ادمین پیج اینستاگرام

ادمین پیج اینستاگرام

کلمه Admin در زبان انگلیسی کوتاه شده کلمه Administrator می باشد که ادمین یا مدیر به شخصی گفته می شود که مسئولیت نظم دهی به یک صفحه، کانال، گروه و … را دارد. از وظایف مهم ادمین میتوان به بر طرف کردن ایرادات، باگ ها و نواقص، تولید محتوا، طراحی گرافیکی تصاویر، اخذ و درج تبلیغات اشاره کرد.

امروزه با سرعت رو به رشد تکنولوژی، مشاغل هم نیز آپدیت شده و در شرایط جدیدی برای بقا قرار گرفته اند. و کلا از حالت کلاسیک و قدیمی خارج شده و با شرایط جدید خود را وفق داده اند. از جمله نرم افزارهایی که این فضای جدید کسب و کار را برای مشاغل فراهم نموده اند اینستاگرام است.

ماهیت اصلی اینستاگرام در ابتدا نمایش عکس و ویدئو کلیپ های زیر یک دقیقه بود که بعد ها با بروز رسانی هایی که برای آن آمد،به آپشن های جدیدی از جمله دایرکت و استوری و نمایش ویدئوهای بیش از یک دقیقه نیز مجهز شد. مهیا شدن این شرایط نرم افزار اینستاگرام را بیش از پیش به یک نرم افزار بیزینسی و کسب و کار تبدیل ساخت. بدین شکل که روز به روز، هر کسی صفحه ای مربوط به معرفی کسب و کار خود ایجاد کرده و در قالب عکس و فیلم کسب و کار خود را به همه معرفی می کند.

با روند رو به رشد این فضا و رو آوردن کاربران به این صفحات، کسب و کارهای اینچونینی روز به روز رونق یافته و کم کم صاحبین کسب و کار از پاسخگویی به موقع به مشتریان باز می ماندند. و برای جلوگیری از مواجهه شدن با نارضایتی مشتریان، بهترین راه حل این است که مدیریت کامل پیج را به افراد متخصص بسپاریم.

گروه مهندسی هیرکانا با به همراه داشتن تیم متخصص و حرفه ای و سابقه ای نزدیک به 10 سال در زمینه های مرتبط پلن های همکاری جهت مدیریت صفحات اینستاگرامی را ارائه می دهد. در صورت مشاوره و ثبت سفارش میتوانید با پشتیباتی تماس بگیرید.


 

ادمین پیج اینستاگرام