به ساخت و طراحي ويلا براي خود مي کنند. که به طور معمول مناطق ويلايي در جايي دور از مناطق شهري قرار دارد. همانطور که در ذهن همه ي ما جا افتاده است، ويلا عبارت است از ساختماني که در فضايي با عنوان محوطه ويلايي قرار مي گيرد. تفاوت ساختمان ويلايي با ساختمان هاي چند طبقه شهري در هماهنگي ويلا با فضاي پيرامون است. اين هماهنگي در ساختمان هاي شهري کمتر ديده مي شود. به طور معمول، ويلا از چهار طرف داراي نما است. يعني به طور معمول ساختمان از هر ? طرف توسط محوطه محصور مي شود. البته مواردي غير از اين هم ممکن است، اما به طور معمول به اين شکل مي باشد. که شما عزيزان مي توانيد نمونه اي از طراحي ويلا از گروه ما را در زير ببينيد.

 

طراحي داخلي هيرکانا