دیزاین و طراحی داخلی

دیزاین و طراحی داخلی

دیزاین و طراحی داخلی

برای ورود به بخش تخصصی دپارتمان معماری هیرکانا اینجا کلیک کنید

گروه طراحی هیرکانا با تکیه بر مهارت های مهندسی تیم خود از سال 1390 شروع به فعالیت نموده و در راستاری رسیدن به اهداف خود بصورت ، شبانه روزی تلاش کرده است. یکی از اهدافی که این گروه برای خود انتخاب نموده، مشتری مداری و رضایت مشتری می باشد که به لطف پروردگار در امر خدمت گذاری تا به امروز موفق و سربلند بوده است.از ویژگی های گروه طراحی هیرکانا ، استفاده از المان ها و ایده های نو و به روز می باشد.که از جمله خدمات اصلی گروه میتوان به دکوراسیون و طراحی داخلی، طراحی نما و واحد های تجاری اشاره کرد.
 

چرا باید طراحی داخلی کنیم؟

طراحی داخلی هنر استفاده از فضاهای داخلی منزل، برای پیاده سازی در جهت بهترین بازدهی از فضای منزل می باشد. شاید با خودمان بگوییم که طراحی داخلی چه مزایایی برای ما به عنوان مصرف کننده داره یکی از مزایای طراحی داخلی استفاده از بهترین چیدمان برای اشیاء منزل می باشد. قطعا چیدمان های مختلف فضاهای مختلفی را اشغال میکنند و هنر یک طراح داخلی در اشغال کمترین فضا هنگام چیدمان وسایل منزل است. اما صرفا استفاده بهینه از فضا وظیفه یک طراح داخلی نیست. وظیفه بعدی که بسیار مهم تر هم میباشد زیبایی منزل است. زیبایی منزل بسیار با اهمیت است زیرا قرار است افرادی به مدت طولانی در این فضا زندگی کنند و روزی صدها بار چشمشان به قسمت های مختلف منزل بیفتد. اما دلیل بعدی از همه مهمتر میباشد و آن تاثیرات مختلف بر روی روح و روان اعضای خانواده است. امروزه علم روانشناسی موارد بسیار جالبی را بر افزایش نشاط و شادابی اعضای خانواده موثر میداند که نوع طراحی داخلی یکی از این موارد می باشد. جدای از فضای منزل، محیط های کاری هم به شدت به موضوع طراحی داخلی گرایش پیدا کرده اند زیرا بهره وری کارکنان خود را در این امر یافته اند. محیط های کاری شاداب و با بهره وری بالا معمولا توجه زیادی به طراحی اداره و شرکت خود داشته اند.

 

حوزه های طراحی گروه هیرکانا

  • فضاهای مسکونی 
  • فضاهای اداری
  • فضاهای تجاری
  • فضاهای عمومی
  • مجموعه های فرهنگی
  • مجموعه های آموزشی
  • مجموعه های ورزشی 
  • مجموعه های اقامتی و گردشگری
  • مجموعه های بهداشتی و درمانی


طراحی دکوراسیون داخلی منزل

دکوراسیون داخلی منزل شامل تمامی اجزای داخلی یک ساختمان از قبیل دکوراسیون اتاق خواب، دکوراسیون نشیمن و پذیرایی، دکوراسیون آشپزخانه و دکوراسیون سرویس و حمام می‌باشد. دکوراسیون داخلی منزل از عناصر و المان‌های متفاوتی برخوردار است ، برای طراحی دکوراسیون منزل لازم است در ابتدا به اصول منطقی و اصلی دکوراسیون داخلی توجه کرد. هماهنگی و هارمونی در تمامی عناصر از قبیل رنگ، نور، بافت، فرم و بخش های ثابتی همچون دیوار ، سقف‌ و کف‌ می بایست در اوج خود باشند تا فضایی دلنشین خلق شود. یک دکوراسیون ساده و کم‌هزینه نیز می‌تواند بسیار مجذوب‌ کننده و چشم‌ نواز باشد در صورتیکه اصول معماری داخلی بدرستی رعایت شود‍،که این طراحی تخصص گروه ما میباشد. در دکوراسیون داخلی منزل ، هر یک از قسمت‌ های خانه را می‌توانیم به سبکی مجزا و متفاوت آراسته نماییم که البته بستگی به نوع سلیقه و دیدگاه هنری هر فرد دارد . یکی از اصلی ترین عناصر مهم در دکوراسیون داخلی جادوی رنگ می باشد ، رنگ ‌ها به فضا روح می‌بخشند، می‌توانند فضا و محیط را گرم و صمیمی و آرام بسازند یا برعکس، محیطی بی‌روح غم‌افزا و کسل‌کننده بسازند ، رنگ‌ها تاثیر مستقیم روانی بر ذهن و جان انسان ها دارند .
برای داشتن فضایی منحصر بفرد می توانید از گروه طراحی ما استفاده کنید.


دکوراسیون اتاق خواب
اتاق خواب در دکوراسیون داخلی منزل فضایی برای استراحت و خواب محسوب می شود که در پایان یک روز سخت به آن پناه برده و به کارهای شخصی و استراحت می پردازیم، نحوه تزئین اتاق خواب ،رنگ ها، پارچه ها و متریال های به کار رفته، مبلمان و درکل سبک طراحی بر خلق و خوی افراد تاثیر گذاشته و احساسات را به راحتی تغییر می دهد. که شما عزیزان می توانید چند نمونه از طراحی های اتاق خواب مدرن و کلاسیک از گروه ما را در زیر ببینید.

 

 

       

 

دکوراسیون آشپزخانه
طراحی کابینت هم یکی از جذاب ترین و هیجان انگیزترین کارهایی است که هر طراح یا خانه داری برای دکوراسیون داخلی منزل انجام می دهد. انتخاب شکل مهم ترین قدم در طراحی آشپزخانه است. آشپزخانه قلب خانه و محلی است که عموم افراد خانواده با آن در ارتباط هستند.  در طراحی دکوراسیون آشپزخانه موارد بسیار زیادی است که طراح های ما تمام این موارد را در طراحی آشپزخانه شما در نظر میگیرند تا آن محل را تبدیل به یک محل راحت و دلپذیر برای عموم اعضای خانواده شما کند. طراحی دکوراسیون داخلی آشپزخانه هر روز دستخوش تغییرات و نو آوری است، چرا که با ورود متریال ها و تجهیزات جدید، می توان طراح های خلاقانه تری به مشتریان ارائه کرد. طراحی کابینت آشپزخانه علاوه بر کاربرد آن نقش مهمی در زیبایی و راحتی یک آشپزخانه دارد. طراحی کابینت آشپزخانه بر اساس دکور آشپزخانه صورت می گیرد و باید به گونه ای باشد که دسترسی به آنها راحت و علاوه بر ایجاد فضای لازم برای افراد، از فضای آشپزخانه بهینه استفاده شود. به عنوان مثال در طراحی کابینت آشپزخانه های کوچک, به علت نبود فضای کافی, خلاقیت طراح است که راحتی را برای صاحبان خانه به همراه دارد. طراحی کابینت آشپزخانه در سبکهای مختلفی همانند کلاسیک و مدرن ارائه می شوند.
در این میان گروه طراحی ما با ارائه خدمات دکوراسیون آشپزخانه در دو نوع کابینت آشپزخانه مدرن و کلاسیک آماده ارائه خدمات میباشد که شما عزیزان می توانید چند نمونه از طراحی های آشپزخانه مدرن و کلاسیک از گروه ما را در زیر ببینید.

 

طراحی سرویس بهداشتی
دکوراسیون داخلی حمام و سرویس بهداشتی به دلیل عرصه بهداشتی منزل از اهمیت زیادی برخوردار است،اگر چه سرویس بهداشتی یکی از مهجور ترین نقاط فضای داخلی محسوب می شود اما طراحان برجسته ما به طراحی این فضا نیز به اندازه سایر فضاهای پرتردد اهمیت می دهند. که شما عزیزان می توانید نمونه ای از طراحی های گروه ما را در زیر ببینید.

 

 

 

طراحی نمای ساختمان
نمای ساختمان هویت اصلی هر ساختمان است که از این رو به کارگیری مناسب ترین امکانات برای طراحی نمای ساختمان امری ضروری می باشد که فلسفه وجودی هر ساختمان با آن شناخته می شود.
طراحی نمای ساختمان اهمیت بسیاری در زیباسازی محیط شهری داشته و چهره فضای شهر را دگرگون می کند.استفاده از پوشش های مختلف در نما با توجه به نوع کاربری و پتانسیل هر ساختمان، نشان دهنده خلاقیتی است که در طرح اصلی وجود داشته است. نمای ساختمان اولین قسمتی از بنا می باشد که مورد قضاوت قرار می گیرد.قبل از ورود به بنا همه ذهنیت و برداشت افراد از ساختار کلی ساختمان، سن ساختمان، مصالح به کار رفته در بنا، نمای داخلی و حتی دکوراسیون داخلی در ارتباط با طراحی نمای ساختمان قرار می گیرد.هماهنگی نمای خارجی ساختمان با دیگر ساختمان های مجاور و محیط اطراف نقش مهمی در زیباسازی شهری دارد.ایجاد نمایی مناسب و خلاقانه همراه با نورپردازی نمای ساختمان، موجب احساس خوشایندی در ساکنین خواهد شد. که گروه طراحی ما تخصص بالایی در طراحی نمای ساختمان دارد. که شما عزیزان می توانید نمونه ای از طراحی نمای ساختمان گروه ما را در زیر ببینید.

 


طراحی ویلا
امروزه در جامعه ی ایرانی بویژه شهرهای بزرگ بسیاری از افراد برای اوقات فراغت و دوری موقت از فضای شلوغ و پر دغدغه شهر اقدام به ساخت و طراحی ویلا برای خود می کنند. که به طور معمول مناطق ویلایی در جایی دور از مناطق شهری قرار دارد. همانطور که در ذهن همه ی ما جا افتاده است، ویلا عبارت است از ساختمانی که در فضایی با عنوان محوطه ویلایی قرار می گیرد. تفاوت ساختمان ویلایی با ساختمان های چند طبقه شهری در هماهنگی ویلا با فضای پیرامون است. این هماهنگی در ساختمان های شهری کمتر دیده می شود. به طور معمول، ویلا از چهار طرف دارای نما است. یعنی به طور معمول ساختمان از هر ۴ طرف توسط محوطه محصور می شود. البته مواردی غیر از این هم ممکن است، اما به طور معمول به این شکل می باشد. که شما عزیزان می توانید نمونه ای از طراحی ویلا از گروه ما را در زیر ببینید.