انیمیشن و موشن گرافی

انیمیشن و موشن گرافی

ساخت انیمیشن تبلیغاتی و موشن گرافی

پویانمایی یا نقاشی متحرک یا انیمیشن (Animation) نمایش تند و پیوسته تصاویری دوبعدی یا موقعیت‌های مدل‌های واقعی، برای ایجاد توهم حرکت است. وب سایت انیم استار با سابقه فعالیت در زمینه تولید انیمیشن، موشن گرافیک، جلوه های ویژه، تدوین، طراحی و مدلسازی قادر به ساخت انواع انیمیشن با سبک های مختلف دو بعدی و سه بعدی (سینمایی، مجموعه سریال، تبلیغاتی، موشن گرافیک و …) با بهترین کیفیت و ارزانترین و مناسب ترین قیمت ممکن می باشد. برای ساخت انیمیشن نمی توان هزینه ثابتی تعریف کرد. خدمات تولید انیمیشن با توجه به نوع ساخت، صداگذاری، زمان و ایده پردازی قیمت گذاری می شود. لذا کیفیت نهایی انیمیشن رابطه مستقیم با بودجه تولید انیمیشن دارد و بالعکس. برای سفارش این خدمات می توانید با مراجعه به بخش تعرفه ها به وسیله یکی از شیوه های اعلام شده با ما تماس گرفته و به جمع مشتریان هیرکانا بپیوندید.

ساخت یک انیمیشن تبلیغاتی تنها بخشی از پروسه ی پاسخگویی به نیاز مخاطبان تان برای اطلاع از محصولات یا برند شماست، هنر-صنعت انیمیشن که کم و بیش سودای تصرف مرزهای سینما را در سر می پروراند یکی از بهترین و انعطاف پذیرترین مدیوم ها و ابزار بشر، برای تاثیرگذاری بر احساسات، عواطف و همچنین سرگرمی نوع بشر است. از کودکی گرفته که بسیاری از آموخته های زندگی را با انیمیشن می آموزیم تا بزرگسالی که انیمیشن های بسیار حرفه ای و حس آمیز، نگاه ما را نسبت به وقایع، رخدادها و بسیاری از مطالب تغییر می دهند

اینها همه گوشه ای از تاثیرات و قدرت انیمیشن بر بشر است. از این رو اگر به فکر افزایش فروش محصولات خود هستید به طور جدی به شما توصیه می کنیم به انیمیشن عمیقا فکر کنید. اگر خوب بیندیشید انیمیشن قادر است به برند شما یک جایگاه بی نظیر نزد مخاطبان ایجاد نماید. انیمیشن قادر است شما را از رقبایتان متمایز سازد و برندی شکل خواهد گرفت که ارزش های آن مرز های جغرافیایی کشور ها را در خواهد نوردید.

کمی به مینیون ها، پاتریک و باب اسفنجی و خیل عظیمی از کاراکترهایی که زندگی ما را احاطه کرده اند بیندیشید.

 

انیمیشن و موشن گرافی